انتخاب درب ورودی منزل

  • 14 / 06 / 2018
  • 3095 بازدید
انتخاب درب ورودی منزل

انتخاب درب ورودی منزل

نکته کلیدی برای انتخاب درب ورودی منزل

اگر سراغ اهل کار برویم،به این معنی است که خود به خود فاکتور ایمنی و کیفیت را درباره ی درب ورودی منزل خود رعایت کرده ایم. در نتیجه می ماند ظاهر و زیبایی، هر چند راجع به کنترل کیفیت و ایمنی درب ورودی منزل مفصل نوشته اند و نوشته ایم. اما نکات در باب زیبایی درب ورودی ساختمان معمولا محدوداست به قرار دادن چند تصویر از نمونه های خلاقانه اجرا و تمام. کاری که ما در این نوشته انجام می دهیم مطلبی است فراتر از این امر. اگر روی زیبایی و جلوه ی درب ورودی منزل خود تاکید دارید، نکات طلایی انتخاب درب ورودی منزل را از دست ندهید.

نکته کلیدی، چه امری ضامن زیبایی و کیفیت است؟

پاسخ ساده است، فرآیند طراحی و ساخت یک محصول، علاوه بر کیفیت، درباره زیبایی و جلوه ی نهایی کار هم حکم می دهد. به واقع ارائه ی طرح های متنوع، متعدد، مستحکم و متناسب با شرایط کلی پروژه نیازمند در اختیار داشتن یک خط تولید استاندارد، مدرن و به روز در کنار حضور نیروهای متخصص اجرایی است. نکته کلیدی که می خواهیم به آن اشاره کنیم قابلیت برش لیزر است. ما قالب نمی سازیم، ماشین کاری نداریم، لهیدگی ایجاد نمی کنیم، بلکه با تکنولوژی روز دنیا از دل آهن، برای شما الماس می تراشیم.

در اختیار داشتن این تکنولوژی و البته خیل عظیم نیروهای متخصص در حوزه های طراحی و اجرا سبب شده بتوانیم نقشه های نرم افزارهای مهندسی را بی کم و کاست عینیت ببخشیم و سطوح صاف و صیقلی پدید آوریم.

برای پی بردن به آن چه می گوییم بهتر است سری به نمونه کارهایی که اجرا کرده ایم بزنید، زیبایی و جلوه ی درب های ورودی ساختمان ما در مقایسه با مدل های معمولی حاضر در بازار به چشم می آید.

"<yoastmark

درب فلزی، برش لیزری از ورودی حیاط تا منزل

ورود تکنولوژی در صنایع سبب به وجود آمدن محصولاتی شد که تا قبل از این در اختیار داشتنشان یک رویا بود. به عنوان مثال به سیر طی شده و ارتباط آدمی و آهن نگاه کنید، شگفت انگیز نیست که ماده ی سازنده ی “سر نیزه” امروز به عنوان خمیرمایه   “درب ورودی منزل” به کار گرفته می شود؟

در این نوشته به درب های فلزی می پردازیم و تاثیر ورود تکنولوژی های مدرن به خصوص برش لیزری به حوزه ی مذکور را بررسی خواهیم کرد.

نقش و تاثیر تکنولوژی در درب های فلزی

گذار ساخت درب های فلزی از تکنولوژی سنتی به چیزی که امروز شاهدش هستیم چند دستاور مهم به همراه داشته، بی شک کیفیت بی نظیر ساخت و شکل دهی، کاهش زمان تولید، صرفه ی اقتصادی و ارتقای ضریب ایمنی از مهم ترین ها هستند. این که روی چگونگی روند ساخت درب فلزی تشدید می گذاریم به خاطر تاثیری است که در کیفیت و هزینه ی نهایی کار می گذارد.

درب فلزی، از ورودی حیاط تا ساختمان اصلی

کارهایی که به صورت سنتی انجام می شد معمولا روی روال ثابتی انجام می گرفت. تفاوتی نداشت که برای کجا سفارش دهید، تقریبا همه از یک الگوی ساخت پیروی می کردند، امروزه اما اوضاع فرق می کند، سری به گالری و نمونه کارهایی که ساخته می شود بزنید تا بهتر در جریان تاثیر تکنولوژی های مدرن در ساخت درب های فلزی قرار بگیرید. کافی است محل مورد نظر خود را انتخاب کنید، یک پکیج کامل، مخصوص همان فضا و عملکرد در اختیار شما قرار می گیرد.

درب فلزی برش لیزری، چرا و چگونه؟

دلیل اینکه بی نهایت تاکید روی درب های فلزی برش لیزری وجود دارد، علاوه بر کیفیت و ایمنی، ظرافتی است که در نمونه کارها موج می زند. طرح هایی که در ذهن نمی گنجد و حتی نمی توان آن ها را روی کاغذ بی نقص درآورد، با استفاده از تکنولوژی برش لیزری به راحتی آب خوردن اجرا می شوند.

همین امر سبب شده تا انتخاب محصولات فلزی امروزه منوط به دریافت طیف وسیعی از مزایا شود. استحکام، دوام، وزن پایین، نصب ساده، طرح های بلندپروازانه، تعمیر و نگهداری به صرفه و بسیاری دیگر. از این روست که درب های فلزی برش لیزری به صورت روز افزون تبدیل به انتخاب اول بازار می شوند.

"<yoastmark

درب تک لنگه، دو لنگه، یک و نیم لنگه همه از یک مدل

یکی از مهم ترین چالش هایی که در ساخت و ساز وجود دارد، یافتن مصالح و ابزار آلاتی است که دقیق در ابعادِ مشخص، شده تهیه شوند. افرادی که به صورتِ درگیر (پیمانکار یا کارفرما) در پروژه ها حضور دارند به خوبی می توانند بر صحت این امر شهادت دهند. در صورتی که چنین دغدغه ای دارید با ما همراه باشید.

“درب های فلزی برش لیزری” را در این نوشته از منظر دقت و صحت در ابعاد بررسی کرده ایم.

اگر به دنبال یافتن ابعاد استاندارد درب تک لنگه، دو لنگه و یک و نیم لنگه هستید سطرهای پیش رو برای شما تهیه شده اند.

ابعاد استاندارد انواع درب ورودی

برای تیتر بالا دو حالت کلی وجود دارد، یا اینکه در مرحله ی طراحی سازه هستید و از الان فکر درب ورودی خود را در سر می پرورانید (قرار است در نقشه های اجرایی اندازه ای خاص و مشخص را رعایت کنید) و یا پروژه ی شما “سفت کاری” را پشت سر گذاشته و با فرا رسیدن موسم “نازک کاری” فکر انتخاب درب مناسب به ذهن شما خطور کرده است.

تفاوتی ندارد از منزل مسکونی صحبت کنیم یا ویلا، درب حیاط موضوع صحبت باشد یا یک درب باغ، ابعاد صحیح درب می تواند آرامش پروسه ی ساخت و ساز را دو چندان کند. پارگراف پیش رو پاسخ به همین سوال است.

تحقق ابعاد دقیق با برش لیزری

کاری که ما می کنیم روی میلی متر می چرخد. کافی است ابعاد مورد نظر خود را در اختیار ما قرار دهید. یا حتی فایل طراحی اتوکد را به ما بسپارید. برش میلی متر به میلی متر با تکنولوژی برش لیزری محقق می شود.

احتمالا با خود فکر می کنید در صورت سفارش ابعادی خاص و منحصر به فرد چگونه یراق آلات، چارچوب، قفل، شیشه و مجموعه ی امکانات را فراهم آورید. پاسخ ما به شما کامل است. دربی که سفارش می دهید، به هر شکل و هر ابعادی، به صورت یک پکیج تحویل می شود. کافی است آن را نصب کنید.

برای مشاهده ی نمونه ها و اینکه چگونه از یک مدل درب تک لنگه، دولنگه و یک و نیم لنگه می سازیم. کافی است به نمونه های حاضر در سایت نگاهی داشته باشید.

[vc_column width=”1/3″]
[vc_btn title=”مشاهده نمونه کارها” color=”peacoc” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fmetaldoorart.com%2Fpayoun-portfolio%2F||target:%20_blank|”]
[/vc_column]
[vc_column width=”1/3″]
[vc_btn title=”مشاوره جهت خرید” color=”peacoc” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fmetaldoorart.com%2Fmoshavere%2F||target:%20_blank|”]
[/vc_column]
[vc_column width=”1/3″]
[vc_btn title=”مشاهده محصولات” color=”peacoc” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fmetaldoorart.com%2Fshop%2F||target:%20_blank|”]
[/vc_column]

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
et, leo ipsum consequat. Praesent vulputate, sem, leo. Donec Nullam