زیباترین ایده های دکوراسیون پرده برای درب ورودی و پنجره ها

زیباترین ایده های دکوراسیون پرده برای درب ورودی و پنجره ها

دسته بندی : دکوراسیون
1398/03/11

دکوراسیون پرده در نمای داخلی ساختمان، یکی از زیباترین طرح ها را برای ساکنین خانه به وجود می آورد. پرده هایی که جلوی پنجره ها یا درب ورودی ساختمان نصب می شوند، یکی از فاکتورهای طراحی دکوراسیون داخلی هستند و نقش زیادی در زیباسازی محیط زندگی ایفا می کنند. دکوراسیون پرده امروزه به یکی از هنرهای تزئینات داخلی خانه تبدیل شده است.

پنجره ساختمان های مسکونی و آپارتمان ها، محل اصلی نصب پرده هستند. معمولاً خانواده ها تمایل دارند رنگ و طرح پرده با دیوارها، مبلمان و حتی فرش ها هماهنگی داشته باشد. در این زمینه خانم ها معمولاً حساسیت بیشتری به خرج می دهند.

مدل پرده پذیرایی شیک 2018

 

بیشتر بخوانید : مدل پرده های جدید و مدرن دکوراتیو با والان ساده

 

مدل پرده پذیرایی شیک 2018
در حال حاضر به جرأت می توان گفت هزاران طرح، رنگ و مدل از پرده ها وجود دارند که می توان برای پنجره ها و درب ورودی ساختمان از آن ها استفاده کرد. انواع پرده های پارچه ای، کرکره های چوبی و تزئینی، پرده های تزئینی برای قسمت اپن آشپزخانه و پرده های اتوماتیک که حکم سایبان را برای پنجره ها دارند، متداول ترین مدل های برای پرده ها به شمار می روند.

مدل پرده های لوکس پذیرایی 2018

در انتخاب پرده می توانید چند مورد را مورد توجه قرار دهید؛ اول اینکه اندازه پرده ها معمولاً باید استاندارد باشند؛ اما برخی از پنجره ها بخصوص آن هایی که در ساختمانی های لوکس ساخته می شود، ابعاد بزرگ تری داشته و به این دلیل باید پرده های بلند برای آن ها نصب شوند.

مدل پرده های لوکس پذیرایی 2018

 

بیشتر بخوانید : اصول ست کردن پرده با رنگ مبل و فرش در دکوراسیون منزل

 

شیکترین مدل پرده های 2019
پنجره های کوچکتر مانند پنجره های آشپزخانه یا اتاق مطالعه به پرده هایی با ابعاد کوتاه تر نیاز دارند. رنگ در دکوراسیون پرده، یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی درب ورودی و پنجره ها می باشد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند از ترکیب رنگ ها در پرده های درب ورودی ساختمان یا پنجره ها استفاده کنند. قرار دادن برخی وسایل مانند یک کاناپه تک، میز عسلی کوتاه و گلدان بلند یا مجسمه در کنار پرده، نمایی بسیار جذاب را در دکوراسیون منزل ایجاد می کند. به نمونه های بسیار زیبا از پرده های خانه در تصاویر زیر دقت کنید.

مدل پرده های مد سال 2019 مدل پرده پذیرایی و نشیمن مدل پرده پذیرایی و نشیمن جدیدترین مدل پرده مدل پرده مجلل و شیک مدل پرده شیک مدل پرده 2019 لوکس و جدید مدل پرده 2019 لوکس و جدید مدل پرده 2019 لوکس و جدید مدل پرده 2019 لوکس و جدید

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “زیباترین ایده های دکوراسیون پرده برای درب ورودی و پنجره ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید