درب ساختمان

درب ساختمان

درب ساختمان یا درب آپارتمان یکی از اولین مواردی است که میهمان یا هرکسی که به منزل یا محل کار شما می آید خواهد دید. از آن جا که اولین تصویر، همیشه در دید کلی افراد نسبت به خانه یا محل کار شما به شدت تاثیرگذار است، در انتخاب طرح درب ساختمان شیک برای درب ورودى ساختمان خود انوع نمونه کار های پایون را بررسی کنید. در این نوشته علاوه بر لزوم استفاده از انواع دربهای ساختمانی و طرح های مختلف از لحاظ ایمنی و کیفیت نیز بررسی میکنیم که شما انتخاب درستی برای درب ساختمان خود داشته باشید.

درب ساختمان

دکوراسیون خارجی، مهم و موازی با دکوراسیون داخلی :

مدل های خلاقانه و زیبا، تصویری فوق العاده از خانه خود در ذهن دیگران بر جای می گذارند.شاید برخی گمان کنند که درب ورودی تنها یک بخش کوچک در نمای خارجی ساختمان محسوب شده و آن چنان در ظاهر بیرونی تاثیرگذار نیست. ولی باید اظهار داریم که تمام طراحان دکوراسیون معتقدند که نمای درب ساختمان از مهم ترین آیتم ها در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می گردد.

مزایای استفاده از شیشه سکوریت در ساخت انواع درب فلزی پایون

درب فلزی پایون هماهنگ با هارمونی نمای بیرونی ساختمان

هر بار که درب های فلزی را از منظر دکوراسیون خارجی و نمای خارجی ساختمان مورد بررسی قرار می‌دهند به ذکر این مورد که هماهنگی طرح و رنگِ درب ورودی ساختمان، حیاتی است و در عین حال باید ایمن هم باشد، بسنده می‌شود. اما نظم، هماهنگی و پیوستگی مهم ترین اصول خلق زیبایی در جلوه و ظاهر هستند. در هر حوزه‌ای این امر ویژگی‌های خاص خود را دارد و در نمای خارجی ساختمان،با استفاده از المان‌های منحصر به فرد سازه‌ای میسر می شود.

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

همانطور که می دانید اکثر مدل های درب ورودی رنگی تیره و سیاه دارند و عمدتا از جنس فلز و در موارد کمی هم از چوب ساخته می شوند. استایل طراحی آنها هم در انواع باز و بسته وجود دارد. اگر بیشتر خواستار ایجاد فضایی خصوصی در حیاط ساختمان خود هستید می توانید از مدل های بسته استفاده کنید تا هیچگونه دیدی به داخل خانه وجود نداشته باشد اگر این مسأله برایتان اهمیتی ندارد و بیشتر خواستار طرحی مدرن و امروزی هستید انتخاب مدل هایی با طراحی باز ک

درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان

ه دید بیشتری به داخل خانه دارند گزینه مناسب تر و شیک تری خواهند بود. درب هایی که طرحی باز دارند به دلیل اینکه از شکلی ساده و مینمالیستی استفاده می کنند برای ساختمان هایی با نمای مدرن و امروزی بسیار مناسب هستند.

درب ساختمان جزیی از بنا محسوب می شود و بسته به قرار گیری آن انواع مختلفی دارد. این عنصر مهم ساختمانی به عنوان عامل اصلی ورود و خروج منزل محسوب می شود، پس انتخاب نوع مناسب آن بسیار ضروری است.

نکات مهم و کلیدی انتخاب درب آپارتمان :

اولین نکته‌ای که در انتخاب یک درب ورودی منزل باید مورد نظر باشد، عیار کیفی و ایمنی درب است. با توجه به این که سلیقه‌ی قاطبه‌ی این دیار به سمت درب فلزی تمایل دارد و حوزه ی تخصصی ما هم، انواع درب فلزی است، آن چه ارائه می دهیم معطوف به جنس آهن است. اما به کل می توانید در انتخاب هر درب با این متر و معیار عیار ایمنی را بسنجید.

  • ماده یا “متریال”(Material) سازنده‌ی درب، نقشی تعیین کننده در ایمنی، دوام و عملکرد بازی خواهد کرد.
  • چگونگی ساخت و تولید درب ورودی را نمی توان نادیده گرفت. مهم است که چند فرد به صورت تجربی در یک کارگاه درب را تولید کرده‌اند یا تکنولوژی روز دنیا پای کار بوده است.
  • درب ورودی ساختمان تنها یک تکه ی آهنی نیست، قاب، یراق الات، شیشه، قفل و تمامی المان‌هایی که در آن حضور دارند تاثیر مخصوص به خود را خواهند داشت.
  • آخرین نکته تضمینِ حسنِ عملکرد و کیفیت درب خریداری شده است، آیا فروشگاه یا تولید کننده تضمین می‌دهد که درب ارائه شده سطح کیفی لازم را دارد؟ محصول نهایی از چه فیلتر کیفی گذشته؟

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

مدل های درب ورودی ساختمان :

از مدلهای درب ورودی ساختمان میتوانیم به انواع مدل درب آهنی برای ورودی ساختمان و ورودی آپارتمان ، درب لابی و درب ورودی راه پله و … اشاره کنیم.

درب ورودی ساختمان

تاکید صنایع فلزی پایون روی تکنولوژی برش لیزری :

دلیل اینکه بی نهایت تاکید روی درب های فلزی برش لیزری وجود دارد،علاوه بر کیفیت و ایمنی، ظرافتی است که در نمونه کارها موج می زند.طرح هایی که در ذهن نمی گنجد و حتی نمی توان آن ها را روی کاغذبی نقص درآورد، با استفاده از تکنولوژی برش لیزری به راحتی آب خوردن اجرا می شوند.همین امر سبب شده تا انتخاب محصولات فلزی امروزه منوط به دریافت طیف وسیعی از مزایا شود.

در برش لیزر شما نیازی به شیوه های سنتی(قالبسازی و پرسکاری) نداشته و قطعات بعد از برش لیزر نیاز به ماشینکاری نخواهند داشت. در برش لیزر هیچگونه سوختگی بر روی سطح کار و پلیسه پشت کار مشاهده نمی شود.

در تکنولوژی برش لیزر فلزات، طرح های پیچیده و نقشه های دو بعدی و هر نقشه طراحی شده توسط ابزاری مثل اتوکد و… که برای درب ورودی آپارتمان در نظر گرفته اید به راحتی قابل پیاده سازی می باشند. فلزات با دقت بسیار بالایی بریده می شوند که این دقت برحسب ضخامت قطعه متفاوت می باشد .

درب فلزی برش لیزری

درب فلزی برش لیزری

چرا از درب فلزی پایون برای ساختمان خود استفاده کنیم؟

استحکام، دوام، وزن پایین، نصب ساده، طرح های بلند پروازانه، تعمیر و نگهداری به صرفه و بسیاری دیگر. از این روست که درب های فلزی برش لیزری به صورت روز افزون تبدیل به انتخاب اول بازار می شوند.

برش دقیق لیزری درب ساختمان

مشاوره رایگان جهت خرید