درب پارکینگ

مدل های جدید درب پارکینگ

دسته بندی : مقالات
1397/03/06

مدل های جدید درب پارکینگ

مدل های جدید درب پارکینگ: درب پارکینگ یا آن چه رایج در دنیا Garage Door می‌نامند عضوی کلیدی از یک سازه ساختمان تجاری یا مسکونی است. برای طرح درب پارکینگ می‌توان طرح های فراوان و متنوعی را معرفی کرد اما نکته‌ی مهم این است که درب پارکینگی که انتخاب می‌شود علی رغم زیبایی؛ باید عملکرد، ایمنی و امنیت را هم به همراه داشته باشد.

در این نوشته چند نمونه منتخب از مدل درب پارکینگ معرفی و ارائه می‌کنیم، اما در هر حال بسته به سلیقه و همچنین دیزاین ساختمان، بهترین مدل تفاوت خواهد کرد. اگر یکی از این مدل های درب پاکینگ با سلیقه‌ی شما هماهنگ شد، در اختیار داشتن آن، امری دور از ذهن نخواهد بود و در سریع‌ترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن، توسط درب فلزی پایون این امر میسر خواهد شد.

مدل درب پارکینگ

عکس درب پارکینگ

مولفه های تاثیرگذار در انتخاب مدل درب پارکینگ

در ادامه مطلب ارائه مدل های الهام بخش از درب پارکینگ ، کمی به فاکتورهای مهم در انتخاب آن بپردازیم! می توان درب پارکینگ مناسبی در اختیار داشت به شرطی که چند فاکتور را رعایت کرد. اول اینکه باید مدل درب پارکنیگ را متناسب با نما و هارمونی دکوراسیون خارجی سازه‌ی خود انتخاب کنید، یک مدل درب پارکینگ خاص شاید به خودی خود زیبا باشد اما مناسب سازه و ساختمان شما طراحی و ساخته نشده باشد.

دوم اینکه معمولا توصیه می‌شود درب پارکینگ با مجوعه‌ی درب‌های کار شده در سازه‌ی شما هم مدل و هماهنگ باشد، از این طریق هم هماهنگی اجزای مختلف سازه ارتقاء می‌یابد و هم ضریب ایمنی شرایط بهتری پیدا می کند (به شرطی که همه از یک مدلِ با کیفیت انتخاب شوند دیگر نقطه ضعفی در ورود ناخواسته پدید نخواهد آمد) و در آخر اینکه به عملکرد و کارآیی مدل درب پارکینیگ که انتخاب می‌کنید توجه داشته باشید، شاید یک مدل بسیار زیبا باز و بسته شود اما متناسب با نیازی که شما دارید طراحی نشده باشد.

سخنی به گزاف نگفته‌ایم که در ساختمان‌های امروزی مدل های جدید درب پارکینگ را یکی از تاثیرگذارترین مولفه‌های دکوراسیون و نمای خارجی ساختمان معرفی کنیم. هزینه‌ای که برای نمای ساختمان اختصاص میدهد را کارفرما می‌تواند با نصب درب زیبا به هدف نهایی یعنی هرچه دلنشین‌تر شدن هارمونی و طراحی ساختمان، برسد و یا با به کار بردن درب نامناسب باعث هدر رفتن هزینه شود.

 

مدل درب پارکینگ

مدل درب پارکینگ

 

یک نکته‌ی کلیدی دیگر برای انتخاب مدل درب پارکینگ ایده‌آل

اگر سراغ اهل فن برویم، به این معنی است که خود به خود فاکتور ایمنی و کیفیت را درباره درب پارکینگ خود رعایت کرده‌ایم، در نتیجه می‌ماند ظاهر و زیبایی! هر چند راجع به کنترل کیفیت و ایمنی درب ورودی منزل قبلاً نوشته‌ایم، اما نکات در باب زیبایی درب ورودی ساختمان معمولا محدود است به قرار دادن چند تصویر از نمونه‌های خلاقانه‌ی اجرا و تمام. کاری که ما در این نوشته انجام می‌دهیم مطلبی است فراتر از این امر. اگر روی زیبایی و جلوه‌ درب ورودی پارکینگ خود تاکید دارید، نکته‌ی طلایی ما را از دست ندهید.

 

 

مدل های جدید درب پارکینگ

مدل های جدید درب پارکینگ

 

نکته‌ی طلایی در زیبایی و ظرافت درب پارکینگ

پاسخ ساده است، فرآیند طراحی و ساخت یک محصول، علاوه بر کیفیت، درباره‌ی زیبایی و جلوه‌ی نهایی کار هم حکم می‌دهد. به واقع ارائه‌ی طرح های متنوع، متعدد، مستحکم و متناسب با شرایط کلی پروژه نیازمند در اختیار داشتن یک خط تولید استاندارد، مدرن و به روز در کنار حضور نیروهای متخصص اجرایی است.

نکته‌ کلیدی که می‌خواهیم به آن اشاره کنیم قابلیت برش لیزری است. ما قالب نمی سازیم، ماشین کاری نداریم، لهیدگی ایجاد نمی کنیم، بلکه با تکنولوژی روز دنیا از دل آهن، برای شما الماس می تراشیم.

در اختیار داشتن این تکنولوژی و البته خیل عظیم نیروهای متخصص در حوزه‌های طراحی و اجرا سبب شده بتوانیم نقشه‌های نرم افزارهای مهندسی را بی کم و کاست عینیت ببخشیم و سطوح صاف و صیقلی پدید آوریم. از این روست که ظرافت در مدل درب پارکینگ ما تفاوت قابل لمس را مشاهده می‌کنید.

برای پی بردن به آن چه می‌گوییم بهتر است سری به نمونه کارهایی که اجرا کرده‌ایم بزنید، زیبایی و جلوه‌ی درب‌های ورودی پارکینگ ما در مقایسه با مدل‌های معمولی حاضر در بازار به چشم می آید.

برای مشاوره، مشاهده و سفارش مدل‌های انتخابی و یا دلخواه خود، با مشاوران ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مدل های جدید درب پارکینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید