تأثیر نمایشگاه بین المللی در رشد و توسعه صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته

  • 19 / 01 / 2019
  • 1487 بازدید
تأثیر نمایشگاه بین المللی در رشد و توسعه صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته

برگزاری نمایشگاه بین المللی در یک حوزه خاص، یک رویداد بزرگ است که در شهرهای مختلف به منظور معرفی کسب و کارها، محصولات و خدمات آن ها انجام می شود. یکی از موضوعاتی که سهم بزرگی از دنیای تجارت را به خود اختصاص داده است، صنایع ساختمانی، مواد و تجهیزات وابسته است. محصولات و خدمات متنوعی در حوزه صنایع ساختمانی وجود دارند که توسط شرکت های کوچک و بزرگ به مشتریان ارائه می شوند.

برگزاری نمایشگاه بین المللی می تواند این فرصت را برای شرکت ها، تولید کنندگان و بازرگانان این حوزه فراهم سازد تا فعالیت های خود را به هزاران مخاطب معرفی کنند. از سویی دیگر، آن دسته از افرادی که محصولی برای ارائه ندارند و جزو مهندسان و پیمانکاران صنعت ساختمان محسوب می شوند نیز می توانند با شرکت در نمایشگاه بین المللی صنایع ساختمانی با آخرین محصولات، فناوری ها و تجهیزات ساخت و ساز آشنا شوند.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، چه حوزه هایی را تحت پوشش قرار می دهد؟

کسب و کارهای حوزه صنعت ساختمان، صرف نظر از محدوده کاری، اینکه شرکت های کوچک و محدودی باشند یا شرکت های بزرگ تولیدی یا تجاری، برای موفقیت در بازار، نیازمند دیده شدن هستند. هر فرصت تبلیغاتی که بتواند تغییراتی هر چند اندک در بازدهی و راندمان کاری شرکت های این حوزه ایجاد کند، می تواند بهترین فرصت برای پیشرفت شغلی آن ها باشد.

در حال حاضر، نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته می تواند تمام امکانات فوق را فراهم کند؛ نمایشگاه ها، رویدادهای سالانه هستند که در زمان مشخص برگزار می شوند.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، حوزه هایی نظیر مصالح و مواد ساخت و ساز، متریال دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان، فناوری های حوزه ساختمان سازی، ابزارها، تولید انواع لوازم مورد نیاز برای ساختمان ها مانند درب حیاط، درب فلزی، درب پارکینگ، انواع درب ساختمانی چوبی، درب های آپارتمانی، پنجره، کاشی و سرامیک، مواد شیمیایی افزودنی مصالح، مواد نانو در حوزه ساختمان و … را تحت پوشش قرار می دهد.

تأثیر نمایشگاه بین المللی در رشد و توسعه صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته

تأثیر نمایشگاه بین المللی در رشد و توسعه صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته

چگونه می توان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شرکت نمود؟

اگر شما هم مدیریت شرکت تولیدی در حوزه صنعت ساختمانی را بر عهده دارید، محصولات یا خدماتی برای ارائه به مشتریان دارید و یا در یکی از شاخه های فرعی ساختمانی فعالیت می کنید می توانید با شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، فعالیت های خود را در یک فضای پویا به سایرین معرفی کنید.

برای شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان باید ابتدا از زمان دقیق برگزاری آن اطلاع پیدا کنید. در این زمینه از وب سایت های نمایشگاهی استفاده کنید و اخبار مربوط به سال گذشته نمایشگاه را پیگیری کنید. برای یک حضور پر رنگ در فضای نمایشگاهی، نیاز دارید یک غرفه اجاره کنید. جایگاه غرفه را می توانید متناسب با بودجه خود انتخاب کنید.

با توجه به نوع محصول یا محصولاتی که قصد دارید آن ها را در نمایشگاه شرکت دهید، فضای غرفه را تعیین کنید؛ به طور مثال، اگر یک شرکت تولید کننده انواع درب ساختمان، درب حیاط و درب پارکینگ هستید، توصیه می کنید یک نمونه از محصول را در غرفه قرار دهید. این کار می تواند نظر مخاطبان را جلب کند.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سال ۹۷ امسال نیز در شهر تهران برگزار می شود. شرکت آذر فلز پایون، قصد دارد با شرکت در این نمایشگاه، محصولات بی نظیر و منحصر به فرد خود را در زمینه طراحی و تولید انواع درب فلزی ساختمان به بازار معرفی نماید. این شرکت از شما دعوت می کند در سالن ۳۸B ، غرفه شماره ۱۱ نمایشگاه بین المللی با آخرین دستاوردها و محصولات این شرکت از نزدیک آشنا شوید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
velit, libero eget Sed suscipit quis, accumsan in risus