جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی در سال 2020

جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی در سال 2020

دسته بندی : دکوراسیون
1398/10/02

طبق آخرین مراجع و جدیدترین نظریاتی که در خصوص طراحی دکوراسیون داخلی ارائه شده است، ایده های بسیار جدید، مدرن با نمای چشم نواز معرفی شده‌اند که در سال ۲۰۲۰ می‌توان آنها را برای نمای داخلی ساختمان های مسکونی و اداری استفاده کرد. سال جدید میلادی، یک فرصت استثنایی برای اجرای زیباترین دکوراسیون با انتخاب حرفه ای رنگ ها است. برای اینکه بدانید در سال جدید چگونه دکوراسیون داخلی خانه خود را بچینید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

دکوراسیون با رنگ های خنثی

دکوراسیون با رنگ های خنثی

در سال ۲۰۲۰ می‌توانید از رنگ ‌های خنثی برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید. این سبک رنگ ها نور و سایه را در محیط داخلی به وجود می‌آورند، به گونه ای که به شیوه های کلاسیک به نظر آیند. تلفیق رنگ های خنثی در کنار رنگ های گرم یک انتخاب عالی خواهد بود. همچنین مبلمان، میز و صندلی نیز می توانند با رنگ های تیره یا از جنس چوب قهوه ای انتخاب شوند.

تلفیق طیف رنگ قهوه ای

تلفیق طیف رنگ قهوه ای

یکی از ایده های جدید که برای دکوراسیون در سال ۲۰۲۰ معرفی شده است، استفاده از طیف رنگ قهوه ای به صورت روشن یا تیره می باشد. حتی رنگ قرمز مایل به قهوه ای نیز در این دسته قرار می گیرد. یک مبلمان مخملی قهوه ای روشن در کنار کاغذ دیواری و سایر عناصر دکوراسیون داخلی، ایده های جذاب خواهد بود.

ترکیب سیاه و سفید

ترکیب سیاه و سفید

یکی از زیباترین نماهای دکوراسیون را با ترکیب رنگ های سیاه و سفید در کنار یکدیگر می توانید در آپارتمان خود خلق کنید. رنگ سیاه در فضا سایه ایجاد می‌کند و رنگ سفید موجب روشنایی خواهد شد. در کنار هم قرار گرفتن این دو رنگ، یک تضاد زیبا را به وجود می آورد. استفاده از رنگ خاکستری در برخی از عناصر دکوراسیون می‌تواند در این مورد استفاده شود.

ایده های استفاده از اشکال هندسی در دکوراسیون

ایده های استفاده از اشکال هندسی در دکوراسیون

علاوه بر رنگ ها استفاده از اشکال و الگوهای هندسی نیز یکی از ایده های جدید در سال ۲۰۲۰ است. نصب کاشی هایی که از الگوهای هندسی تبعیت می‌کنند، مبلمان، میز و صندلی به شکل های مختلف، کاغذ دیواری های طرح دار، لوسترها و چراغ ها و حتی کاشی های سرویس های بهداشتی که به صورت الگوهای هندسی ساخته شده اند در سال ۲۰۲۰ بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

استفاده از کاغذ دیواری گل دار

استفاده از کاغذ دیواری گل دار

استفاده از کاغذ دیواری گل دار با سایر طرح های مدرن در سال ۲۰۲۰ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ کاغذ دیواری با رنگ مبلمان و اسباب و وسایل به صورت هماهنگ انتخاب می شود. رنگ زمینه کاغذ دیواری و همچنین رنگ گل ها با یکدیگر همسان هستند. یک نمای شیک و انتزاعی را با استفاده از انواع کاغذ دیواری می توانید برای داخل خانه به وجود آورید.

استفاده از فلزات در دکوراسیون سال ۲۰۲۰

استفاده از فلزات در دکوراسیون سال ۲۰۲۰

در سال ۲۰۲۰ شاهد آن خواهیم بود که فلزات شامل نقره یا آلیاژهای زینتی و حتی آلومینیوم بیشتر در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی، ظاهر خواهند شد. ساخت پله های داخل ساختمان، میله های پرده های تزیینی در آشپزخانه یا سالن نشیمن و حتی برخی است ابزارهای داخل سرویس های بهداشتی همگی از فلزات ساخته خواهد شد. اگرچه فلزات قبلاً هم در دکوراسیون استفاده می شدند اما در سال آینده، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

طراحی دکوراسیون به سبک ماکسیمالیسم

طراحی دکوراسیون به سبک ماکسیمالیسم

در سال ۲۰۲۰، طراحی دکوراسیون به سبک مینیمال، کمتر استفاده می شود و بیشتر، شیوه ها به سبک ماکسیمالیسم یا حداکثر گرایی تمایل پیدا می کنند. استفاده از نقاشی های انتزاعی رنگارنگ، ایجاد یک کلکسیون زیبا بر روی دیوار، یک انتخاب جسورانه است که زیبایی دکوراسیون داخلی را دوچندان می سازد.

 

[on]

بیشتر بخوانید : طراحی دکوراسیون داخلی به سبک ماکسیمالیسم به چه معنا است؟

[off]

 

سخن پایانی

طراحی دکوراسیون داخلی، دنیای پیچیده است. به نظر بسیاری از طراحان دکوراسیون، استفاده از هر ابزاری که موجب زیباتر شدن فضا شود برای داخل آپارتمان مفید واقع می شود. حتی یک گلدان گیاه تزیینی نیز می تواند نمای داخلی آپارتمان را بسیار تغییر دهد.

برخی از زیباترین ایده های دکوراسیون در سال ۲۰۲۰ را در شکل های زیر مشاهده می کنید:

 

ایده های دکوراسیون 2020

ایده های دکوراسیون 2020

ایده های دکوراسیون 2020

ایده های دکوراسیون 2020

ایده های دکوراسیون 2020 ایده های دکوراسیون 2020 ایده های دکوراسیون 2020

 

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی در سال 2020”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید