رنگ سال 2020 توسط کمپانی پنتون مشخص شد؛ یک انتخاب رویایی

رنگ سال 2020 توسط کمپانی پنتون مشخص شد؛ یک انتخاب رویایی

دسته بندی : دکوراسیون
1398/09/19

انستیتو رنگ پانتون اعلام کرده است رنگ سال ۲۰۲۰ با کد 19-4052 مشخص شده؛ این رنگ، یک رنگ آبی کلاسیک با سایه عمیق می ‌باشد که در نگاه اول، حس آرامش بخش و قابل اعتماد را در فرد به وجود می آورد. این رنگ آبی می تواند حوزه های مختلف را با چالش های جدید و جذاب مواجه کند. با اعلام کردن این رنگ به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ ، تغییرات بسیاری در خانواده ها به وجود خواهد آمد.

این رنگ ترس ها یا امیدهای زیادی را به همراه خواهد داشت، زیرا هر فرد را به مرحله جدیدی هدایت می‌کند. ریاست موسسه پانتون نیز اعتقاد دارد این رنگ آبی، اطمینان بخش و سرشار از آرامش و اعتماد به نفس است و به راحتی با شخصیت افراد ارتباط برقرار می کند.

رنگ سال 2020 توسط کمپانی پنتون مشخص شد؛ یک انتخاب رویایی

رنگ سال 2020

برخی نیز معتقدند که رنگ آبی که به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ معرفی شده است، یک رنگ قابل اطمینان، معتبر و با ثبات می باشد. تمام صفاتی که در شرایط پر از فشار و استرس در دنیای امروزی ارزشیابی می شوند، توسط رنگ آبی سال ۲۰۲۰ ارزشیابی می گردد. این رنگ به طور عمیق با آسمان هنگام غروب آفتاب مطابقت دارد. از آنجایی که افراد زیادی به منظره غروب آفتاب علاقمند هستند، این رنگ می تواند احساس خوشایندی در افراد زیادی ایجاد کند.

رنگ سال ۲۰۲۰ در صنعت مد و پوشاک

یکی از حوزه هایی که رنگ سال ۲۰۲۰ می‌تواند آن را دچار تغییرات و تحولات شگرفی کند، دنیای نساجی و صنعت مد و پوشاک است. تمام پوشاک فصلی، لباس زنانه، مردانه و کودکان از طریق رنگ آبی سال ۲۰۲۰ به بازار مد و پوشاک معرفی می ‌شوند. این رنگ در حال تبدیل شدن به یک نقطه تمرکز برای بازاریابی شرکت های فعال در این حوزه است.

رنگ سال ۲۰۲۰ در صنعت مد و پوشاک

برخی معتقدند آبی، انرژی را تداعی می‌کند و برخی آن را یک رنگ کلاسیک می‌پندارند. رنگ سال ۲۰۲۰ می تواند به صورت یک پارچه یا ترکیبی از زمینه های مختلف به صورت روشن یا تیره در انواع پوشاک اجرا شود.

 

[on]

بیشتر بخوانید : پرطرفدارترین و زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۹

[off]

رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون

حوزه دکوراسیون و طراحی دکوراسیون داخلی یکی دیگر از حوزه هایی است که به طور قوی از رنگ سال ۲۰۲۰ تبعیت می کند. جذاب ترین ایده های طراحی دکوراسیون در تمام قسمت های منزل می تواند با استفاده از رنگ آبی سال ۲۰۲۰ طراحی شود. دیوارها، راه پله ها، قفسه های کتاب، سرویس آشپزخانه، میز و صندلی ها، درب و پنجره، مبلمان، اسباب و وسایل همگی با استفاده از ترکیبی از رنگ آبی، نقره ای، سفید و طیف آبی روشن قابل اجرا هستند.

رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون

 

سخن پایانی

در مورد تجزیه و تحلیل رنگ سال ۲۰۲۰ که با نام آبی – آبی عمیق – معرفی شده است، نظریه ها و گفتارهای متفاوتی وجود دارد؛ برخی معتقدند این رنگ، شبیه به آبی کبالت می باشد که یک حس درونگرا با وضوح و شفافیت بالا را تلقین می کند. برخی نیز عقیده دارند رنگ سال ۲۰۲۰ به تمرکز افکار، پیشرفت های فردی و بازیابی افکار مثبت کمک می کند.

رنگ سال 2020 توسط کمپانی پنتون مشخص شد؛ یک انتخاب رویایی

رنگ سال 2020

با استفاده از رنگ سال ۲۰۲۰ در زندگی روزمره، افراد می‌توانند تفکر خود را گسترش دهند و برای عمیق تر اندیشیدن، ذهن خود را به چالش بکشند. همچنین از مزایای این رنگ، افزایش ارتباطات میان فردی و گسترش افق های پیشِ رو برای هر فرد می باشد.

برخی نیز معتقدند انسان ها در زمانی زندگی می کنند که ایمان و اعتقاد در کنار یکدیگر موثر است، بنابراین انتخاب رنگ سال ۲۰۲۰ با رنگ آبی بر همین اساس استوار شده است. رنگ آبی، قابل اعتماد بوده که افراد می ‌توانند در هر لحظه از آن آرامش طلب کنند. رنگ آبی با طیف رنگی روشن تر از زمینه خود، رنگ های نقره ای، سفید و خاکستری، یک هارمونی چشم نواز را ایجاد می کند.

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رنگ سال 2020 توسط کمپانی پنتون مشخص شد؛ یک انتخاب رویایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید