ایده های جذاب از پرده های مهره ای که چشم شما را خیره می کنند

ایده های جذاب از پرده های مهره ای که چشم شما را خیره می کنند

دسته بندی : دکوراسیون
1398/03/20

پرده های مهره ای، ایده های جذاب و مدرن و به روز از مدل پرده ها هستند که در سال های اخیر در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند. به طور کلی، پرده ها در سبک ها و اشکال مختلف در ساختمان ها نصب می شوند؛ انواع پرده با پارچه های پنبه‌ای با طرح های ساده، پارچه های ابریشمی با طرح های متنوع و در طیف رنگی مختلف متناسب با دکوراسیون داخلی هر ساختمان در نظر گرفته می شوند.

 

 

پرده های مهره ای
نصب پرده ها مطابق با سلیقه ساکنین ساختمان در قالب پرده پارچه ای یا توری در محل مورد نظر به ویژه در سمت پنجره ها نصب می گردند. در این میان، پرده های مهره ای، گوی سبقت را از سایر محصولات ربودند، به طوری که نمایی چنان جذاب و خیره کننده ای ایجاد می کنند که هر بیننده ای را به ذوق می آورد. این پرده ها در مدت زمان کوتاهی پس از ظهور آن ها به دنیای دکوراسیون داخلی توانسته اند محبوبیت زیادی در ساختمان ها کسب کنند.
پرده های مهره ای
انواع پرده ها در مدل های مختلف در بازار موجود هستند. هنگامی که صحبت از مهره به میان می‌آید، جسمی کروی شکل در ذهن‌ها تجسم می شود. پرده های مهره ای دقیقاً برای اولین بار با استفاده از مهره های کروی شکل که به صورت رشته هایی آویزان می شدند به دنیای پرده ساختمانی معرفی شدند. از آن پس، طراحان دکوراسیون از سایر مهره ها با شکل های متنوع برای تولید این نوع پرده بهره گرفتند. در این قسمت با جذاب ترین، زیباترین و بهترین مدل های این پرده ها که از مهره های مختلف تشکیل شده است آشنا می شویم.
پرده های مهره ای
قبل از پرداختن به انواع مدل ها لازم به ذکر است که عمده ترین کاربردهای این پرده ها، نصب در قسمت های داخلی ساختمان در محل اپن آشپزخانه، حدفاصل آشپزخانه و سالن پذیرایی، حد فاصل درب ورودی ساختمان در راهرو و سالن اصلی، نمای پنجره، اتاق کودکان، حدفاصل سالن مطالعه و سالن اصلی و به منظور جداسازی در قسمت های ساختمان، هر مکان که مورد سلیقه ساکنین ساختمان باشد به شمار می روند. امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت ببرید.

پرده های مهره ای پرده های مهره ای جذاب و زیبا

پرده مهره ای با مدل رنگین کمانی

پرده های مدل رنگین کمانی، رشته های پیوسته از مهره هایی است که به شکل قطره های باران ارائه شده است. طیف رنگی این مهره ها به صورت رنگ های رنگین کمان انتخاب شده به گونه ای که یک نمای جذاب و چشم نواز را در مکان ایجاد می کند.

پرده های مهره ای با مدل رنگین کمانی

پرده مهره ای چوبی

یکی از متداول ترین و رایج ترین پرده ها، پرده هایی هستند به وسیله توسط مهره های چوبی تهیه می شوند. این سبک پرده های مهره ای به مدل های پرده های کشور هندوستان شباهت زیادی دارند. مهره های این نوع پرده ها از چوب ساخته شده است و در رنگ بندی مختلف از طیف رنگی قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره در مکان نصب می شوند.

پرده های مهره ای چوبی پرده های مهره ای چوبی

پرده مهره ای کریستالی گنبدی شکل

یکی دیگر از مدل های پرده ها، استفاده از مهره های کریستالی با درخشندگی ویژه می باشد. همانطور که در شکل مشاهده می کنید این پرده ها به صورت گنبدی شکل، یک قوس را در محل نصب تشکیل می دهند. این مدلها برای دکوراسیون های داخلی لوکس، اتاق خواب یا حدفاصل سالن ها کاربرد دارند.

 

 

بیشتر بخوانید : حس زیبایی شناسی با ۱۰ مدل از درب های فلزی ساده و جذاب

 

 

پرده های مهره ای کریستالی گنبدی شکل

پرده مهره ای فلزی

مهره های فلزی نیز برای تهیه پرده مهره ای استفاده می شوند. نمای این پرده ها بیشتر به سبک قدیمی کلاسیک است.

پرده مهره ای به صورت ترکیبی و با استفاده از دریم کپچر

دریم کپچر نه تنها یک صنایع دستی محسوب می شود، بلکه برای تولید پرده هایی با ترکیب رنگ و اشکال مختلف برای نصب در دکوراسیون داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دکوراسیون بسیار جذاب است و نمای متفاوت به سبک بومیان آفریقایی را در ساختمان به وجود می آورد.

پرده های مهره ای به صورت ترکیبی و با استفاده از دریم کپچر

پرده مهره ای به سبک فانتزی

با توجه به تنوع مهره ها در بازار، مدل دیگری که می توان پرده های مهره ای را با آن طراحی کرد چیدن مهره ها کنار هم می باشد، به گونه ای که طرح ها و مدل های مختلف را در نمای پرده ایجاد کند. برای تولید این مدل پرده های مهره ای به طراحی ویژه نیاز می باشد.

 

 

بیشتر بخوانید : زیباترین ایده های دکوراسیون پرده برای درب ورودی و پنجره ها

 

 

ساخت پرده ریسه ای آویز با مهره مدل پرده ریسه ای آویز با مهره مدل پرده ریسه ای آویز با مهره مدل پرده ریسه ای آویز با مهره مدل پرده ریسه ای آویز با مهره مدل پرده مهره ای جدید و جذاب مدل پرده مهره ای جدید و جذاب مدل پرده مهره ای جدید و جذاب

 

 

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید