پرطرفدارترین و زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی در سال 2019

پرطرفدارترین و زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی در سال 2019

دسته بندی : دکوراسیون
1398/09/07

دنیای دکوراسیون داخلی، یک دنیای پیچیده و پر از ظرافت و زیبایی است. این حوزه از صنعت ساختمان در سال های اخیر دچار تغییرات و تحولات زیادی شده است. دلیل آن هم ورود متریال مختلف به سبک های مدرن برای طراحی چیدمان داخلی آپارتمان ها می باشد. با توجه به اهمیت حوزه طراحی دکوراسیون داخلی برای منازل مسکونی، این مطلب را به طور اختصاصی پیرامون زیباترین رنگ ها برای اجرا در دکوراسیون داخلی تهیه کرده ایم. این طیف های رنگی در سال ۲۰۱۹ به عنوان برترین و پرطرفدارترین ایده ‌های طراحی دکوراسیون منازل مسکونی انتخاب شده است.

از شما دعوت می کنیم همراه با ما به دنیای بازی رنگ ها و نقش ها قدم بگذارید….

سبز تیره

پرطرفدارترین و زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی در سال 2019

یکی از زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون در سال ۲۰۱۹ سبز تیره است. همانطور که در شکل مشاهده می کنید نمایی از رنگ خاکستری نیز دیده می‌شود. در شکل ظاهری، این رنگ شبیه به خاکستری مشاهده می شود اما در حقیقت، نوعی سبز تیره است که به برخی از برگ های درختان شباهت دارد.

سفید و نقره ای – طیف رنگی روشن

سفید و نقره ای - طیف رنگی روشن

طیف رنگی روشن همواره مورد استقبال در طراحی دکوراسیون داخلی بوده است. تفاوتی نمی‌کند این رنگ ها صورتی، بنفش یا آبی باشند؛ آن چه اهمیت دارد، جلا شفافیت و درخشندگی است که به نمای دکوراسیون می بخشد. زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون در طیف رنگی روشن، رنگ هایی هستند که آرامش بخش باشند و احساس خوشایندی را در افراد به وجود آورند.

خاکستری تیره

پرطرفدارترین و زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی در سال 2019

رنگ خاکستری به طورکلی یک رنگ خنثی محسوب می‌شود اما در سال ۲۰۱۹ به همراه رنگ های بنفش و سبز متمایل به آبی در طراحی دکوراسیون به کار رفته است. متخصصان این حوزه عنوان کرده ‌اند که استفاده از این ترکیب رنگ، ظاهر دکوراسیون آپارتمان را ملایم تر می سازد.

طیف رنگی صورتی مایل به قرمز

طیف رنگی صورتی مایل به قرمز

انتخاب رنگ های “مایل به قرمز” به عنوان زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون، اعلام ورود عناصر طبیعی به طراحی دکوراسیون آپارتمان است. متخصصان این حوزه می گویند اگر تمام اسباب و وسایل با رنگ متمایل به قرمز انتخاب شوند، در کنار دیوارهای سفید و روشن، جذابیت خاصی را در فضا ایجاد می کنند.

طیف رنگی شبیه به قارچ

طیف رنگی شبیه به قارچ

یکی دیگر از زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون، اجرای طیف های رنگی شبیه به رنگ قارچ است! این ایده طراحی دکوراسیون در سال ۲۰۱۹ شاید کمی عجیب به نظر آید اما از نظر نمای ظاهری بسیار زیبا می باشد. شاید تاکنون نامی از رنگ های بژ، قهوه‌ ای و خاکستری شنیده باشید. طیف رنگی قارچ، شبیه همین گروه است، با این تفاوت که احساس گرمتری را در بیننده به وجود می آورد.

رنگ آبی روشن

رنگ آبی روشن

رنگ آبی روشن و تیره به صورت طیف رنگی کامل، همواره مورد توجه در طراحی دکوراسیون داخلی بوده است. از این طیف های رنگی به صورت مکمل در تمام قسمت ها می توان استفاده کرد.

متمایل به بنفش

متمایل به بنفش

یکی دیگر از رنگ های زیبا برای دکوراسیون که در سال ۲۰۱۹ مورد توجه قرار گرفته است رنگ های متمایل به بنفش می باشد. طراحان دکوراسیون عقیده دارند اجرای این مدل دکوراسیون در آپارتمان، احساس تازگی و سرزندگی به افراد می بخشد. اگر رنگ های متمایل به بنفش به صورت تیره و روشن در کنار هم قرار بگیرند، نمای جذابتری به وجود می آورند.

 

[on]

بیشتر بخوانید : آینه های دکوراتیو برای نمای داخلی آپارتمان های مسکونی

[off]

 

رنگ زرد روشن

رنگ زرد روشن

یکی دیگر از رنگ های زیبا برای طراحی دکوراسیون که در سال ۲۰۱۹ معرفی شده است، طیف رنگی زرد روشن می باشد. استفاده از رنگ زرد روشن در کنار رنگ سفید و قهوه ای، نمای خیره کننده ای را در آپارتمان ایجاد می کند. رنگ زرد، نمادی از نشاط و هیجان است و به بیننده این حس را القا می کند که تابش نور خورشید را در اختیار دارد. در طراحی دکوراسیون با استفاده از رنگ زرد می‌توانید نورپردازی و عمق بخشیدن به قسمت های مختلف آپارتمان را به صورت حرفه ای اجرا کنید.

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پرطرفدارترین و زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی در سال 2019”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید