۱۰ مدل جذاب درب حیاط،ساختمان و پارکینگ؛ ساده، شیک و مدرن

  • 15 / 04 / 2020
  • 12624 بازدید
۱۰ مدل جذاب درب حیاط،ساختمان و پارکینگ؛ ساده، شیک و مدرن

مدل درب حیاط یکی از اصلی ترین فاکتورهای جذابیت دکوراسیون نمای بیرونی یک منزل بشمار میرود. اگر چنانچه به دیزاین فضای بیرونی منزل خود اهمیت می دهید؛ مدل درب ورودی حیاط یکی از اولین مولفه هایی است که میهمان یا هر کسی که به منزل یا محل کار شما می آید مشاهده خواهد کرد. از آن جا که اولین تصویر، همیشه در دید کلی افراد نسبت به طراحی منزل شما به شدت تاثیر گذار و ماندگار می باشد اهمیت طرح نمای ساختمان چندین برابر می شود.

معمولا افرادی که به دکوراسیون و ظاهر خانه علاقه دارند، به کوچکترین وسایل از بافت یک خانه هم اهمیت میدهند و دید بازتری نسبت به بقیه دارند. اگر شما از این دسته افراد هستید باید به شما آفرین گفت؛ چون دکوراسیون هر خانه ای، خواه یا ناخواه در احساسات و ادراک ما تاثیر گذار هستند. چه بسا که درب های ورودی هر خانه ای به منزله ی شروع همین احساسات و تاثیر آن بر روحیه لطیف شما باشد.

در ادامه با مجموعه پایون همراه باشید تا با معرفی ۱۰ مدل درب ورودی حیاط ،ساختمان و پارکینگ راهگشای شما در انتخاب درب فلزی باشیم

شکل و مدل درب ورودی حیاط ساختمان مسکونی، هارمونی و هماهنگی در نمای ساختمان

۱- در این مدل درب ورودی حیاط فلزی از سبک اسلیمی سنتی استفاده شده است. این مدل درب حیاط مناسب استفاده در منازل شخصی و امکان عمومی می باشد.

مدل درب ورودی منزل ساده و جذاب؛ اولین نقطه تاثیر گذار و ماندگار در ذهن بیننده

۲ – در این مدل درب ورودی ساختمان ، طرح اولیه درب بر پایه نقوش گیاه پیچک شکل گرفته است. پیچک در معماری باستان نماد درخت زندگی بوده است.

مدل درب ورودی منزل

۳ – در این مدل درب ورودی منزل ، اشکال منحنی بکار رفته و نوعی جذابیت و زیبایی خاصی ایجاد کرده است، پیچ و تاب های این نوع خطوط در درون و بیرون، حسی از حرکت را در ذهن بیننده ایجاد می کند.

نمونه مدل ساده و جذاب درب فلزی ورودی ساختمان، حیاط و لابی

۴ – این مدل درب فلزی ورودی ساختمان بسیار ظریف، الهام گرفته شده از نقوش اسلیمی بر پایه گردش ها، پیچ و خم های مدور تکراری، اغلب قرینه شکل گرفته است.

مدل درب فلزی ورودی ساختمان ظریف

۵ – طرح این مدل درب حیاط آهنی جدید، بر پایه نقوش درختی شکل به ویژه درخت تاک می باشد که شامل پیچش ها و گردش های پی در پی و هماهنگ شاخه های برگدار کامل و نیم برگها و گره هاست.

نمونه مدل ساده و جذاب درب فلزی ورودی ساختمان، حیاط و لابی

۶ – انطباق و تقارن از شاخصه های مهم این مدل درب آهنی ورودی ساختمان می باشد. تقارن یکی از ارکان اصلی زیبایی شناسی است و یکی از اساسی ترین و ماندگار ترین جنبه های زیبایی است که در طبیعت موج می زند.

نمونه مدل ساده و جذاب درب ورودی فلزی حیاط ویلایی

۷ – طراحی درب آهنی با خطوط منحنی در مقایسه با خطوط صاف از محبوبیت بیشتری در میان مردم برخوردار است. همانطور که عکس درب حیاط بالا مشاهده می شود، استفاده از اشکال مدور و خطوط منحنی در معماری ساختمان ها باعث می شود احساس امنیت بیشتری به بیننده القاء شود.

مدل درب حیاط آهنی جدید، ساده، جذاب و شیک

۸ – این طرح درب آهنی زیبا بر پایه اصول طراحی آسیای شرقی کار شده است. حفظ تعادل یکی از اجزای اصلی و مهم در طراحی های آسیای شرقی است که با خود سادگی و آرامش به ارمغان می آورد.

۹ – در این مدل درب حیاط آهنی ساده، لوکس و جذاب، از طرح گره چینی استفاده شده است. گره چینی یکی از هنرهای اصیل اسلامی است که از دیر باز تا کنون در معماری کاربرد داشته است.

نمونه ترکیب رنگ درب فلزی ورودی حیاط، باغ،ویلا،پارکینگ

۱۰ – طرح درب ورودی حیاط، ویلا و پارکینگ برگرفته از خطوط منحنی شکل، حس آرامش و ماورایی به بیننده القاء می کند.

مشاوره قبل خرید

یکی از مهمترین فاکتورهای خرید درب فلزی، مشاوره قبل از خرید می باشد

مشاوره در انتخاب نوع،اندازه، طرح،رنگ، نصب و قیمت درب حیاط ،ساختمان و پارکینگ در روند تصمیم گیری شما تاثیر گذار می باشد. چه بهتر که مشاوره همراه با ارائه کاتالوگ، نمونه کارهای اجرایی و اطلاعات تخصصی باشد. همین مشاوره قبل خرید برای انتخاب یک درب ایده آل میتواند اقدامات و پیشنهادات کاملا متفاوتی را ارائه نمایند. پیشنهاد می شود قبل از خرید درب فلزی، مشاوره رایگان از شرکتهای معتبر را انجام دهید و نمونه کارهای شرکت و کارخانه های مورد نظر را از نزدیک مشاهده نمائید.

مشاوره قبل از خرید حرفه ای رایگان

مشاوره قبل از خرید حرفه ای رایگان

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
justo Phasellus eleifend porta. libero Curabitur felis ut Praesent ipsum sed