اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

  • 24 / 04 / 2020
  • 2691 بازدید
اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

درب فلزی، یک محصول ساختمانی است که در طرح ها و مدل های متنوع، از جنس های مختلف و توسط تولیدکنندگان و صنایع گوناگون طراحی و به بازار ارائه می شود. درب های فلزی بسته به اینکه چه ابعاد و اندازه ای دارند، از چه مواد اولیه در ساخت آن ها استفاده شده است و نوع کاربری آن ها  چیست، قیمت های متفاوتی دارند.

درب های فلزی، مقاوم ترین و متنوع ترین نوع درب های ورودی ساختمان ها هستند. این نوع درب ها برای درب حیاط، درب پارکینگ، ویلاها و آپارتمان ها استفاده می شوند. مهم ترین و اصلی ترین موضوعی که پیرامون این تجهیزات هم برای سازندگان انواع درب ورودی ساختمان و هم برای مصرف کنندگان مطرح می باشد، تأمین امنیت درب ها است. ایمنی درب های فلزی به منزله تأمین ایمنی ساختمان تلقی می گردد.

حتماً می دانید که درب های ورودی ساختمان همواره با تهدید ورود سارقان مواجه بوده اند. طبق یک آمار ارائه شده، تقریباً حدود ۳۴% از درب های ساختمانی که در قسمت جلوی بنا نصب شده اند محل ورود سارقان به شمار می روند؛ برخی از درب ها در مدت زمان کمتر از ۱۰ دقیقه، باز می شوند و سارقان می توانند به داخل ساختمان راه پیدا کنند! درب هایی که از آن ها صحبت می کنیم، شامل انواع دربهای مدل قدیمی و درب ورودی ساختمان هایی است که فاکتورهای امنیت در تولید درب های فلزی را رعایت نمیکنند.

برای رفع چنین مشکلاتی، مدیران صنایع ، چاره کار را در این یافتند که به جای تعمیر درب های قدیمی، نوعی از درب های فلزی مدرن با فناوری های پیشرفته ضد سرقت طراحی و تولید کنند که احتمال دسترسی سارقان به داخل ساختمان، تقریباً غیر ممکن گردد. این اقدام، تحولات بزرگی در دنیای صنعت انواع درب فلزی ایجاد کرده است.

در این مجموعه شما می توانید انواعی از درب های فلزی را مشاهده کنید که با استفاده از اصول و فاکتورهای امنیتی درب ورودی ساختمان تولید شده اند؛ این محصولات از نظر رنگ، طرح و استانداردها در رتبه بالای صنعت تولید درب ساختمان قرار دارند. اگر به دنبال تأمین امنیت ساختمان خود هستید، انتخاب بهتری غیر از محصولات آذر پایون، پیش رو نخواهید داشت.

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

یکپارچه بودن ورق فلزی، ضد زنگ زدگی، پایداری و ثبات رنگ درب های فلزی، تضمین عملکرد مادام العمر، سازگار با شرایط آب و هوایی متفاوت، استفاده از فناوری برش لیزری برای طراحی و تولید، استفاده از شیشه های رفلکس سکوریت، و همچنین استفاده از بهترین متریال فولادی برای درب ها، مهم ترین مزایا و ویژگی های محصولات شرکت آذر فلز پایون هستند. به شما اطمینان می دهیم با خرید این درب ها، زیبایی و ایمنی را برای ساختمان به ارمغان می برید.

بیشتر بخوانید : کنترل کیفیت چیست؟ معرفی اصول ، قواعد و فنون کیفیت در محصولات صنعتی

 درب هایی با ساختار یکپارچه و ایده آل

همانطور که می دانید برای تولید انواع درب های فلزی، بخصوص برای اتصال قسمت های مختلف درب، عملیات جوشکاری لازم است؛ جوشکاری ورق های فولادی از قوانین و استانداردهای جهانی جوشکاری تبعیت می کند؛ میزان رعایت اصول استاندارد جوش درب فلزی، تعیین کننده استحکام و دوام درب ها است. در این قسمت لازم است برخی نکات مهم در مورد استفاده از فناوری جوش در تولید درب های فلزی را ذکر کنیم.

جوشکاری ورقه های فولادی، نقاط جوش مختلف را بر روی ورقه ها در محل جوش باقی می گذارد؛ به تبع آن، فرآیندهای تمیزکاری و رنگ کاری سطح فولادی نیز روی همین آثار جوش اجرا می گردد؛ حال، فرض کنید جوشکاری با نقص انجام شود یا فرآیندهای رنگ کاری به درستی صورت نگیرد؛ همین عوامل، زمینه را برای تخریب تدریجی درب های فلزی فراهم می کنند.

این مجموعه با رعایت تمام استانداردهای لازم و با استفاده از فولادهای مقاوم تولید می شوند. ورق های فولادی که برای تولید این درب ها به کار می روند به صورت کاملاً یکپارچه میباشند.

یکپارچگی ورق فولادی برای تولید درب، یک مزیت کاربردی برای درب های فلزی محسوب می شود. این محصولات به هیچ عنوان با خوردگی یا زنگ زدگی مواجه نخواهند شد. به این ترتیب می توان به جرأت بیان نمود که این محصولات در نوع خود، بی نظیر و منحصر به فرد هستند. اگر هنوز هم برای خرید درب ورودی ساختمان دچار تردید هستید، محصولات پایون را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید : فناوری برش لیزری چیست؟

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

 استفاده از ورق های فولادی ۳ و ۴ و … میلی متر

این درب های فلزی با استفاده از انواع ورق های فولادی با ضخامت ۳ و ۴ و …میلی متر تولید می شود. ورق های فولادی که در این قسمت به کار می روند از نوع ورق سیاه هستند؛ ورق فولادی سیاه، نوعی فولاد است که توسط فرآیند نورد گرم در صنایع فولاد تولید می شود. در صنعت از این ورق ها با گرید A36 و A1011 ، ST37، ST52، A285، A516 – GR60,70 و … نام برده می شود. این نوع ورق ها از استحکام بسیار بالا برخوردار بوده و به راحتی جوشکاری می گردند.

ورق های مورد استفاده برای تولید درب های فلزی در این مجموعه، جزو بهترین متریال بوده و مرغوب ترین محصولات را به مشتریان ارائه می دهند. درب های فلزی با ضخامت ۳ و ۴ میلی متر از نوع درب های استاندارد میباشند. و بسته به نوع و اندازه درب مورد استفاده ضخامت این ورق ها تا ۴۰ میلی متر قابل تغییر میباشد.

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

درب های فلزی استاندارد، درب هایی هستند که دارای ابعاد و اندازه های مشخصی بوده و برای مشتریانی مناسب است که محل درب ورودی آن ها ابعاد استانداردی دارد. نقطه مقابل درب های فلزی استاندارد، درب های سفارشی قرار دارند.

درب های فلزی سفارشی، همانطور که از نام آن ها دریافته می شود، نوعی از درب ورودی هستند که ابعاد آن ها بزرگ تر یا کوچک تر از اندازه استاندارد است؛ و یا مشتری طرح خاصی جدای از طرح های موجود را بر روی درب فلزی را درخواست دارد. این محصولات متناسب با نوع کاربری مشتریان برای درب حیاط و درب پارکینگ های بزرگ طراحی می شوند.

مجموعه پایون این امکانات را در اختیار دارد تا بر حسب نیاز مشتری و بر اساس ابعاد درب ورودی حیاط و پارکینگ، درب های فلزی را به صورت سفارشی تولید کند. تولید این درب ها با ورق های ۲ الی ۴۰ میلی متری در این شرکت امکان پذیر است.

برای استفاده از خدمات سفارشی تولید درب ورودی ساختمانی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و مشخصات درب ورودی و نوع طرح درب را معین کنید. در ادامه، پس از تائید درب توسط شما، عملیات طراحی و تولید آن در این مجموعه تخصصی آغاز می گردد.

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

درب های فلزی پایون از استحکام فوق العاده بالایی برخوردار هستند

عامل دیگری که جزو مزایای درب های فلزی می توان بیان نمود، استحکام بسیار بالای این درب ها است. ورق های فولادی، تنها یک بخش از استحکام و امنیت درب ها را تأمین می کنند؛ قسمت دیگری از الزامات استحکامی این درب های بسیار کاربردی توسط چهارچوب های فولادی آن فراهم می گردد.

برای ساخت انواع درب های فلزی از چهارچوب های فولادی یا همان قوطی های فولادی با ابعاد ۸۰*۸۰، ۴۰*۸۰، ۲۰*۲۰، ۱۰*۲۰ میلی متر و … استفاده می شود. این قوطی ها در حقیقت، مقاطع فولادی بسیار مقاوم هستند که با ضخامت های متفاوت تولید می گردند.

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

بیشتر بخوانید : طراحی در صنعت؛ تلفیق آهن با طبیعت

اقدامات هوشمندانه در دربهای فلزی مجموعه پایون

تقریباً تمام درب های فلزی پارکینگ و ورودی ساختمان ها که با ریموت باز و بسته می شوند، دارای یک جک در قسمت پشت درب هستند. این جک ها به صورت هیدرولیکی عمل می کنند و موجب باز و بسته شدن لنگه های درب می شوند. شرکت پایون با دانش تخصصی در این زمینه یک طرح هوشمندانه برای محصولات خود ارائه داده است.

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

جک های حرکت دهنده درب های فلزی پایون در قسمت بالای درب نصب می شوند. این انتخاب عاقلانه، امنیت و زیبایی درب ها را به شدت افزایش می دهد. به این ترتیب می توانیم به جرأت بیان کنیم که درب های تولیدی این مجموعه، تمام اصول و فاکتورهای امنیت را رعایت کرده است.

چرا درب های فلزی آذر فلز پایون؟

اگر به زیبایی نمای بیرونی ساختمان خود اهمیت می دهید و یا در حال برنامه ریزی برای تعویض درب های قدیمی خود با درب های ایمن تر هستید، درب های این شرکت، بهترین انتخاب هستند. اگرچه این محصولات می توانند امنیت ساختمان را از هر نظر تأمین کنند اما اولین چیزی که در این درب ها توجه بیننده را به خود جلب می کند، طراح بسیار زیبا و هنرمندانه آن ها است.

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

اصول و فاکتورهای امنیت در فرآیند تولید درب های فلزی

برای مشاهده محصولات درب های فلزی که توصیف آن ها را در قسمت های قبلی ذکر کردیم کافی است به قسمت نمونه کارهای اجرا شده در سایت مراجعه کنید. نمونه های این محصولات را بررسی کرده و در صورت تمایل، با مشاوران این مجموعه تخصصی تماس حاصل فرمایید.

درب های فلزی شرکت پایون شامل انواع درب ساختمان، درب حیاط، درب باغ و ویلا، درب پارکینگ، درب های ورودی آپارتمان ها و مراکز اداری و درب های ریلی  هستند. مدل درب ها مطابق با نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می گردد. خرید این درب ها از هر نظر مقرون به صرفه بوده و از بسیاری از هزینه های جانبی جلوگیری می کند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
risus consectetur vel, eget id risus. porta. consequat. quis Donec elit. tempus