حامد پایون

سازمان بهره ور، اجتماع مفيد

دسته بندی : اخبار
1400/06/15

اندیشمندان مدیریت منابع انسانی، بر این باورند که سازمان های پیشرو در هزاره جدید، تنها از طریق به کارگیری الگوهای پیشرفته توسعه نیروی انسانی، یادگیری سازمانی و راهبردهای توسعه و بالندگی قابلیت های کارکنان، می توانند پاسخگوی نیازهای سازمان بوده و موجب ارتقا بهره بروری آن شوند.

بهره‌وری یکی از محورهای مهم و اساسی در توسعه، تعالی، رشد و پویایی در هر سازمان بوده و توسعه و تعالی سازمانی نیز منوط به شناسایی ابعاد، مؤلفه‌ها و شاخص‌های بهره‌وری در آن سازمان است که در این راستا نیروهای انسانی به عنوان موثرترین مولفه در توسعه و ارتقا شاخص های بهره وری سازمان ها به ایفای نقش می پردازند.

نیروی انسانی متعهد و خلاق بازوی توانمند سازمان های موفق است، پذیرش مسئولیت و تعیین چشم انداز موفقیت برای حیات یک مجموعه در راستای ارتقا بهره وری و عملکرد نیروی انسانی امری ضروری است، چراکه موفقیت سازمان ها در گرو موفقیت تک به تک پرسنل مجموعه و گسترش آن در ابعاد جامع بوده و با تلاش جمعی تحقق پذیر خواهد بود.

کارآمدی، اثر بخشی و بهره وری گوهر سازمانی است که می تواند پایداری و بقای سازمان ها را تضمین کند و راهکاری برای کسب مزیت رقابتی باشد. بهره وری مواد، انرژی، تجهیزات و امکانات مادی دارای ظرفیت و توان مشخص است که به سهم خود بایستی برای افزایش بهره وری در سازمان مورد توجه قرار گیرد؛ اما آنچه در سازمان منجر به بهره وری واقعی، مداوم و مستمر می شود و حد مشخصی ندارد، بهره وری سرمایه انسانی است.

احساس تعلق و تعهد به سازمان و اعمال خلاقیت سازنده در روند فعالیت توسط نیروهای انسانی این امکان را فراهم می کند تا سازمان ها به اجتماعی مفید و بهره ور تبدیل شوند و با ایجاد رویکردی مثبت، سایر سازمان ها را نیز نسبت به تشکیل اجتماع های مفید بزرگتر ترغیب کنند تا شاهد جامعه ای مولد و پویاتر باشیم.

آذر فلز پایون به عنوان مجموعه ای صنعتی در آذربایجان همیشه سربلند، وامدار تلاش های مستمر، تفکر ژرف و خلاق سرمایه­های انسانی خویش است که صنعت آذربایجان با وجود آن ها آینده ای روشن خواهد داشت و مطمئنا ارتقا و توسعه این مجموعه صنعتی با توانمندسازی و دانش افزایی فردی و جمعی تحقق خواهد یافت.

 

حامد پایون، مدیرعامل شرکت آذرفلز پایون

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • بهنام نجاری 1400.09.16

  سلام آقای پایون از کار کنان قدیمی هم یادی کنید

  پاسخ دهید
  REPLY
 • بهنام نجاری 1400.09.16

  سلام آقای پایون از کار کنان قدیمی هم یادی کنید انشالله در تمامی مراحل کاریتون همیشه موفق و سر بلند باشین

  پاسخ دهید
  REPLY
  • metaldoorart 1400.09.23

   سلام جناب نجاری، مجموعه پایون هم برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارد

   پاسخ دهید
   REPLY

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید