درب پارکینگ

درب پارکینگ

برای انتخاب درب پارکینگ مناسب که یکی از مولفه های دکوراسیون خارجی ساختمان هست نیازمندیم تا معیارهایی را مدنظر داشته باشیم . معیارهایی که نیازمند تعقل ، تفکر و جستجوی بیشتر هست تا بعد از خرید و نصب متحمل ضرر و زیان نشویم و آسایش خانه و خانواده خود را از دست ندهیم. ممکن هست در گذر زمان دچار زنگ زدگی ، تخریب ، رنگ پریدگی ، شکستن شیشه و… شود. قصد داریم برای شما راهکاری ارائه دهیم تا از این موارد جلوگیری کنیم.

معیارهای خرید درب پارکینگ :

برای خرید و نصب درب فلزی پارکینگ باید اصولی رو رعایت کنیم. تا از لحاظ امنیت و کنترل ورود و خروج افراد غیر جلوگیری کنیم ، نورگیری عالی در محیط تاریک پارکینگ داشته باشیم ، رنگ استفاده شده دارای کیفیت عالی باشه ، قابلیت نصب جک و بازوی اتوماتیک را داشته باشه ، روان کار کنه ، سایز استاندارد داشته باشه و مناسب برای نمای بیرونی و دکوراسیون خارجی از لحاظ طراحی باشه. در ادامه معیارهای مهم را مورد بررسی قرار میدهیم.

معیارهای خرید درب پارکینگ

معیارهای خرید درب پارکینگ

تاثیر نمای ساختمان روی خرید درب های پارکینگ :

یکی از بارزترین ویژگی های درب ورودی پارکینگ همخوانی اون با نمای ساختمان هست. نمای ساختمان یا همان دکوراسیون خارجی اکثرا بصورت مدرن ، سنتی ، اسلیمی و رومی میتوان دسته بندی کرد. صنایع درب فلزی پایون پاسخ گوی طیف وسیعی از انواع نیازهای مشتریان میباشد.در زیر انواعی ازنمونه درب پارکینگ میتوانید مشاهده کنید.

نمونه عکس درب پارکینگ ساختمان مدرن :

نمونه عکس درب پارکینگ ساختمان رومی :

درب پارکینگ رومی

نمونه عکس درب پارکینگ اسلیمی :

درب پارکینگ اسلیمی

نمونه عکس درب پارکینگ ساختمان سنتی :

درب پارکینگ سنتی

نوردهی عالی برای فضای تاریک پارکینگ :

اگر عکس درب پارکینگ نمونه طراحی و اجرا شده پایون را ببینید متوجه میزارن نوردهی ابن درب ها در فضای تاریک پارکینگ خواهید شد. در طراحی سعی ما بر این شده که بتوانیم برای سازه های جنوبی که از نورگیری کم در گاراژ برخوردار هستند نوردهی مناسبی ایجاد کنیم.

نورگیری درب پارکینگ

در سازه های جنوبی اکثرا ورودی خیابان یا کوچه به پارکینگ باز میشود و از طرفی یک یا چند در بطرف حیاط وجود دارد.برای درهای سمت کوچه یا خیابان برای ایجاد روشنایی از شیشه های رفلکس نشکن ( سکوریت ) استفاده شده که چند مزیت برای ما در پی دارد. یکی بدلیل رفلکس بودن آن باعث ایجاد روشنایی قابل قبول در محیط پارکینگ شده و از بیرون قابل مشاهده نیست و بصورت آینه دیده میشود . و چون ازجنس سکوریت هست باعث کم کردن احتمال خطر بر اثر شکستن شیشه هست .در این سازه های جنوبی درهایی هم وجود دارد که بطرف حیاط باز میشوند. در این درها هم همه اصول گفته شده رعایت میشوند.

نورگیری درب پارکینگ ساختمان

در سازه های شمالی هم که هم بعنوان درب وردی حیاط استفاده میشود و هم بعنوان درب پارکینگ.که در زیر عکس های مرتبط با اونو مشاهده میکنید.

درب حیاط

درب حیاط

تکنولوژی رنگ آمیزی :

در پایون تمامی محصولات با استفاده از تکنولوژی رنگ کوره ای ، رنگ آمیزی شده اند. رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ پودری رایج ترین رنگ در صنعت درب فلزی است که پس از پاشش رنگ پودری روی محصولات در کوره رنگ قرار داده شده و در دمای بیش از ۲۰۰درجه رنگ پخته شده و به کار می چسبد و براق می شود. مقاومت بسیار بالایی در برابر جریانات جوی و نور آفتاب دارد. و طول عمر بالایی دارد. و برعکس رنگ آمیزی سنتی ، از روی این رنگ کوره ای دوباره میتوان رنگ آمیزی کرد. و نیاز به جدا کردن رنگ قبلی نیست. اکثریت رنگ بندی محصولات پایون براساس سه رنگ مشکلی قهوه ای و سفید میباشد.

ابعاد درب پارکینگ استاندارد

از لحاظ دسته بندی میتوان این درها را بصورت درب تک لنگه ، درب دو لنگه ، و درب سه لنگه تقسیم کرد.

درب فلزی

درب فلزی

نحوه تامین امنیت پارکنیگ :

در گروه پایون سعی شده تا درب های تولیدی دارای امنیت فوق اعاده زیاد باشند. موارد یکه ما بعنوان امنیتی در نظر گرفتیم از این قرار میباشد:

  • یکپارچه بودن سازه
  • استفاده از شیشه سکوریت

تمامی سازه های ما چون با استفاده از تکنولوژی برش لیزری ساخته میشوند دارای سازه یکپارچه هستند که سطح تماس بیشتری با پروفیل و چهارچوب اصلی دارد . که این ویژگی باعث شده تا بیشترین فشار ممکنه را تحمل کند. و در کنار این مورد بدلیل استفاده از شیشه رفلکس برای نوردهی ، از شیشه سکوریت استفاده شد تا کمترین احتمال شکستن را داشته باشند.

انواع درب گاراژ  :

و از لحاظ نوع استفاده بصورت:

  • درب ریلی پارکینگ یا به اصطلاح دیگر درب کشویی
  • درب اتوماتیک پارکینگ
  • درب اتوماتیک ریلی پارکینگ
  • درب اتوماتیک بازویی

طرح و نمونه درب ورودی حیاط ، پارکینگ و حفاظ پنجره - نسل جدید درب های آهنی ساده جذاب و شیک

مشاوره رایگان جهت خرید
lectus vulputate, sed libero commodo libero dolor. consectetur ut diam