۲۰
اردیبهشت

نمایشگاه بین المللی استان گلستان | گرگان

رونمایی محصولات جدید درب فلزی پایون در نمایشگاه بین المللی استان گلستان | گرگان

 

شرکت آذرفلز پایون، طراح و تولید کننده نسل جدید درب فلزی، نرده و انواع المان شهری و ساختمانی مدرن در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان استان گلستان (۱۹الی۲۲ اردیبهشت ۹۷ ) حضور می یابد.

غرفه درب فلزی پایون

“حامد پایون” مدیر عامل شرکت آذر فلز پایون در گفتگو با واحد اطلاع رسانی و تبلیغات شرکت با اعلام این خبر افزود :این نمایشگاه یکی از بزرگترین محل های تعاملات اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی استان گلستان می باشد و حضور در این نمایشگاه موقعیتی است تا شرکت ما محصولات درب فلزی خود را در این استان معرفی نماید .

وی افزود : شرکت آذر فلز پایون در این نمایشگاه از محصول جدید خود با نام پایون اکونومی رونمایی خواهد کرد .

مدیر عامل خاطر نشان کرد :  بر خلاف تولیدات چوبی و مشتقات آن، معمولا درب فلزی از صفر تا صد تولید ملی هستند. هم طرح ایرانی است و هم خمیر مایه(فلز) و هم صنعت گر. در نتیجه کیفیت نهایی به شدت وابسته است به تجربه، تخصص، مهارت و تعهد تولید کننده ای که درب فلزی را در اختیار مشتری قرار می دهد .شرکت آذر فلز پایون با عزم به تولید ملی و ایجاد اشتغال در کشور عزیزمان ، همواره شعار کیفیت برتر را سرلوحه خود قرار داده است . و نسبت به موقعیت های اقتصادی کشور محصول با کیفیت و قیمت اقتصادی تولید نموده است که در نمایشگاه گرگان رونمایی خواهد شد .

وی در پایان افزود : ما برای خرید درب فلزی یک پیشنهاد ساده داریم، نمونه کارها و کلیت محصولاتی که در یک فروشگاه یا تولیدی عرضه می شود را بررسی کنید،  یک راه ساده بررسی ، مشاهده نمونه های اجرا شده است که بیان کننده ادعای تولید کننده می باشد . درب فلزی پایون قرار است رسوخ ناپذیر باشد و بر زیبایی نمای ساختمان تاثیر مستقیم بگذارد .