اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون

اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون

دسته بندی : رویداد صنعت ساختمان
1398/04/03

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به عنوان یک پلتفرم تاثیرگذار برای شرکت ها متخصصان و کارشناسان صنعت محسوب می شود، چرا که از طریق شرکت در برنامه های نمایشگاهی می‌توانند نسبت به اشتراک گذاری فناوری های جدید و اطلاعات، اقدام کرده و برای ایجاد روابط تجاری طولانی مدت با سایر فعالان در بازارهای جهانی تلاش نمایند. نمایشگاه های بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در پیشبرد اهداف اقتصادی، مثمر ثمر هستند.

از طریق نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون، امکان بازاریابی محصول در سطح بین المللی، فروش مستقیم کالا و خدمات یا محصولات، تبلیغات در سطح وسیع و همچنین فروش غیر حضوری، خصوصاً برای مشتریان و بازارهای مصرف کننده امکان پذیر خواهد بود.

اگر بخواهیم اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون را در یک جمله بیان کنیم به این صورت می باشد: “در راستای بازارهای جدید و نوظهور صنعت ساختمان و دکوراسیون، نمایشگاه بین المللی، یک عامل محرک اصلی برای توسعه صنعتی و تجاری، محسوب می شود.

اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون

نقش نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون در حل چالش های موجود

ضرورت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون، تاسیسات، سرمایشی گرمایشی و صنایع وابسته برای توسعه روابط تجاری بر کسی پوشیده نیست. اما به راستی این مدل نمایشگاه ‌ها چه نقشی در توسعه کسب و کارها ایفا خواهند کرد؟!

در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلاتی که بسیاری از شرکت ها و فعالان حوزه صنعت ساختمان و دکوراسیون با آن مواجه هستند این است که فاصله میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به طرز چشمگیر و نگران‌کننده ای افزایش پیدا کرده است. این دو گروه، ارتباطات محدودتری با یکدیگر دارند؛ همین عامل موجب افزایش بی رویه قیمت های مصالح و تجهیزات ساختمانی و دکوراسیون و غیره شده است. نتیجه این کار، چیزی جز نارضایتی مشتریان، کاهش فروش و رکود تولید، در بر ندارد!!

نمایشگاه بین المللی با تأمین یک فضای گسترده و کاملاً دوستانه، زمینه را به گونه ای فراهم می کند که تولیدکنندگان و مصرف کننده را در شرایط بازار امروزی در یک مکان منظم و برنامه‌ریزی شده با یکدیگر مرتبط سازد. به طور قطع، ارتباط بدون واسطه میان مصرف کننده یا مشتری با تولید کننده کالای ساختمانی، بسیاری از هزینه ها را کاهش داده، رضایتمندی مشتری را افزایش می‌دهد و در نهایت، به نفع تولیدکننده و مشتری خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون، یک فضای رقابتی اما دوستانه

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دکوراسیون، تاسیسات، تهویه مطبوع و صنایع وابسته در تاریخ چهارم تا هفتم تیر ماه سال ۹۸ در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی شهر مشهد برگزار می شود. این فضای رقابتی، زمینه را برای حضور شرکت های فعال در این حوزه فراهم می سازد. صنعتگران عزیز می توانند با آرامش خاطر و با ارتباط نزدیک میان سایر شرکت های داخلی و خارجی، به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازند.

به این دلیل است که نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون مشهد در تیر ماه سال ۹۸ ، فرصتی استثنایی برای فعالیت در فضای رقابتی و دوستانه است. شرکت آذر فلز پایون با ارائه مدرن ترین درب های فلزی برش لیزری ساختمانی و با استفاده از برترین تکنولوژی تولید، محصولات خود را در نمایشگاه بین المللی به بازارهای جهانی ارائه داده است. این شرکت از علاقه مندان دعوت می کند در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مشهد 98 شرکت کرده و محصولات درب فلزی پایون را واقع در سالن فردوسی، غرفه شماره ۱۲ از نزدیک، مشاهد نمایند.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون، یک فضای رقابتی اما دوستانه

[on]

بیشتر بخوانید : حضور فعال آذر فلز پایون در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، معماری و عمران – مشهد ۹۸

[off]

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، دکوراسیون و صنایع وابسته

برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون علاوه بر تمام مزایایی که در فوق ذکر شد، مهمترین نتایج و دستاوردها را برای صنعتگران در پی دارد. به طور خلاصه، مهمترین نتایج برگزاری نمایشگاه بین المللی را به صورت زیر معرفی می کنیم

  • پشتیبانی از فعالیت های فروش
  • شناسایی گروه های جدید از مشتریان بازارهای داخلی و بازارهای جهانی
  • افزایش سودآوری برای صنعتگران داخلی
  • گسترش و توزیع محصولات و فناوری‌های داخلی به بازارهای جهانی
  • جذب نمایندگان جدید برای فروش محصولات و خدمات
  • جستجوی نمایندگی های فعال و معتبر برای فروش
  •  ارزیابی میزان موفقیت یک محصول جدید در بازار
  • ارزیابی میزان پذیرش محصولات برای ارائه به یک بازار خاص
  • توسعه تحقیقات و فعالیت های فروش محصولات مبتنی بر اطلاعات
  • ارزیابی فرصت های صادراتی و بازاریابی بین المللی

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، دکوراسیون و صنایع وابسته

سخن پایانی

به عنوان کلام آخر می توان گفت نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، دکوراسیون و تاسیسات ساختمانی، یکی از مهمترین عناصری است که باعث افزایش کارایی ارتباط میان بازارهای داخلی و بین المللی به صورت منظم و یکپارچه می شود. بنابراین شرکت در نمایشگاه بین المللی، مهمترین ابزار ارتباط و فروش به ویژه برای صنایع تولید کننده و شرکت‌های دانش‌بنیان است.

شرکت آذر فلز پایون، تولید کننده درب فلزی ساختمانی، با تکیه بر فناوری جدید تولید درب فلزی و آگاهی بر نیاز ساختمان ها به تامین امنیت و همچنین حضور در بازارهای جهانی، در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مشهد تیر ماه سال ۹۸ شرکت کرده است. محصولات این شرکت را در غرفه شماره ۱۲ ، سالن فردوسی از نزدیک مشاهده فرمایید.

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید