۱۷
مرداد

حضور شرکت آذرفلز پایون در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران

حضور شرکت آذر فلز پایون در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران

شرکت آذرفلز پایون، طراح و تولید کننده نسل جدید درب، نرده و انواع المان شهری و ساختمانی مدرن در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران حضور می یابد.

مدیر عامل شرکت آذر فلز پایون در گفتگو با واحد اطلاع رسانی و تبلیغات شرکت با اعلام این خبر افزود: این شرکت با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران پتانسیل و توانمندی های خود را در تولید نسل جدید انواع دربهای فلزی و نرده به نمایش خواهد گذاشت.

وی افزود: حضور شرکت های خارجی و داخلی در این نمایشگاه فرصتی برای تعامل هرچه بیشتر فی ما بین فعالین بخش ساختمان و کمک به ارتقاء و افزایش سطح خدمات و رفاه در صنعت ساختمان و صنایع دیگر را فراهم می آورد.

مدیر عامل خاطرنشان کرد: این شرکت به عنوان طراح و تولید کننده نسل جدید درب های فلزی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، تحولی را در این صنعت ایجاد کرده و خلاقیت و نوآوری را با سختی آهن تلفیق نموده زیرا نیاز امروز به سمت نوگرایی و خلق ایده های جدید است.

وی افزود: رشد و توسعه صنعت ساختمان و بهره گیری از تکنولوژی های نوین در این صنعت ، موجب شده تا صنایع مرتبط با این بخش نیز روند توسعه و رشد خود را طی و همسو با تحولات ایجاد شده در جهت رفع نیازهای موجود حرکت کند.

وی افزود: این شرکت با حضور چهار روزه خود در این نمایشگاه دستاوردهای خود در این حوزه به نمایش خواهد گذاشت و فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات و تعامل بیشتر بین تولید کنندگان و فعالان ساخت و ساز را فراهم خواهد اورد که این امر می تواند زمینه سیاست گذاری صحیح برای ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا را موجب شود.

مدیر عامل شرکت آذر فلز پایون تشریح کرد: این شرکت حضور در پنج نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در طول هشت ماه فعالیت خود در صنعت ساختمان، در کارنامه خود دارد.

وی در خاتمه یادآوری کرد: امید است این نمایشگاه بتواند زمینه ساز افزایش تعاملات کاری و بهره گیری از تجربیات و نوآوری سایر شرکت کنندگان حاضر باشد.

گفتنی است بازدید کنندگان می توانند از غرفه شرکت آذرفلز پایون غرفه ۱۵۶ واقع در سالن ۳۸ B  از ساعت ۱۰ الی ۱۸ روزهای ۲۱ الی ۲۴ مرداد ماه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران بازدید نمایند.