درب باغ

درب باغ یا درب ویلایی

امروزه داشتن یک باغ یا ویلا برای بسیاری از خانواده های ایرانی به یک امر عادی تبدیل شده است و مردم برای اینکه حداقل یک روز در هفته از شلوغی و هوای آلوده شهرها در امان باشند سعی میکنند یک باغ یا ویلای کوچک در خارج از شهر و در هوایی ایده آل داشته باشند.  ولی اگر به دنبال یک نمونه و مدل درب باغ و ویلا هستید با ما همراه باشید.

مدل درب ورودی باغ یا ویلا بعنوان اولین چشم انداز یک باغ می باشد. همانطور که در صنعت ساختمان سازی نمای ساختمان بسیار حائز اهمیت میباشد چرا که اولین چشم انداز منزل از بیرون می باشد در موضوع باغ و ویلا نیز درب ورودی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد.

درب باغ و درب ویلایی

درب باغ و درب ویلایی

صرفه اقتصادی محصولات پایون :

مجموعه صنایع فلزی پایون تلاش نموده است تا با استفاده از تکنولوژهای نوین و روش تولید کارخانه ای محصولات و سرشکنی هزینه ها ، قیمت درب فلزی پایون را از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نماید.

یک جنبه دیگر صرفه اقتصادی محصولات پایون برای کارفرما ، تمام کار بودن درب فلزی می باشد.

بدین نحو که در روش های سنتی کارگاهی،اتلاف زمان و هزینه های حمل ونقل برای خرید و نصب و اجرای  یراق آلات ، شیشه و رنگ آمیزی به مصرف کننده تحمیل می شد.

درب باغ و درب ویلایی

درب باغ و درب ویلایی

طرح ساده درب باغ و ویلا جذاب و شیک

طرح ساده درب باغ و ویلا جذاب و شیک

درب بصورت پک کامل :

درب فلزی پایون به صورت یک محصول کامل آماده نصب و بسته بندی شده به شما تحویل می دهیم .درب فلزی پایون شامل موارد زیر می باشد :

  • چهار چوب یا پروفیل ۸*۸ سانتی متر
  • لنگه با پروفیل ۴*۱۰ سانتیمتری و ورق ۳ میلیمتری
  • دستگیره در انواع مختلف
  • قفل برقی ، مکانیکی،حیاطی
  • رنگ کوره ای الکترو استاتیک
  • شیشه رفلکس سکوریت شده
  • بسته بندی با دولایه لفافه

زیبایی و تنوع طرح :

موضوعی که درب باغ و ویلا اهمیت دارد نوع و کیفیت ساخت درب ویلا یا باغ می باشد، بویژه کیفیت ساخت زمانی اهمیت پیدا میکند که شما بخواهید یک درب فلزی بزرگ را بسازید که دارای طرح های خاصی باشد. در صنایع فلزی پایون نمونه هایی وجود دارد که واقعا هنر سازنده را در طراحی و ساخت درب باغ نمایش داده است.

تکنولوژی روز دنیا :

مجموعه صنایع فلزی پایون با بهره گیری از تکنولوژی های روز جهان و کادر مجرب متشکل از طراحان و معماران و مهندسین فنی توانسته است لطافت طرح های زیبا را با سختی آهن تلفیق نماید.

استحکام و دوام محصولات :

طرح ها از لحاظ استحکام بر روی درب فلزی یا نرده و سایر محصولات و قابلیت های اجرایی و بسیاری موارد فنی نصب و اجرا توسط کارشناسان این مجموعه مورد بررسی قرار گرفته و بعد از آزمایش و کنترل کیفیت به مرحله تولید می رسند.

بیشتر بخوانید :

 

مشاوره رایگان جهت خرید
sed adipiscing velit, felis venenatis eleifend mattis justo mattis