ترفندهای تمیز کردن خانه برای خانه تکانی عید

ترفندهای تمیز کردن خانه برای خانه تکانی عید

خانه تکانی عید، بهترین فرصت برای تغییرات اساسی در خانه است. امروزه تقریباًهر فردی به نوعی با نکات و ترفندهای تمیزکاری خانه آشنا است؛ تمیز کردن قسمت های مختلف خانه اگر به صورت اصولی انجام شود قطعاً به نیرو و انرژی کمتری نیاز خواهد بود؛ در ضمن با آگاهی به نکات اصولی خانه تکانی می توان هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داد و از هدر رفتن مواد شیمیایی شوینده و تمیزکننده ها جلوگیری کرد.

ترفندهای تمیز کردن خانه برای خانه تکانی عید

یکی از ترفندهای خانه تکانی برای تمیز کردن قسمت های مختلف خانه این است که برای جلوگیری از انتشار گرد و غبار در هوا، دستمال مرطوب را روی سطح مورد نظر قرار دهید و سپس به آرامی دستمال را حرکت داده و آن مکان را تمیز کنید.

بیشتر بخوانید : خانه تکانی عید همراه با تغییرات دکوراسیون برای سالن پذیرایی

در خانه تکانی عید برای تمیز کردن جارو یا لوازمی که پرز و موهای زیادی به خود جذب کرده اند کافی است از دستکش لاستیکی استفاده کنید؛ این کار باعث می شود موها و پرزها به راحتی از آن قسمت جدا شوند؛ اگر محل مورد نظر به آب و رطوبت حساس نیست می توانید این کار را در حالت مرطوب انجام دهید.

در خانه تکانی اگر لکه هایی بر روی کف آپارتمان قرار دارد می توانید با مقداری آب لیمو در محل، سطح را تمیز کنید. بهترین وسیله برای خانه تکانی قسمت های مختلف، جاروبرقی است؛ جاروبرقی می تواند به راحتی تمام گرد و غبار را حتی از گوشه ها و زاویه ها جمع آوری کنید.

ترفندهای تمیز کردن خانه برای خانه تکانی عید

برای تمیز کردن تمام سطوح سعی کنید از دستمال ها و پارچه های بافت دار، میکروفیبر و نانو استفاده کنید. این دستمال ها آب و آلودگی های بیشتری را جذب می کنند و تمام آثار آلودگی را از روی سطوح برطرف می سازند.

سعی کنید خانه تکانی عید را در فرصت و زمان کافی انجام دهید. از مواد شوینده بی خطر استفاده کنید و در هنگام کار حتماً به نکات ایمنی دقت داشته باشید و بهترین لوازم و ابزارها را به کار گیرید.

ترفندهای تمیز کردن خانه برای خانه تکانی عید

ترفندهای تمیز کردن خانه 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
et, odio commodo sit accumsan dapibus vulputate, nec risus diam Aliquam in