دکوراسیون خارجی، مهم و موازی با دکوراسیون داخلی

دکوراسیون خارجی، مهم و موازی با دکوراسیون داخلی

هر بار که درب های فلزی را از منظر دکوراسیون خارجی و نمای خارجی ساختمان مورد بررسی قرار می‌دهند به ذکر این مورد که هماهنگی طرح و رنگِ درب ورودی ساختمان، حیاتی است و در عین حال باید ایمن هم باشد، بسنده می‌شود. اما در این نوشته به صورت فشرده چند نکته و المان طراحی ارائه می دهیم که به نوعی شالوده ای بنا نهاده باشیم برای طراحی دکور و نمای خارجی منازل، البته با در نظر گرفتن استفاده از فلز و درب فلزی!

درب فلزی پایون و دکوراسیون خارجی

دکوراسیون خارجی و درب فلزی

دکوراسیون خارجی و درب فلزی

نظم، هماهنگی و پیوستگی مهم ترین اصول خلق زیبایی در جلوه و ظاهر هستند. در هر حوزه‌ای این امر ویژگی‌های خاص خود را دارد و در نمای خارجی ساختمان، این با استفاده از المان‌های منحصر به فرد سازه‌ای میسر می شود. اگر نما و جلوه‌ی ساختمان برایتان مهم است، چند نکته ی زیر را در هماهنگی درب ورودی منزل و هارمونی نمای ساختمان یا همان دکوراسیون خارجی، مد نظر داشته باشید.

درب فلزی پایون و هارمونی با نمای ساختمان

درب فلزی و دکوراسیون خارجی

درب فلزی و دکوراسیون خارجی

  • معمولا درب در قسمت نازک کاری و نهایی شدن پروژه تهیه می شود، اما توصیه ی ما این است که از گام های اولیه یعنی، زمانِ در اختیار داشتن طرح تری دی مکس نمای خارجی، روی درب هم کار کنید، اگر قصد همکاری با ما را دارید،کافی است همان فایل یا حتی فرمت ابتدایی اتوکد را در اختیار ما بگذارید تا درب را عینا تحویل شما قرار دهیم.
  • درب، تنها المان فلزی نمای منزل شما نخواهد بود. نرده، حفاظ تراس(بالکن)، نقش های تزیینی فلزی روی نما و قاب پنجره همه فلزی هستند. در صورتی که اندیشه ی به وجود آوردن یک سازه ی فوق العاده خوش نقش را در سر می پرورانید، می توانید تمامی مصالح فلزی حاضر در سازه ی خود را به صورت جامع و آماده ی نصب از صنایع فلزی پایون تهیه کنید.
  • در بندهای بالا صرفا روی جنبه های ظاهری انگشت گذاشتیم و در این قسمت اشاره ی به چالش های اجرایی خواهیم داشت، سفارشی که شما می دهید، اگر به طور دستی اجرا شود، زمان و هزینه ی زیادی را می طلبد و در آخر هم ضمانتی برای کیفیت آن نیست. اما تکنولوژی دنیا امروزه به جایگاه تولید آماده رسیده است و می توانید، نما، نرده و هر جلوه ی دیگری را سفارش دهید و در کمترین زمان نصب کنید.

پایون، همراه اختصاصی شرکت‌های طراحی دکوراسیون

کاری که صنایع فلزی پایون انجام می‌دهد برای اولین بار چنین امکانی را در اختیار شرکت‌های طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین نما یا دکوراسیون خارجی گذاشته که نقشه‌های خود را هر آن چه که باشد، از مسیر و کانالی صنعتی اجرایی سازند و خارج از میزان ظرافت و سختی طرح، فقط به نهایت هنر خود بپردازند و نگرانی بابت تولید و اجرای آن نداشته باشند.

کافی است نگاهی به درب‌های فلزی اجرا شده، یا نگاهی به همان نمونه کارهای ما در سایت بیاندازید (اگر کافی نیست، پیام دهید تا به طور اختصاصی برایتان ارسال کنیم) بی تعصب، شگفت آور نیست که چگونه آهن، این ماده‌ی سرد و بی روح، همچون خمیر در خدمت انحنا و قوس و برش قرار گرفته است؟ ما جادو نمی‌کنیم، اما تکنولوژی روز دنیا (برش لیزری) را در اختیار مهندسین و اپراتورهای متخصص قرار داده‌ایم تا زیبایی و ظرافت کم‌نظیری را به دنیای تولید بیاورند. تفاوتی در طرح و اندازه ندارد، از درب ورودی منزل تا حیاط و ساختمان، از خدمات ارائه شده در پایون می‌باشد.

 

[vc_column width=”1/3″]
[vc_btn title=”مشاهده نمونه کارها” color=”peacoc” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fmetaldoorart.com%2Fpayoun-portfolio%2F||target:%20_blank|”]
[/vc_column]
[vc_column width=”1/3″]
[vc_btn title=”مشاوره جهت خرید” color=”peacoc” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fmetaldoorart.com%2Fmoshavere%2F||target:%20_blank|”]
[/vc_column]
[vc_column width=”1/3″]
[vc_btn title=”مشاهده محصولات” color=”peacoc” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fmetaldoorart.com%2Fshop%2F||target:%20_blank|”]
[/vc_column]

 

اشتراک گذاری :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان جهت خرید
luctus fringilla mattis adipiscing velit, Phasellus ultricies odio id, et, tempus