سرامیک کف و دیوار حمام با دکوراسیون زیبا و مدرن

سرامیک کف و دیوار حمام با دکوراسیون زیبا و مدرن

دسته بندی : دکوراسیون
1398/03/01

دکوراسیون داخلی منزل در همه قسمت های آن اعمال می شود و فضای حمام مدرن، نیازمند به انتخاب و ترکیب مدل هایی با طرح های روز «سرامیک کف و دیوار» خواهد داشت.

در اغلب مواقع فضای داخلی حمام و دستشویی سرامیک کف و دیوار می باشد و دقت در انتخاب آن در زیبایی فضای حمام تاثیر زیادی دارد و در بازار داخلی انواع سرامیک کف و دیوار اتاق های خانه و قسمت های دکوراسیون داخلی منزل مدل های متنوع و زیبایی در ویترین ها در معرض دید بوده که هر کدام با سبک و سیاق خاصی با رنگ بندی مختلف سِت شده اند.

مدل سرامیک کف و دیوار و دکوراسیون حمام مدرن

در بین انواع مختلف از مدل های سرامیک، ترکیب سرامیک ساده و طرح دار بیشترین تقاضا را دارد ولی برای متفاوت بودن باید در انتخاب خود دقت کرده و بهترین را برگزید. سرامیک های طرح داری که بصورت ردیفی به هم متصل شده اند و از دیوار تا کف حمام امتداد دارند، باعث خطای دید شده و حمام های با فضای کوچک را در چشم بیننده بزرگ نشان می دهند.

 طراحی حمام و دستشویی برای فضای کوچک

برای ایجاد گرما و حفظ آن در داخل حمام می توان از کف پوش های چوبی مناسب استفاده کرد و نصب سرامیک با طرح متنوع در دیوار پُشت وان و روشویی باعث بیشتر شدن جذابیت محیط می شود.

[on]

بیشتر بخوانید : 30 ایده ساده ولی تاثیرگذار در دکوراسیون منزل

[off]

 

 طراحی حمام و دستشویی برای فضای کوچک

برای اینکه حمامی دِنج با دکوراسیون مُدرن داشته باشید باید موارد بسیاری را در نظر بگیرید؛ که انتخاب سرامیک کف و دیوارها یکی از مهمترین گزینه ها بوده و تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد و حمام کردن در چنین مکانی باعث آرامشی روحی و روانی شده و حس نابی به فرد میبخشد.

حمام و دستشویی با طراحی خاص

سرامیک ها اغلب با زیبایی خاصی که دارند محیط حمام را تمیزتر نشان داده و با مقاومتی بالایی که در برابر آب و رطوبت دارند، مانع کاهش جذابیت حمام شما در طولانی مدت می شوند. سرامیک کف و دیوار مختص حمام هایی با دکوراسیون مدرن در بازار موجود بوده و می توان به انواعی از آن اشاره نمود؛ برخی از سرامیک های بکار رفته در حمام، براق و منعکس کننده بوده که برای حمام هایی که محیط کوچکتری دارند، مناسب است و با پخش نور در محیط، فضای آن را جذاب و بزرگ نشان می دهد.

[on]

بیشتر بخوانید : روانشناسی رنگ ها در چیدمان فضای داخلی منزل

[off]

مدل کاشی طرح دار حمام

برخی سرامیک ها به رنگ آبی و فیروزه ای بوده که از بهترین رنگ ها برای تزئین دکوراسیون مدرن حمام می باشد و به فرد حس شناور بودن در امواج دریا را الغا می کند و آبی روشن آرامش بخش بوده و مانع استرس می باشد.

مدل سرامیک کف و دیوار و دکوراسیون حمام مدرن

در دکوراسیون مدرن برخی از حمام و سرویس بهداشتی سرامیک ها مانند پازل با مرتب شدن یک اثر شیک و زیبا را پدید می آورند. امروزه برخی از مدل های جدید سرامیک که در ظاهر باریک و بلند بوده و بعنوان طرحی مدرن برای دکوراسیون دیوار و کف حمام مورد استفاده قرار می گیرد طرفداران زیادی داشته و این نوع سرامیک، حمام را در نگاه شخص عریض تر نشان می دهد. افرادی که به جذابیت و زیبایی فضای داخلی حمام خود اهمیت می دهند در بیشتر موارد از سرامیک برای کف و دیوار آن استفاده می کنند.

مدل سرامیک کف و دیوار و دکوراسیون حمام مدرن طراحی زیبای روشویی با استفاده از رنگها و اشیا هماهنگ مدل سرامیک کف و دیوار و دکوراسیون حمام مدرن روشویی شیک با طراحی آرام بخش حمام و دستشویی با طراحی خاص مدل سرامیک کف و دیوار و دکوراسیون حمام مدرن  طراحی حمام برای فضای کوچک طراحی دکوراسیون حمام با رنگ های گرم مدل سرامیک کف و دیوار و دکوراسیون حمام مدرن مدل سرامیک کف و دیوار و دکوراسیون حمام مدرن مدل جذاب و زیبای دکوراسیون حمام، سرامیک، کف و دیوار مدل جذاب و زیبای دکوراسیون حمام، سرامیک، کف و دیوار مدل جذاب و زیبای دکوراسیون حمام، سرامیک، کف و دیوار مدل جذاب و زیبای دکوراسیون حمام، سرامیک، کف و دیوار مدل جذاب و زیبای دکوراسیون حمام، سرامیک، کف و دیوار

 

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سرامیک کف و دیوار حمام با دکوراسیون زیبا و مدرن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید