تزیین درب ورودی ساختمان؛ ایده هایی که شما را شگفت زده می کنند

تزیین درب ورودی ساختمان؛ ایده هایی که شما را شگفت زده می کنند

دسته بندی : صنعت ساختمان
1398/04/22

برخی از درب ورودی ساختمان ها به صورت تک لنگه ای از پنل های یکپارچه ساخته شده است. این نوع درب ها نیاز به دکوراسیون متفاوتی دارند. تزیین این نوع درب ها با استفاده از نورپردازی، حلقه های گل، گلدان ها، استفاده از پادری و سنگ فرش، قابل انجام است.

درب ورودی خانه خود را با ایده های افسانه ای متفاوت، تزئین کنید

به عنوان فردی که قصد ورود به یک خانه را دارد تصور شما از نمای درب ورودی ساختمان چیست؟ آیا درب حیاط به اندازه کافی جذاب و زیبا طراحی شده است؟ آیا دکوراسیون ورودی به اندازه کافی مهمانان را شگفت زده می کند؟ ایده هایی که برای تزیین درب حیاط استفاده شده است تا چه میزان موجب تمایز این قسمت از ساختمان از سایر ساختمان های مجاور گشته است؟ آیا از عناصر طراحی دکوراسیون ساختمان در نمای بیرونی درب استفاده شده است؟ و …

درب ورودی خانه خود را با ایده های افسانه ای متفاوت، تزئین کنید
با یک نگاه کوتاه بر سوالات فوق، قابل درک است که منظور از چالش های بیان شده درخصوص تزیین درب ورودی، بیان اهمیت این قسمت در نحوه تاثیر گذاری بر روی مهمانان می باشد. شاید تا به حال از ده ‌ها و صدها درب ساختمان در قسمت حیاط یا آپارتمان وارد شده اید اما نمای دکوراسیون آن درب ها به قدر کافی در نظر شما جلوه نکرده اند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که با ایده های جذاب برای تزیین درب ورودی ساختمان یا تزیین درب حیاط آشنا شوید.

تزیین درب حیاط برای ساختمان های ساحلی

تزیین درب حیاط برای ساختمان های ساحلی

تزیین درب حیاط ویژه ساختمان های ساحلی برای خانه هایی مناسب است که در مناطق شمالی کشور با طبیعت سرسبز ساخته شده اند. به دلیل اینکه میزان رطوبت در این نواحی آب و هوایی بسیار بالا است، درب ورودی ساختمان علاوه بر پوشش مقاوم باید در برابر نفوذ آب و خوردگی ناشی از رطوبت زیاد مقاومت بالایی داشته باشد. تزیین درب برای ساختمان های ساحلی با استفاده از فاکتورهایی که به ساحل دریا مرتبط هستند، ایده های جذاب می باشد؛ فانوس‌های دریایی، نیمکت های چوبی، گلدان های گیاهان مختلف، سنگ ریزه های رنگی برای این کار، نمای جذابی را برای درب حیاط ایجاد می کنند.

 

[on]

بیشتر بخوانید : ترکیب رنگ درب و چهارچوب ایده هایی که جذابیت را به ساختمان، هدیه می دهند

[off]

 

تزیین درب با لنگه های یکپارچه

تزیین درب با لنگه های یکپارچه

برخی از درب ورودی ساختمان ها به صورت تک لنگه ای از پنل های یکپارچه ساخته شده است. این نوع درب ها نیاز به دکوراسیون متفاوتی دارند. تزیین این نوع درب ها با استفاده از نورپردازی، حلقه های گل، گلدان ها، استفاده از پادری و سنگ فرش، قابل انجام است. آنچه در این نوع طراحی اهمیت دارد، هماهنگی تزئین این مناطق از نظر ابعاد، طرح و اندازه با نمای درب و نمای بیرونی ساختمان است.

تزیین درب با لنگه های یکپارچه

یکی از ایده هایی که برای تزیین به کار می روند، استفاده از گلدان های گل به صورت سبدهای آویزان است. این نوع تزیین چنانچه حرفه ای، با سلیقه و خلاقانه انجام گیرد، نمای منحصر به فردی را برای درب ورودی خانه های ویلایی ایجاد می کند. به عبارت ساده تر، یک نمای رمانتیک و عاشقانه را از درب ورودی شیک و مجلل از این طریق اجرا خواهید کرد.

تزیین درب با لنگه های یکپارچه

تزیین درب ورودی ساختمان با پلاک بزرگ

تزیین درب ورودی ساختمان به صورتی که شماره پلاک ساختمان، خلاقانه و با سایز بزرگتر بر روی دیوار یا کنار درب ورودی نصب شده باشد، یک ایده جذاب برای متفاوت ساختن نمای بیرونی ساختمان است.

تزیین درب ورودی ساختمان با پلاک بزرگ
تزیین درب ورودی ساختمان با انتخاب تِم مخصوص

درب ورودی ساختمان در قسمت جلوی خانه به همان اندازه اهمیت دارد که معماری داخل خانه مهم است. حتی اگر ساختمان در پشت حصارها و گل و گیاه قرار داشته باشد، تزیین درب ورودی برای ایجاد یک نمای متفاوت با تمام ساختمان ضرورت دارد. برای این کار می توانید از یک نوع دکوراسیون استفاده کنید. استفاده از ابزارها، سبدها، نقاشی های دیواری، گل و گیاه، دکوراسیون فضای سبز، نورپردازی، حلقه‌های گل، نمای چوبی و هر آن چیزی که در زیباسازی درب ورودی ساختمان موثر باشد در انتخاب تم مخصوص نقش دارد.

تزیین درب ورودی ساختمان با انتخاب تِم مخصوص

بهترین نمونه های تزیین درب ورودی ساختمان را در شکل های زیر مشاهده می کنید. در هر دکوراسیون توجه باشید که درب ورودی از جنس های مختلف، طرح و رنگ متناسب با نمای بیرونی ساختمان انتخاب شده است.

تزیین درب ورودی ساختمان با انتخاب تِم مخصوص تزیین درب ورودی ساختمان با انتخاب تِم مخصوص تزیین درب ورودی ساختمان با انتخاب تِم مخصوص تزیین درب ورودی ساختمان با انتخاب تِم مخصوص تزیین درب ورودی ساختمان با انتخاب تِم مخصوص تزیین درب ورودی ساختمان با انتخاب تِم مخصوص تزیین درب ورودی ساختمان تزیین درب ورودی ساختمان تزیین درب ورودی ساختمان تزیین درب ورودی ساختمان تزیین درب ورودی ساختمان

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تزیین درب ورودی ساختمان؛ ایده هایی که شما را شگفت زده می کنند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.