آذر فلز پایون

درباره ما

شرکت آذر فلز پایون در خرداد ماه سال 1396 با بهره­ مندی از سابقه 20 ساله اعضای هیئت مدیره در زمینه بازرگانی فولاد، با شماره 44897 نزد اداره ثبت شرکت­های آذربایجان­ شرقی به ثبت رسید. "پایون" در لغت به معنای زینت و زیور است که به عنوان برند رسمی شرکت انتخاب و به صورت رسمی ثبت شد.

بر اساس نتایج پژوهش­ های علمی و میدانی واحد بازاریابی مجموعه که با مشارکت فعالان صنعت ساختمان انجام شد، خلاء­های موجود در زمینه تولید و عرضه درب­ های فولادی ساختمان احصاء و رفع این خلاءها به عنوان سیاست اصلی شرکت انتخاب شد.

در این راستا ساختمان کارخانه، در زمینی به مساحت 6000 مترمربع، در شهرک صنعتی بعثت تبریز احداث و با استفاده از فناوری های روز جهان تجهیز و به بهره برداری رسید.

با استفاده از بروزترین نرم ­افزارها و شیوه ­ها در حوزه فروش با محوریت کسب رضایتمندی مشتری و حضور در بیش از 50 نمایشگاه ملی و بین المللی به عنوان نخستین و تنها تولید کننده تخصصی درب فولادی به صورت پک کامل، توانسته­ ایم در مسیر پر افتخار خدمت گام برداریم.

به عنوان عضوی از انجمن فولاد آذربایجان، با تاکید بر استفاده از مواد اولیه استاندارد و تکیه بر ارتقا مستمر کیفیت و خلاقیت در تولید و عرضه، به یاری خداوند منان توانسته ­ایم به عنوان شرکتی پیشرو با ارائه تولیدات منحصر به فرد و خلاقانه، در کنار فروش و نصب بیش از هفتصد هزار عدد انواع درب و حفاظ در داخل و خارج از کشور، تغییری بزرگ در سطح انتظارات مخاطبان این صنعت به وجود آوریم.

 
 

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید