با 10 ابتکار ساده بدون خرج اضافی منزل تان را زیبا تزیین کنید

با 10 ابتکار ساده بدون خرج اضافی منزل تان را زیبا تزیین کنید

دسته بندی : دکوراسیون
1398/03/04

اگر خانه برای شما یکنواخت شده و علاقه مندید تغییری در آن ایجاد کنید مجبور نیستید که حتما وسایل پر هزینه آن را تغییر دهید بلکه با روش هایی ارزان تر می توانید تغییراتی در منزل تان ایجاد نمایید. این تغییرات ساده که می تواند منزل شما را به محلی جدید و مدرن تبدیل کند. با ما همراه باشید.

1- برای دگرگون کردن بوفه و یا قفسه کتاب هایتان کافی است از پوستر های رنگی یا قطعه کوچکی از یک کاغذ دیواری استفاده کنید.

تصویر فوق که یک بوفه رانشان میدهد توسط کتی ریدر طراحی شده است

تصویر فوق که یک بوفه رانشان میدهد توسط کتی ریدر طراحی شده است

2- معماری هر خانه و یا هر اتاق منحصر به فرد است .گاهی با اتاق هایی مواجه میشویم که متقارن نیست و یا سقف دچار شیب و پیچیدگی های خاصی است. در این موارد معمولا سعی میشود تا این عدم تقارن ها پوشیده شود .پیشنهاد ما این است که به آنها توجه کنیم و به جای بی هویت نشان دادن معماری و خطوط بر ارزش آنها بیافزاییم..با رنگ ،کاغذ دیواری و نور میتوان از این خطوط و در ظاهر ناهماهنگی ها بهره برد .یک سقف شیب دار خطوط زیبایی را ایجاد میکند که در هیچ یک از اتاق های دیگر نیست و این به تنهاییی خاص و زیباست پس به جای پوشاندن آن بر زیبایی آن تاکید کنید.

تصویری فوق توسط ریاگان بیکر برای اتاق یک نوجوان طراحی شده است

تصویری فوق توسط ریاگان بیکر برای اتاق یک نوجوان طراحی شده است

3- برای زیبایی نشیمن یا آوردن رنگ به اتاقتان نیاز به یک اثر هنری گران قیمت ندارید همان طور که در تصویر میبینید گاهی یک تابلو ساده و تک رنگ محیط را به زیبایی دگرگون میکند. در تصویر مقابل مایک تابلوی طلاکوب شده ساده داریم که به زیبایی محیط را تغییر داد.

تابلو ساده و تک رنگ در فضای داخلی منزل
4- چه کسی فکر میکند که یک یخچال هم میتواند یک اثر هنری باشد؟

تغییر در فضای داخلی منزل با تزیین یخچال

شما در طراحی خانه شخصیتان هیچ محدودیتی ندارید پس بدون ترس وواهمه آن را به سلیقه خود تزیین کنید. در این آشپزخانه طراحی شده توسط Janie Molster دیوارها فیروزه ای است و یخچال نیز با کاغذ دیواری به رنگ روشن پوشیده شده است و جلوه کم نظیری به این فضا داده است.

5- خرید و تغییر سنگ آشپزخانه مطمئنا برایتان گران تمام خواهد شد پس بهتر است برای صرفه جویی در این امر از برچسب های متنوعی که در بازار قرار دارد استفاده کنید .در این آشپزخانه از برچسب سنگ مرمر به زیبایی استفاده شده است.

مدل سنگ آشپزخانه مدرن و جذاب

6- برای پوشش دیوارها همواره لازم نیست از کاغذ دیواری استفاده کنید. به تصویر مقابل نگاه کنید این فضا توسط Leanne Ford طراحی شده است. وی به جای طرح کلی از طرح شکوفه به صورت کوچک و پراکنده بر روی دیوار استفاده کرده است.

[on]

بیشتر بخوانید : راهنمای اصول فنگ شویی برای طراحی اتاق نشیمن

[off]

 

استفاده از طرح شکوفه به صورت کوچک و پراکنده بر روی دیوار

7- اگر در خانه تان پله ای دارید این یک شانس بزرگ برای شماست. پله ها به زیبایی قابل زیبا سازی و تغییرند. به تصویر مقابل نگاه کنید که چگونه پله ها با برچسب های رنگی شاخص شده اند.

تزیین پله های جذاب و زیبا در  دکوراسیون منزل

8- با تصور اینکه قفسه های بسته تاثیری در دکوراسیون ندارند آنها را فراموش نکنید .این خانه که توسط استودیو DB طراحی شده است .به زیباییی به تزینن دیوار پشتی گنجه پرداخته و حتی سقف داخلی را نیز جسورانه رنگ آمیزی کرده است. فراموش نکنید که یک طراح هیچ گاه جزییات را فراموش نمیکند.

تزیین ساده منزل - تزینن دیوار پشتی گنجه

تزیین ساده منزل – تزینن دیوار پشتی گنجه

9- برای ایجاد یک اثر هنری و اتصال آن روی دیوار لازم نیست حتما به شکل های متداول رو بیاوریم به تصویر مقابل نگاه کنید تابلویی ساده که تنها به واسطه فرم فضا را به کلی تغییر داده است.

[on]

بیشتر بخوانید : تغییر دکوراسیون منزل را با ایده های ارزان شروع کنید

[off]

تزیین منزل با تابلو زیبا و شیک

تزیین ساده منزل در دکوراسیون داخلی

10-  برای حفاظت و هم چنین زیباتر نشان دادن کشوهای دراور یا میز آرایشی نیز میتوان از برچسب های رنگی استفاده کرد همان طور که در تصویر مشخص است برچسب های رنگی به میز سفید رنگ جلوه خاصی داده است.

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “با 10 ابتکار ساده بدون خرج اضافی منزل تان را زیبا تزیین کنید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید