ایده های جذاب برای طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

ایده های جذاب برای طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

دسته بندی : دکوراسیون
1398/04/20

اگرچه شرکت های اداری عمدتاً برای مشاغل و کسب و کارها طراحی شده اند، اما هیچ توجیهی وجود ندارد که از کار کردن شما در خانه جلوگیری گردد. شما می توانید یک قسمت از خانه را برای کار کردن خود اختصاص دهید. ایده های جذابی برای دکوراسیون اتاق کار در خانه وجود دارند که می توانند این فضا را برای شما زیبا و لذت بخش کنند. طراحی دکوراسیون برای قسمت‌هایی در خانه‌ که قصد دارید از آن به عنوان اتاق کار استفاده کنید با فاکتورهای طراحی دکوراسیون سایر قسمت‌های خانه تفاوت دارد. با ایده های خلاقانه و ترکیبی از رنگ ها و طرح ها می توانید بهترین دکوراسیون را اجرا کنید.

مهمترین نکات برای دکوراسیون اتاق کار

مهمترین نکات برای دکوراسیون اتاق کار

اگر قصد دارید فضای خاصی از خانه خود را به کار کردن اختصاص دهید، طراحی دکوراسیون اتاق کار را برای آن اجرا کنید. با هر طرحی که دوست داشته باشید می توانید این فضا را طراحی نمایید. اگر تمایل داشته باشید می توانید فضای اداری به آن ببخشید و یا بر خلاف این ایده، می توانید یک فضای فانتزی را برای کار خود به وجود آورید.

در طراحی دکوراسیون اتاق کار به موارد زیر دقت کنید

1- فضای مورد نیاز خود را تعیین کنید: لازم نیست اتاق کار در خانه شامل یک میز یک صندلی باشد؛ شما می‌توانید یک فضای مجزا را برای ملاقات های کاری خود در نظر بگیرید و یک یا چند صندلی دیگر به فضا اضافه کنید.

مهمترین نکات برای دکوراسیون اتاق کار

2- بر روی انتخاب مبلمان تمرکز داشته باشید: یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون اتاق کار، توجه به مبلمان فضای کاری است. انتخاب صحیح میز و صندلی، راحتی شما را به همراه خواهد داشت.

طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

3- به نورپردازی فضا توجه داشته باشیم: میزان نوری که در محل کار در خانه در اختیار شما قرار دارد، یکی از عوامل تاثیرگذار در دکوراسیون است. فضای کاری خود را می توانید با نورپردازی های مختلف از طریق لامپ ها یا پنجره ها تامین کنید.

طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

4- روانشناسی شخصیتی: فراموش نکنید که دکوراسیونی که برای خود طراحی می کنید، نمادی از شخصیت شما را معرفی می کند. سعی کنید از بهترین ترین رنگ ها و طرح ها و همچنین لوازم هنری و تزئینی برای دکوراسیون فضای کاری خود استفاده کنید.

مهمترین نکات برای دکوراسیون اتاق کار

 

[on]

بیشتر بخوانید : راهنمای اصول فنگ شویی برای طراحی اتاق نشیمن

[off]

نکاتی در طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

لازم نیست میز و صندلی هایی که برای دکوراسیون اتاق کار استفاده می کنید به تعداد افراد باشد؛ یک میز با طراحی منحصر به فرد و دو یا سه صندلی به سبک مدرن برای شما کافی است.

اگر به تنهایی کار می‌کنید، میز و صندلی خود را متناسب با نیاز شخصی انتخاب کنید. سعی کنید میز و صندلی را نزدیک به یک منبع نور طبیعی نزدیک به پنجره یا تراس قرار دهید. به این ترتیب هنگام کار، خستگی شما به طور کامل برطرف می شود.

طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

یکی دیگر از ایده های طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه، قرار گرفتن یک میز کوچک در فضای خواب است. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، یک میز تک نفره در کنار تخت خواب و با دکوراسیون به سبک سفید و خاکستری قرار گرفته است.

طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

در طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه به فضایی که قرار است میز و صندلی را در آن قرار دهید دقت داشته باشید. سبک میزها می تواند در گوشه دیوار قرار گیرد و یا یک قسمت کلی از فضا را پوشش دهد.

طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

یکی دیگر از ایده های جذاب برای دکوراسیون اتاق کار در خانه، در نظر گرفتن یک فضای مخصوص در یک قسمت از آپارتمان است به صورتی که از طریق پارتیشن ها از سایر قسمت ها جدا شده باشد. این ایده جذاب برای آپارتمان هایی قابل اجرا است که فضای بیشتری در اختیار دارند.

طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

اگر امکاناتی را در اختیار دارید که یک اتاق مجزا برای اتاق کار اختصاص می دهید، سعی کنید آن را با قفسه ها و سایر لوازم تزئین کنید. این کار، پرستیژ کاری شما را افزایش می دهد.

ترکیب رنگ ها و ابزارهای استفاده شده در دکوراسیون اتاق کار در خانه، زیبایی فضا را دو چندان می کند.

طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ایده های جذاب برای طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید