درب ریلی

درب ریلی

درب ریلی را با نام دیگری به نام درب کشویی هم می‌شناسند. اینگونه درب‌ها مزایای زیادی دارد و استفاده از آنها در ایران بسیار مرسوم شده است.

از درب ریلی پارکینگی برای ساختمان‌های مسکونی، اداری یا تجاری‌ای می‌توانند استفاده کنند که فضای کمی برای پارک کردن خودروهای‌شان دارند.

چرا که اینگونه درب‌ها در فضای داخلی یا بیرونی دیوار باز و بسته می‌شوند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند. و به راحتی ساکنین منزل می‌توانند خودرو هایشان را در پشت درب در حیاط پارک کنند.
اینگونه درب‌ها از امنیت بالایی برخوردارند چرا که به هیچ وجه نمی‌شود آنها را با هل یا فشار دادن به داخل یا خارج باز کرد. نوع فلزی آن از استحکام بالایی برخوردار است و دارای پوشش‌هایی برای ضد زنگ زدگی و ضد هوا خوردگی است.

مزایای استفاده از درب‌ ریلی

عدم اشغال فضای آزاد

همانگونه که اشاره شد درب‌های ریلی چون مسیر و جهت بازشوی آنها به سمت چپ و یا راست میباشد، فضای کمتری اشغال می‌کنند و این مسئله برای ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری‌ای که فضای کمتری برای پارک خودروهای ساکنان‌شان دارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

عمر مفید طولانی

درب ریلی ساختمان به خصوص اگر فلزی باشد، عمر مفید طولانی تری نسبت به درب‌های از نوع دیگری دارد. درب و قطعات سازنده آن از بالاترین کیفیت ساخته می‌شود و چون به داخل و یا خارج دیوار باز و بسته می‌شوند با بیشترین فشار نیروی انسانی یا ﺣﻮادث ﻏﻴﺮ ﻣﺘﺮﻗﺒﻪ از بین نمی‌روند.

درب ریلی

امنیت بالا

درب ریلی از امنیت بالایی برخوردار است. این مسئله برای افرادی که می‌خواهند دربهای از نوع اتوماتیک یا معمولی آن بخرند یا  یک مزیت حساب می‌شود. چرا که آنها به راحتی با فشار یا هل دادن توسط انسان یا نیرویی بیشتر به هیچ عنوان باز نمی‌شوند.

تغییر کاربری آسان

درب ریلی حیاط را اگر از نوع معمولی باشد، به راحتی می‌توان با هزینه و دردسر کم به نوع اتوماتیک آن تبدیل کرد. بر خلاف دیگر درب‌های پارکینگ و حیاط اینگونه درب‌ها را نیازی نیست برای تغییر کاربری و اتوماتیک کردن‌شان تعویض کنید. بنابراین با خرید اینگونه درب‌ها چه نوع معمولی یا اتوماتیک آنها در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌شود.

صدای کم و سرعت بالاتر

باز و بسته شدن درب ریلی سر و صدای زیادی تولید نمی‌کند و آرامش ساکنین را بر هم نمی‌زند. همچنین اینگونه درب‌ها با سرعت بیشتری باز و بسته می‌شوند و این مسئله برای مواقع اضطراری بسیار حائز اهمیت است.

تنوع بیشتر

درب‌های ریلی از تنوع بیشتری برخوردارند. چه از نظر جنس درب و نوع آن، اینگونه درب‌ها انواع مختلفی دارند. بنابراین برای خرید درب ریلی باید دقت بیشتری داشته باشید تا آن نوع دربی که مناسب ساختمان خود می‌بینید، خریداری کنید.

استفاده از درب ریلی حتی در زمان قطعی برق

از مزیت دیگر درب ریلی اتوماتیک استفاده از آن حتی در زمان قطعی برق است. این یک مزیت مهم اینگونه درب‌ها برای ساکنین است. اینگونه درب‌های اتوماتیک یک خلاص کننده دستی دارند که در زمان قطعی برق با فعال کردن این حالت دیگر هیچ نگرانی‌ای برای شرایط اضطراری وجود نخواهد داشت.

درب ریلی

نصب و راه اندازی فوری

نصب و راه اندازی دربهای ریلی بدون وقف زمانهای طولانی در حداقل ترین زمان ممکن راه اندازی می شود. درب‌های ریلی مناسب برای خانه و ساختمان‌هایی است که می‌خواهند بدون تخریب نما با حداکثر بهره وری نوسازی  ساختمان خود انجام دهند. نوع فلزی اینگونه درب‌ها از استحکام و دوام بالایی برخوردارند. از پوشش ضد زنگ زدگی و ضد خوردگی هوا برای ساخت آنها استفاده می‌شود تا سالهای سال بتوانند برای شما مثل روز اول کار کنند.

شرکت آذر فلز پایون تولید کننده نسل جدید انواع دربهای فلزی، نرده، حفاظ پنجره و طرح‌ تزئینی نمای ساختمان با سال‌ها سابقه درخشان؛ انواع درب ریلی فلزی را با کیفیت و استحکام بالا به مشتریان ارائه می دهد . این محصولات همگی با استفاده از طرح‌های متنوع و زیبایی که بصورت سفارشی ساخته و عرضه میگردد.
و روزانه بر تعداد آنها افزوده می‌شود. ساخت محصولات متنوع فلزی و طرح دار به صورت سفارشی و کاملا با کیفیت و مرغوب که تمامی مراحل آن توسط کارشناسان و متخصصین خبره این مجموعه جهت جلب نظر مشتریان و احترام به انتخاب آنها صورت می‌گیرد.

مشاوره رایگان جهت خرید
dictum fringilla in Curabitur tristique ut pulvinar at