حضور شرکت آذرفلز پایون در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران

  • 08 / 08 / 2017
  • 1644 بازدید
حضور شرکت آذرفلز پایون در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران

حضور شرکت آذر فلز پایون در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران

شرکت آذرفلز پایون، طراح و تولید کننده نسل جدید درب، نرده و انواع المان شهری و ساختمانی مدرن در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران حضور می یابد.

مدیر عامل شرکت آذر فلز پایون در گفتگو با واحد اطلاع رسانی و تبلیغات شرکت با اعلام این خبر افزود: این شرکت با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران پتانسیل و توانمندی های خود را در تولید نسل جدید انواع دربهای فلزی و نرده به نمایش خواهد گذاشت.

وی افزود: حضور شرکت های خارجی و داخلی در این نمایشگاه فرصتی برای تعامل هرچه بیشتر فی ما بین فعالین بخش ساختمان و کمک به ارتقاء و افزایش سطح خدمات و رفاه در صنعت ساختمان و صنایع دیگر را فراهم می آورد.

مدیر عامل خاطرنشان کرد: این شرکت به عنوان طراح و تولید کننده نسل جدید درب های فلزی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، تحولی را در این صنعت ایجاد کرده و خلاقیت و نوآوری را با سختی آهن تلفیق نموده زیرا نیاز امروز به سمت نوگرایی و خلق ایده های جدید است.

وی افزود: رشد و توسعه صنعت ساختمان و بهره گیری از تکنولوژی های نوین در این صنعت ، موجب شده تا صنایع مرتبط با این بخش نیز روند توسعه و رشد خود را طی و همسو با تحولات ایجاد شده در جهت رفع نیازهای موجود حرکت کند.

وی افزود: این شرکت با حضور چهار روزه خود در این نمایشگاه دستاوردهای خود در این حوزه به نمایش خواهد گذاشت و فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات و تعامل بیشتر بین تولید کنندگان و فعالان ساخت و ساز را فراهم خواهد اورد که این امر می تواند زمینه سیاست گذاری صحیح برای ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا را موجب شود.

مدیر عامل شرکت آذر فلز پایون تشریح کرد: این شرکت حضور در پنج نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در طول هشت ماه فعالیت خود در صنعت ساختمان، در کارنامه خود دارد.

وی در خاتمه یادآوری کرد: امید است این نمایشگاه بتواند زمینه ساز افزایش تعاملات کاری و بهره گیری از تجربیات و نوآوری سایر شرکت کنندگان حاضر باشد.

گفتنی است بازدید کنندگان می توانند از غرفه شرکت آذرفلز پایون غرفه ۱۵۶ واقع در سالن ۳۸ B  از ساعت ۱۰ الی ۱۸ روزهای ۲۱ الی ۲۴ مرداد ماه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران بازدید نمایند.

اشتراک گذاری :
[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
adipiscing nec vulputate, mattis mi, Nullam felis Praesent eleifend commodo dolor ut