درب ورودی ساختمان

[vc_row css=”.vc_custom_1526329782691{margin-top: 30px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

درب ورودی ساختمان

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

نقطه‌ی آغاز، امن و در عین حال زیبا

 

در این قسمت سراغ درب های ورودی ساختمان از انواع مختلف رفته ایم. توجه داشته باشید که اگر روی مدل های پیشرو و خلاقانه انگشت می گذاریم به این خاطر نیست که پیرو نظریه ی زیبا سازی سازه به خاطر اثرگذاری روی مردم باشیم، بلکه هدف تنها و تنها ارائه ی راهنمایی است برای تبدیل سازه ی شما به محل بهتری برای زیستن، چه محل کار و چه محل تجارت!

در صورتی که به کیفیت بصری و عملکردی ساختمان خود اهمیت می دهید، ناچارا باید به درب ورودی ساختمان هم بپردازید، این درب ورودی ساختمان است که تردد شما را میسر می سازد و ممنوعیت ورود غریبه ها را اعمال می کند. به تبع این حقیقت، حسنِ انجام وظیفه و ظاهر درب ورودی ساختمان شما عنصری حیاتی محسوب می‌شود.

در واقع اهمیت زیبایی و ظرافت درب ورودی، به نقطه‌ی آغاز بودن آن برمی‌گردد! اولین عنصر قابل رویت در هر ساختمانی، قبل از ورود، درب آن می‌باشد که به همین دلیل علاوه بر تامین امنیت، تامین زیبایی و چشم نوازی را نیز باید داشته باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” css_animation=”zoomIn” css=”.vc_custom_1526326557597{padding-top: 20px !important;padding-right: 100px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 100px !important;background-image: url(https://metaldoorart.com/wp-content/uploads/2018/04/bluebackground1.jpg?id=3178) !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1526328189905{padding-right: 50px !important;padding-left: 50px !important;}”]

تفاوتی ندارد که سخن از یک منزل مسکونی باشد یا ساختمانی اداری و تجاری، سازه ی شما به درب ورودی نیاز دارد، زیبایی درب ورودی روی کیفیت ظاهر ساختمان و حتی فعالیت شما اثر گذار است، از چه دربی عبور و مرور خود را انجام می دهید؟ قبل از ورود به ساختمان با چه منظره ای مواجه می شوید؟ و از همه مهم تر وقتی درب ساختمان را قفل می کنید تا چه اندازه روی تامین امنیت این درب می توانید حساب باز کنید؟

در نتیجه در خرید و تهیه ی درب ورودی ساختمان در کاربری های متفاوت معمولا اصول یکسانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. ایمنی، جنس، نحوه ی عملکرد، همخوانی و سازگاری با ساختمان و اموری از این دست، نمونه های معمول را که فراوان دیده اید و می بینید.

اگر موافقید چند نمونه درب ورودی مدرن ساختمان را به نمایش بگذاریم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” css_animation=”none” css=”.vc_custom_1526327555825{margin-top: 30px !important;}”][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

درب ورودی ساختمان مدل 006

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

درب ورودی ساختمان مدل 056

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

درب ورودی ساختمان مدل 059

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

درب ورودی ساختمان مدل 002

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” fullwidth=”yes” css=”.vc_custom_1526329340782{margin-top: 20px !important;}” el_class=”vasatchin”][vc_column][button btntext=”نمایش تمام محصولات” btnlink=”https://metaldoorart.com/shop”][line_solid][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

هماهنگی درب ورودی ساختمان با نما و دیزاین آن

 

انتخاب طرح، مدل و رنگ درب رودی نباید سرسری و احساسی گرفته شود زیرا که ناهماهنگی بین آن، رنگبندی و نمای ساختمان نه تنها زیبایی درب را از بین می‌برد، بلکه باعث کمرنگ شدن زیبایی‌ها و ظرافت کل ساختمان خواهد شد.

در انتخاب درب ورودی، حتماً به رنگ، جنس و دیزاین نما توجه ویژه داشته باشید، قطعاً درب متناسب با نمای کمپوزیت و سنگ، و یا آجر با هم تفاوت‌های چشمگیری خواهد داشت.

ترکیب فلز و شیشه در درب های ورودی ساختمان با نمای سنگ همخوانی زیبایی دارد، اگر نمای بیرونی و خارجی ساختمان را سنگ کار کرده اید روی این درب های ورودی می توانید حساب باز کنید.  در ضمن میزان ورود نور به داخل ساختمان نیز یکی از مسائل مهم می باشد که در معماری امروز توجه خاصی به این موضوع می شود . فقط تنها عاملی که شاید ما را در انتخاب شیشه مردد کند شکنندگی و دید به داخل می باشد که این موارد را هم با به کار گیری شیشه های سکوریت و رفلکس می توان حل نمود.[/vc_column_text][button btntext=”نمایش تمام محصولات” btnlink=”https://metaldoorart.com/shop”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

درب ورودی ساختمان مدل 037

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

۰/۵ (۰ نظر)

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
justo Nullam dictum ipsum non efficitur. vel, consequat.