نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، معماری و دکوراسیون - مشهد 98

حضور فعال آذر فلز پایون در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، معماری و عمران – مشهد 98

دسته بندی : اخبار رویداد
1398/04/01

زمان برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و دکوراسیون، معماری، عمران، صنایع سرمایشی و گرمایشی و تجهیزات وابسته نزدیک است و بار دیگر “شرکت آذر فلز پایون” به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع درب فلزی با افتخار و با تکیه بر توانایی ها و مهارت های تخصصی خود توانسته است، حضور فعال خود را در این نمایشگاه بین المللی به ثبت برساند.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و عمران که در تیر ماه سال ۹۸ در شهر مشهد برگزار می‌شود، ارتباط نزدیک میان بازارهای داخلی و بین المللی معرفی شده است. به این ترتیب، شرکت های تولید کننده داخلی می ‌توانند محصولات، فناوری ها، خدمات و دستاوردهای خود را در حوزه ساختمان، دکوراسیون و سیستم های تهویه مطبوع به رقبای خود و همچنین به بازار های جهانی معرفی کنند.

اطلاعات بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، عمران و صنایع وابسته

تاریخ برگزاری: ۴ تا ۷ تیر ماه ۹۸

زمان بازدید از نمایشگاه: ساعت ۱۷ تا ۲۳

مکان نمایشگاه: نمایشگاه بین المللی مشهد – انتهای بلوار وکیل آباد

سالن اختصاصی آذر فلز پایون: سالن فردوسی – غرفه شماره ۱۲

درب های فلزی پایون، محصولات بی همتا در نمایشگاه بین المللی مشهد- 98

شرکت آذر فلز پایون به همراه محصولات فوق العاده بی نظیر خود با کسب استانداردهای لازم در خصوص طراحی و تولید انواع درب فلزی برش لیزری، مطابق با نیاز بازار و با به کارگیری فناوری های  مدرن و روز جهانی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و عمران در شهر مشهد شرکت کرده است.

از این رو از علاقه مندان به صنعت ساختمان، عمران و فناوری های تولید درب فلزی و همچنین از تمام فعالان حوزه ساخت و ساز دعوت می کند از غرفه نمایشگاهی آذر فلز پایون در سالن فردوسی، غرفه شماره ۱۲ در نمایشگاه بین المللی مشهد بازدید به عمل آورند.

اهداف برگزاری:

  • ایجاد فرصت برابر برای صنایع تولیدکننده داخلی برای ورود به بازارهای جهانی
  • اشتغال زایی و توسعه صادرات محصولات ایرانی
  • تبادل فناوری های جدید در خصوص صنعت ساختمان – دکوراسیون و تجهیزات تهویه مطبوع

زمینه فعالیت نمایشگاه بین المللی:

صنعت ساختمان/ ساختمان سازی/ عمران/ دکوراسیون/ تجهیزات تهویه مطبوع/ سیستم های سرمایشی و گرمایشی/ مصالح ساختمانی/ تاسیسات ساختمانی/ معماری/ فناوری های صنعت ساختمان/ تکنولوژی های جدید شرکت های دانش بنیان در حوزه فعالیت نمایشگاهی / و سایر صنایع وابسته.

“آذر فلز پایون” با افتخار از تمامی علاقه مندان به حوزه ساختمان و دکوراسیون دعوت می کند برای آشنایی بیشتر با آخرین فناوری ها و مدل های درب فلزی به غرفه شماره ۱۲ در سالن فردوسی واقع در نمایشگاه بین المللی مشهد مراجعه فرمایند.

این نمایشگاه بهترین فرصت برای خرید درب فلزی پایون با حداکثر امنیت، طراحی شده با تکنولوژی برتر و قیمت رقابتی در بازار می باشد. پیشنهاد می کنیم این فرصت استثنایی را از دست ندهید!

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “حضور فعال آذر فلز پایون در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، معماری و عمران – مشهد 98”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید