حامد پایون

سازمان بهره ور، اجتماع مفيد

دسته بندی : اخبار
1400/06/15

اندیشمندان مدیریت منابع انسانی، بر این باورند که سازمان های پیشرو در هزاره جدید، تنها از طریق به کارگیری الگوهای پیشرفته توسعه نیروی انسانی، یادگیری سازمانی و راهبردهای توسعه و بالندگی قابلیت های کارکنان، می توانند پاسخگوی نیازهای سازمان بوده و موجب ارتقا بهره بروری آن شوند.

بهره‌وری یکی از محورهای مهم و اساسی در توسعه، تعالی، رشد و پویایی در هر سازمان بوده و توسعه و تعالی سازمانی نیز منوط به شناسایی ابعاد، مؤلفه‌ها و شاخص‌های بهره‌وری در آن سازمان است که در این راستا نیروهای انسانی به عنوان موثرترین مولفه در توسعه و ارتقا شاخص های بهره وری سازمان ها به ایفای نقش می پردازند.

نیروی انسانی متعهد و خلاق بازوی توانمند سازمان های موفق است، پذیرش مسئولیت و تعیین چشم انداز موفقیت برای حیات یک مجموعه در راستای ارتقا بهره وری و عملکرد نیروی انسانی امری ضروری است، چراکه موفقیت سازمان ها در گرو موفقیت تک به تک پرسنل مجموعه و گسترش آن در ابعاد جامع بوده و با تلاش جمعی تحقق پذیر خواهد بود.

کارآمدی، اثر بخشی و بهره وری گوهر سازمانی است که می تواند پایداری و بقای سازمان ها را تضمین کند و راهکاری برای کسب مزیت رقابتی باشد. بهره وری مواد، انرژی، تجهیزات و امکانات مادی دارای ظرفیت و توان مشخص است که به سهم خود بایستی برای افزایش بهره وری در سازمان مورد توجه قرار گیرد؛ اما آنچه در سازمان منجر به بهره وری واقعی، مداوم و مستمر می شود و حد مشخصی ندارد، بهره وری سرمایه انسانی است.

احساس تعلق و تعهد به سازمان و اعمال خلاقیت سازنده در روند فعالیت توسط نیروهای انسانی این امکان را فراهم می کند تا سازمان ها به اجتماعی مفید و بهره ور تبدیل شوند و با ایجاد رویکردی مثبت، سایر سازمان ها را نیز نسبت به تشکیل اجتماع های مفید بزرگتر ترغیب کنند تا شاهد جامعه ای مولد و پویاتر باشیم.

آذر فلز پایون به عنوان مجموعه ای صنعتی در آذربایجان همیشه سربلند، وامدار تلاش های مستمر، تفکر ژرف و خلاق سرمایه­های انسانی خویش است که صنعت آذربایجان با وجود آن ها آینده ای روشن خواهد داشت و مطمئنا ارتقا و توسعه این مجموعه صنعتی با توانمندسازی و دانش افزایی فردی و جمعی تحقق خواهد یافت.

 

حامد پایون، مدیرعامل شرکت آذرفلز پایون

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • بهنام نجاری 1400.09.16

  سلام آقای پایون از کار کنان قدیمی هم یادی کنید

  پاسخ دهید
  REPLY
 • بهنام نجاری 1400.09.16

  سلام آقای پایون از کار کنان قدیمی هم یادی کنید انشالله در تمامی مراحل کاریتون همیشه موفق و سر بلند باشین

  پاسخ دهید
  REPLY
  • metaldoorart 1400.09.23

   سلام جناب نجاری، مجموعه پایون هم برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارد

   پاسخ دهید
   REPLY

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.