محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان

محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان

دسته بندی : دکوراسیون
1397/12/06

اگر اهل تنوع و ایجاد جذابیت در نمای درب ورودی ساختمان خود هستید، ایده های بسیار مختلف و زیبایی وجود دارند که می توانید با اجرای آن ها، درب حیاط یا درب ورودی را به طرز خیره کننده ای تغییر دهید. استفاده از تکنیک های دکوراسیون درب ساختمانی با اندکی سلیقه به عنوان چاشنی آن می تواند چنان تأثیری در بیننده داشته باشد گویی در حال ورود به دنیای دیگری هستند.

محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان از لحاظ رنگ و ابعاد در حالت استاندارد تولید می شود؛ برخی از افراد تمایل دارند پس از مدتی نمای بیرونی درب ساختمان را تغییر دهند؛ این افراد به جای تعویض درب ساختمان، ترجیح می دهند آن را رنگ کنند.

دنیای رنگ ها، وسیع و بسیار متنوع است. بازی رنگ ها و نقش ها علاوه بر حس زیبایی شناختی، تأثیر زیادی در تغییر روحیه ساکنین خانه خواهد داشت. آنچه در تغییر رنگ درب حیاط یا درب ساختمان باید به آن دقت داشت، مسأله ثبات رنگ بر روی درب است. درب ورودی ساختمان از هر جنس که ساخته شده باشد باید طبق اصول، رنگ آمیزی شود.

محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان

اگر شما هم تمایل دارید درب ورودی ساختمان خود را رنگ آمیزی کنید حتماً به نوع رنگ، لایه اول رنگ روی درب، لایه میانی و لایه نهایی رنگ دقت کافی داشته باشید. شرایط آب و هوایی، میزان رطوبت، درجه حرارت هوا و امکان وزش باد و بارش باران و برف، همه از عواملی هستند که انتخاب نوع رنگ درب ساختمان را تحت تأثیر قرار می دهند.

محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان

[on]

بیشتر بخوانید : رنگ درب ورودی تان را با فنگ شویی انتخاب کنید

[off]

تنوع در رنگ ها برای نمای بیرونی درب ورودی ساختمان

رنگ آمیزی درب ورودی ساختمان همانند بازی با مداد رنگی ها است. ترکیب رنگ ها در میان طیف وسیعی از آن ها، کار لذت بخشی است؛ بر همین اساس، تغییر رنگ درب ساختمان می تواند دقیقاً مطابق با سلیقه افراد و متناسب با نمای بیرونی ساختمان اجرا گردد.

طیف رنگ های سبز، سبز – آبی، آبی روشن، آبی تیره، سفید درخشان، نقره ای، فیروزه ای و …، بهترین نمونه برای درب ورودی ساختمان هستند؛ این رنگ ها حس آرامش را به افراد منتقل می کنند.

محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان

طیف رنگ های گرم شامل نارنجی، اخرایی، زرد، قهوه ای تیره و روشن، بنفش تیره، قرمز، آجری و …، همه جذاب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان هستند و احساس پویایی، شادی و نشاط را در فرد به وجود می آورند. نمونه های متنوع تری از رنگ های درب ساختمان را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید