درب ورودی منزل ، جذابیت و زیبایی در عین سادگی

  • 26 / 01 / 2019
  • 3670 بازدید
درب ورودی منزل ، جذابیت و زیبایی در عین سادگی

درب ورودی منزل، صرف نظر از نوع متریال، نقش مهمی در جذابیت نمای خارجی ساختمان ها دارد. در واقع، درب ورودی یک ساختمان پس از نمای اصلی، اولین چیزی است که در نظر افراد جلوه می کند. تصور می رود نمای بیرون ساختمان ها در میزان محبوبیت نمای آن و افزایش احتمال فروش بنا، تأثیر بسزایی داشته باشد.

درب ورودی منزل نقش مهمی در جذابیت نمای ساختمان دارد

درب ورودی منزل نقش مهمی در جذابیت نمای ساختمان دارد

بسیاری از مردم، قضاوت کیفیت یک بنا را بر اساس درب ورودی منزل انجام می دهند. اگر درب ورودی، خیره کننده و جذاب باشد، قطعاً سایر قسمت ها آن نیز به همین صورت طراحی و ساخته شده است.

شرکت آذر فلز پایون به عنوان یکی از مجموعه های حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی و تولید درب ورودی ساختمان ها، به مشتریان و متقاضیان خرید درب ساختمانی پیشنهاد می دهد اگر بهترین طرح و مدل را برای درب ورودی ساختمان انتخاب کنید، علاوه بر زیباسازی نمای بیرونی، می توانید در بسیاری از هزینه های خود نیز صرفه جویی نمایید.

بیشتر بخوانید : هماهنگی درب ورودی ساختمان با هارمونی نمای ساختمان

جذابیت و زیبایی درب های ورودی ساختمان تصادفی نیست

جذابیت و زیبایی درب های ورودی منزل تصادفی نیست

درب ورودی ساختمان با طرح ها و نقش های برجسته، دستگیره های زیبا، جنس عالی و طیف رنگی سازگار با هارمونی نمای ساختمان، پیشنهادی وسوسه برانگیز است که کمتر کسی می تواند در مقابل آن مقاومت کند. این مدل درب ها دقیقاً همان محصولاتی هستند که آذر فلز پایون افتخار به طراحی و تولید آن دارد.

درب ورودی ساختمان را با ظرافت و دقت انتخاب کنید

درب ورودی ساختمان را با ظرافت و دقت انتخاب کنید

اگر طراح دکوراسیون خارجی ساختمان هستید یا در حوزه تولید انواع درب ورودی فعالیت می کنید، و یا حتی اگر یکی از مشتریان خرید درب ساختمانی هستید، به انتخاب جنس درب دقت داشته باشید. درب های ساختمانی معمولاً از جنس فولاد مقاوم، چوب مرغوب، آلومینیوم و … ساخته می شوند.

درب ورودی ساختمان را با ظرافت و دقت انتخاب کنید

درب ورودی ساختمان را با ظرافت و دقت انتخاب کنید

تصور کنید نوعی درب ورودی ساختمان تولید شود که علاوه بر زیبایی ظاهری، از بهترین و مدرن ترین متریال ساخته شده است؛ طرح و رنگ هایی که در برابر عواملی بیرونی، دوام و پایداری خود را حفظ کنند. این ویژگی ها را می توانید در نمونه درب های فلزی ساختمانی شرکت آذر فلز پایون جستجو کنید.

بیشتر بخوانید : ۱۰ مدل درب ورودی ساختمان ساده و جذاب

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
nunc fringilla leo ipsum adipiscing elementum porta. Nullam facilisis ut mattis efficitur.