درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

دسته بندی : مقالات
1397/12/04

درب های فلزی پایون، محصولاتی جدید، مدرن با طراحی ویژه و بسیار ایده آل هستند که توسط شرکت صنعتی آذر فلز پایون، طراحی و تولید می شوند. محصولات این شرکت در نوع خود، بی نظیر است به طوری که اگر آن ها را مشاهده کنید تصور می کنید به دنیای شگفت انگیز هنر و معماری قدم گذاشته اید! درب های شرکت پایون، تلفیقی از هنر و صنعت هستند و برترین نمونه های یک درب فلزی را به مشتریان ارائه می کنند. با خرید این محصولات، نه تنها هزینه های مادام العمر درب های فلزی را کاهش می دهید بلکه زیبایی نمای بیرونی ساختمان خود را برای همیشه تأمین می کنید.

حتماً تا به حال انواع درب فلزی، درب حیاط یا درب پارکینگ را در مکان های مختلف دیده اید اما شاید کمتر به مدل و طرح آن ها توجه کرده اید! درب ورودی ساختمان، مهم ترین قسمت آن است چرا که امنیت و زیبایی بنا را فراهم می کند. قطعاً سازندگان ساختمان ها برای ایمنی و زیبایی پروژه های خود اهمیت زیادی قائل هستند. درب های فلزی پایون نیز با توجه به همین امر مهم تولید می شوند. اولین و اصلی ترین هدف این شرکت، تولید انواع درب فلزی است که بتواند امنیت و جذابیت درب ورودی ساختمان را برای همیشه تأمین نماید.

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

امنیت درب های فلزی پایون، تنها یک بخش از دنیای پیچیده تولید درب های فلزی است؛ زیبایی نمای بیرونی ساختمان نیز در این راستا اهمیت دارد؛ بدیهی است که درب های فلزی که نو خریداری می شوند و در محل ورودی ساختمان نصب می گردند، جلوه زیبایی دارند اما آیا می توان تضمین کرد که پس از 6 ماه، یک سال یا 5 سال، نمای زیبای درب ها همچنان مثل روز اول باقی بماند؟!

مقوله فوق به عنوان یک چالش برای انواع درب ورودی ساختمانی مطرح است. این چالش هنگامی به وضعیت بحرانی تبدیل می گردد که درب های ورودی ساختمانی از جنس چوب یا فایبرگلاس ساخته شده باشند. درب های چوبی به مرور زمان دچار پوسیدگی می شوند؛ درب های فایبرگلاس هم از داخل ممکن است ترک خورده و راه نفوذ هوا یا سارقان را هموارتر سازند. با این اوصاف، آیا انتخاب درب های فلزی پایون که در هر شرایطی پایداری خود را حفظ می کنند مقرون به صرفه نیست؟!

شرکت آذر فلز پایون به عنوان یک مجموعه تولید کننده برتر ایرانی افتخار دارد درب های فلزی را به بازار عرضه کرده است که در هر شرایطی قابل نصب می باشد؛ این شرکت آنچنان به کیفیت محصولات خود تأکید دارد که تضمین می کند انواع درب های فلزی پایون برای همیشه در ورودی ساختمان ها بدون کوچکترین نقص، پابرجا خواهند بود.

اهمیت نصب درب های فلزی پایون؛ تغییرات اقلیمی و شرایط آب و هوایی می تواند درب های ورودی ساختمان را تهدید کند

یکی از عوامل مخرب برای انواع درب ورودی ساختمان، تغییرات آب و هوایی است. کشور ایران دارای شرایط آب و هوایی متفاوتی در شهرهای مختلف است؛ از رطوبت نواحی شمال در حاشیه دریای خزر گرفته تا نواحی شرجی و گرم جنوب، شرایط مختلف اقلیمی هستند که بسیار واکنش پذیر تلقی می شوند. در این شرایط، مخرب ترین پدیده طبیعی شیمیایی یعنی خوردگی، سلامت درب های فلزی ساختمانی را به شدت تهدید می کند. فرسایش، ترک خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و ساییدگی درب ها در قسمت های مختلف، سایر تغییراتی هستند که برای درب ورودی ساختمان اتفاق می افتد.

درب فلزی پایون مناسب با انواع اقلیم های آب و هوایی ایران

درب فلزی پایون مناسب با انواع اقلیم های آب و هوایی ایران

شرکت آذر فلز پایون با دانش و آگاهی به عوامل فوق و با استفاده از فناوری های نوین تولید درب فلزی، بهترین و مرغوب ترین درب های فلزی را به بازار ارائه کرده است. این درب ها در تمام شرایط اقلیمی قابل استفاده هستند و مشکلات رویارویی با عوامل مخرب مانند خوردگی یا زنگ زدگی را به دنبال ندارند. اگر به دنبال خرید درب حیاط یا درب پارکینگ هستید و در یک منطقه مرطوب یا بسیار خشک با تابش نور شدید خورشید زندگی می کنید، می توانید با اطمینان خاطر، یکی از مدل های درب های فلزی پایون را خریداری کنید.

[]

بیشتر بخوانید : راهنمای کاربردی برای خرید درب ورودی حیاط و ساختمان – پارکینگ

[]

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای صرفه جویی در هزینه ها

بسیاری از مصرف کنندگان انواع درب های ساختمانی همیشه با این مشکل مواجه بوده اند که بر فرض، یک درب با قیمت و کیفیت متوسط خریداری و نصب می کنند و پس از مدتی متوجه می شوند دربی را که خریداری کرده اند، کارآیی لازم را ندارد، رنگ درب مدام در حال تغییر است، لولاها با سروصدا باز و بسته می شوند، درب ها در زاویه مشخص شده باز یا بسته نمی شود، لنگه های درب در شرایط آب و هوایی مختلف از تعادل و تراز خود خارج می شوند و …

مصرف کنندگان درب های فلزی هنگامی که با شرایط فوق مواجه می شوند، بهترین راه را برای رهایی از مشکلات درب فلزی در این می دانند که درب ورودی را به طور کلی تعویض کنند؛ برخی از افراد نیز ترجیح می دهند درب های فلزی را تعمیر کنند نه تعویض. اما آیا این کار واقعاً راه حل نهایی و کارآمدی خواهد بود؟!

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

درب های فلزی پایون، محصولاتی هستند که به جرأت می توانیم بگوییم هیچ یک از مشکلاتی را که در قسمت قبلی مطرح کردیم ایجاد نمی کنند. لنگه های درب های پایون همیشه در حالت تعادل هستند؛ امنیت این درب ها برای همیشه تضمین شده است؛ رنگ درب های فلزی پایون در برابر نور خورشید، رطوبت، گرما یا سرما ثابت بوده و به مرور زمان دچار تغییر نمی شود. با خرید یکی از این محصولات قطعاً نگرانی های تعمیرات یا تعویض درب ها برای مشتریان از بین خواهند رفت.

مقایسه اجمالی میان درب های فلزی پایون و سایر درب های ورودی ساختمانی

درب های فلزی پایون از صفحه های فولادی ضخیم، یکپارچه و با استفاده از فناوری برش لیزری تولید می شوند. این محصولات بسیار باکیفیت بوده و مطابق با استانداردهای صنعتی تولید می شوند. حداکثر مقاومت، ثبات و پایداری برای درب های فلزی پایون تأمین شده است. این درب ها از هر نظر نسبت به سایر انواع درب ورودی ساختمان، ارجحیت دارند. در این قسمت به برخی از خصوصیات درب حیاط یا ورودی آپارتمان ها اشاره می کنیم.

نمونه درب فلزی اجرایی پایون در شهر یزد

نمونه درب فلزی اجرایی پایون در شهر یزد

درب های فایبرگلاس، نمونه ای از درب های ورودی ساختمان هستند. این نوع درب ها معمولاً نسبت به هدایت حرارت و الکتریسیته ضعیف بوده و اگر در محل ورودی درب حیاط استفاده شوند، اتلاف انرژی و گرما را در پی دارند. درب های چوبی در مقایسه با درب های فایبرگلاس، عایق حرارت هستند به طوری که گرما و سرما از طریق درب های چوبی منتقل نمی گردد.

درب ورودی ساختمان از جنس وینیل، بهترین عایق برای حرارت است. این درب ها اگر در محل ورودی درب آپارتمان نصب شود از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. تنظیم شرایط دمایی داخل آپارتمان از طریق این درب ها فراهم است. درب های فلزی، بهترین و بادوام ترین نوع برای درب حیاط یا درب پارکینگ هستند. درب های فلزی نیز یکی از انواع درب های فلزی محسوب می شوند که در حال حاضر از بهترین و مدرن ترین طرح های بازار هستند.

[]

بیشتر بخوانید : طرح و نمونه های درب فلزی ساختمان ؛ درب های مدرن ورودی ساختمان

[]

برای انتخاب درب ورودی ساختمان به چه فاکتورهایی دقت کنیم؟

به عنوان یک مشتری باید دربی را برای ساختمان یا درب حیاط انتخاب کنید که امنیت کامل را برای شما فراهم کند. درب های فلزی در ابعاد، مدل ها و رنگ های مختلف در بازار وجود دارند بنابراین قیمت آن ها هم متفاوت است بنابراین فاکتور دیگری که باید در انتخاب درب های فلزی ساختمانی به آن دقت کنید، قیمت درب است. اگر قرار است کمی بیشتر هزینه کنید این کار را انجام دهید تا بتوانید سال های متمادی از درب های فلزی استفاده کنید.

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

عامل مؤثر دیگر در انتخاب درب های فلزی، توجه به موقعیت ساختمان است؛ آیا قصد خریداری درب حیاط را دارید و یا می خواهید یک درب بادوام برای ورودی پارکینگ انتخاب کنید؟ آیا در منطقه مرطوب با بارندگی فرآوان زندگی می کنید یا در نزدیکی یک منطقه صنعتی؟ توجه داشته باشید که بسیاری از آلاینده های هوا هنگام بارندگی اندکی خاصیت اسیدی در آب باران ایجاد می کنند؛ این عامل می تواند سلامت درب های فلزی را به خطر اندازد.

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع

با این اوصاف اگر اینچنین است بهتر است درب هایی را خریداری کنید که در این شرایط مخرب، ثبات خود را حفظ کنند. خوشبختانه محصولات درب های فلزی پایون با در نظر گرفتن تمام شرایط عملکردی و زیست محیطی تولید می شوند و تمام فاکتورهایی را که باید درب حیاط یا درب پارکینگ داشته باشد، دارا هستند.

چگونه برای خرید درب های فلزی پایون اقدام کنیم؟

درب های فلزی پایون با تنوع در طرح و رنگ، بهترین درب های ایرانی موجود در بازار هستند. برای خرید یا سفارش این درب ها مطابق با سلیقه خود، می توانید با کارشناسان فروش آذر فلز پایون تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه همواره آماده ارائه خدمات مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان عزیز می باشند. درب های فلزی پایون به عنوان نمونه ای از یک محصول ایرانی، با اقتدار و شکوه هر چه تمام تر در بازار ایران حاضر شده است؛ حضور در بازارهای جهانی، اهداف آینده این شرکت معتبر است.

 

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “درب های فلزی پایون، بهترین انتخاب برای نصب در شرایط آب و هوایی متنوع”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید