هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان

دسته بندی : اخبار رویداد
1398/06/06

بر خلاف سایر کسب و کارهای بازاریابی، صنعت ساختمان و صنایع وابسته که به صورت متمرکز فعالیت می کنند، نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان این موقعیت را فراهم می کند تا در طیف گسترده، شرکت ها بتوانند محصولات و خدمات خود را به هزاران و بلکه میلیون ها مخاطب معرفی کنند. شرکت در نمایشگاه به منزله معرفی شعار برندها و توسعه تجارت داخلی و بین المللی است. نتیجه این مشارکت موجب می شود کسب و کارهای حوزه ساختمان بتوانند مشتریان بیشتری را در بخش معینی از بازار هدف به سمت خود جلب نمایند. شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان، یک فضای تبلیغاتی را به صورت یکپارچه ارائه می دهد. در این صورت است که مخاطبان و بازدیدکنندگان به جای دنبال کردن تبلیغات، محصولات و خدمات را مورد توجه قرار می دهند و از نزدیک با شرکت تولید کننده در ارتباط خواهند بود. این مدل ارتباط کاری در نمایشگاه صنعت ساختمان با عنوان “حذف واسطه ها” اهمیت پیدا می کند.

درب فلزی پایون در هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

از میان انواع محصولات و خدمات ارائه شده در حوزه ساختمان و صنایع وابسته، درب فلزی پایون نیز از این رویداد تجاری و صنعتی غافل نبوده است و با شرکت در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان توانسته جدیدترین محصولات تولیدی خود را به نمایش بگذارد. همانند آنچه در دوره های قبلی این نمایشگاه تخصصی شاهد بوده ایم، مجموعه آذر فلز پایون موفق شده است سهم قابل توجهی از بازارهای داخلی و بین المللی را برای تولید درب فلزی به خود اختصاص دهد.

انواع درب فلزی با طرح ها و مدل های منحصر به فرد، همراه با فناوری های روز دنیا برای مشتریان در نظر گرفته شده است. این درب ها برای نصب در ورودی ساختمان های مسکونی، مجتمع های چند واحدی، شرکت های تجاری، مجموعه های اداری، باغ، ویلا و پارکینگ مناسب هستند. ثبت سفارش جدیدترین مدل های درب فلزی با حداکثر امنیت برای ساختمان و مواد اولیه مرغوب را می توانید از طریق شرکت آذر فلز پایون پیگیری نمایید.

برای بررسی محصولات درب فلزی پایون می توانید از هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در شهر کرمان دیدن کنید. عوامل این مجموعه در این نمایشگاه در سالن باستانی پاریزی، آماده ارائه محصولات، خدمات فروش و مشاوره خرید درب فلزی به شما عزیزان می باشند.

[on]

بیشتر بخوانید : تأثیر نمایشگاه بین المللی در رشد و توسعه صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته

[off]

مزایای شرکت در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

شرکت در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

شرکت در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان عموماً مورد استقبال صنعتگران و فعالان این حوزه قرار می گیرد. شرکت هایی که با هدف فروش بیشتر تمایل دارند مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند و در نهایت به سودآوری برسند. شرکت در این مدل نمایشگاه ها مزایای زیادی را برای مشاغل صنعت ساختمان و حوزه های وابسته ایجاد می کند.

یکی از مهم ترین مزایای شرکت در این نمایشگاها، تعامل چهره به چهره با همکاران تجاری و مشتریان است. در یک نمایشگاه، واسطه های بازار سختمانی حذف شده اند و مشتری می تواند با تولید کننده در یک ردیف قرار بگیرد. طبیعتاً اگر محصولاتی خریداری شود، قیمت آن مقرون به صرفه خواهد بود و خدمات پشتیبانی گسترده ای هم ارائه خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم شرکت در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، ماندگار شدن در ذهن مخاطبان است. بازدیدکنندگانی که به نمایشگاه ساختمان مراجعه می کنند با تبلیغات و شعارهای تجاری، بهتر می توانند نام یک برند را به خاطر آورند. این سری از نمایشگاه ها به ویژه برای مشاغل نوپا با محصولات جدید، در جهت برندسازی اهمیت زیادی دارد.

تبادل فناوری های نوین، تولیدات جدید و ارتقای سطح مشارکت تجاری میان صنایع مختلف، سایر مزایای شرکت در نمایشگاه ساختمان هستند.

شرکت آذر فلز پایون، تولید کننده انواع درب فلزی، از شما عزیزان دعوت می کند در هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در کرمان (بزرگراه آیت اله رفسنجانی) واقع در سالن باستانی پاریزی دیدن نمایید.

 

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – کرمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید