درب فلزی پایون

فلز با توجه به ساختار شکل پذیر و مقاومت بسیار بالایش به عنوان اصلی ترین گزینه برای طراحی درب مورد توجه قرار می گیرد. ورود تکنولوژی در صنایع سبب به وجود آمدن محصولاتی شد که تا قبل از این در اختیار داشتنشان یک رویا بود. به عنوان مثال به سیر طی شده و ارتباط آدمی و آهن نگاه کنید، شگفت انگیز نیست که ماده ی سازنده ی “سر نیزه” امروز به عنوان خمیرمایه “درب ورودی منزل” به کار گرفته می شود؟

نقش و تاثیر تکنولوژی در درب های فلزی

درب فلزی

درب فلزی

گذار ساخت درب های فلزی از تکنولوژی سنتی به چیزی که امروز شاهدش هستیم چند دستاور مهم به همراه داشته، بی شک کیفیت بی نظیر ساخت و شکل دهی، کاهش زمان تولید، صرفه ی اقتصادی و ارتقای ضریب ایمنی از مهم ترین فاکتورها هستند. این که روی چگونگی روند ساخت درب فلزی تشدید می گذاریم به خاطر تاثیری است که در کیفیت و هزینه ی نهایی کار می گذارد.

درب فلزی،از ورودی حیاط تا ساختمان اصلی

کارهایی که به صورت سنتی انجام می شد معمولا روی روال ثابتی انجام می گرفت. تفاوتی نداشت که برای کجا سفارش دهید، تقریبا همه از یک الگوی ساخت پیروی می کردند، امروزه اما اوضاع فرق می کند، نمونه کارهایی درب فلزی پایون را مرور نمایید تا بهتر در جریان تاثیر تکنولوژی های مدرن در ساخت درب های فلزی قرار بگیرید. کافی است محل مورد نظر خود را انتخاب کنید، یک پکیج کامل، مخصوص همان فضا و عملکرد در اختیار شما قرار می گیرد.

درب فلزی برش لیزری، چرا و چگونه؟

درب فلزی پایون - برش لیزری

درب فلزی پایون – برش لیزری

دلیل اینکه بی نهایت تاکید روی درب های فلزی برش لیزری وجود دارد، علاوه بر کیفیت و ایمنی، ظرافت و زیبایی است که در نمونه کارها موج می زند. طرح هایی که در ذهن نمی گنجد و حتی نمی توان آن ها را روی کاغذ بی نقص درآورد، با استفاده از تکنولوژی برش لیزری به راحتی آب خوردن بدون نقص اجرا می شوند. همین امر سبب شده تا انتخاب محصولات فلزی پایون امروزه منوط به دریافت طیف وسیعی از مزایا شود. استحکام، دوام، وزن پایین، نصب ساده، امنیت بالا، طرح های بلندپروازانه، تعمیر و نگهداری به صرفه و بسیاری دیگر. از این روست که درب های فلزی برش لیزری به صورت روز افزون تبدیل به انتخاب اول بازار می شوند.

درب تک لنگه، دو لنگه، یک و نیم لنگه همه از یک مدل

درب فلزی پایون تک لنگه - دو لنگه

درب فلزی پایون تک لنگه – دو لنگه

یکی از مهم ترین چالش هایی که در ساخت و ساز وجود دارد، یافتن مصالح و ابزار آلاتی است که دقیق در ابعادِ مشخص، شده تهیه شوند. افرادی که به صورتِ درگیر (پیمانکار یا کارفرما) در پروژه ها حضور دارند به خوبی می توانند بر صحت این امر شهادت دهند. در صورتی که چنین دغدغه ای دارید با ما همراه باشید.

“درب های فلزی برش لیزری” را در این نوشته از منظر دقت و صحت در ابعاد بررسی کرده ایم. اگر به دنبال یافتن ابعاد استاندارد درب تک لنگه، دو لنگه و یک و نیم لنگه هستید سطرهای پیش رو برای شما تهیه شده اند.

ابعاد استاندارد انواع درب ورودی

برای ابعاد استاندارد انواع درب ورودی دو حالت کلی وجود دارد، یا اینکه در مرحله ی طراحی سازه هستید و از الان فکر درب ورودی خود را در سر می پرورانید (قرار است در نقشه های اجرایی اندازه ای خاص و مشخص را رعایت کنید) و یا پروژه ی شما “سفت کاری” را پشت سر گذاشته و با فرا رسیدن موسم “نازک کاری” فکر انتخاب درب مناسب به ذهن شما خطور کرده است.

تفاوتی ندارد از منزل مسکونی صحبت کنیم یا ویلا، درب حیاط موضوع صحبت باشد یا یک درب باغ، ابعاد صحیح درب می تواند آرامش پروسه ی ساخت و ساز را دو چندان کند. پارگراف پیش رو پاسخ به همین سوال است.

تحقق ابعاد دقیق با برش لیزری

درب فلزی

درب فلزی

کاری که ما می کنیم روی میلی متر می چرخد. کافی است ابعاد مورد نظر خود را در اختیار ما قرار دهید. یا حتی فایل طراحی اتوکد را به ما بسپارید. تا بصورت کاملا سفارشی برش میلی متر به میلی متر با تکنولوژی برش لیزری محقق شود.

احتمالا با خود فکر می کنید در صورت سفارش ابعادی خاص و منحصر به فرد چگونه یراق آلات، چارچوب، قفل، شیشه و مجموعه ی امکانات را فراهم آورید. پاسخ ما به شما کامل است. دربی که سفارش می دهید، به هر شکل و هر ابعادی، به صورت یک پکیج کامل تحویل می شود. کافی است آن را نصب کنید.

برای مشاهده ی نمونه کارها و اینکه چگونه از یک مدل درب تک لنگه، دولنگه و یک و نیم لنگه می سازیم. کافی است به نمونه های حاضر در سایت نگاهی داشته باشید.

امنیت درب های فلزی پایون

درب فلزی پایون - امنیت

درب فلزی پایون – امنیت

آمارها حاکی از این است که شصت و شش درصد از سارقان از طریق شکستن درب های ورودی به منزل راه پیدا می کنند. بنابراین محافظت از درب های ورودی یکی از اساسی ترین نکات ایمنی منزل می باشد .درب های ورودی فلزی پایون از ورود افراد ناشناس و غریبه به منزل جلوگیری می کند و باعث می شود خانه و خانواده در ایمنی کامل باشند.

درب های فلزی در اثر تغییرات دما پیچ تاب بر نمیدارند و در زمان سرقت هم مقاومت بیشتری در مقابل درب های چوبی یا کامپوزیت دارند .

فاکتورهای مهمی که در امنیت درب های فلزی پایون در اولویت قرار میگیرند عبارتند از : انتخاب مواد خام درجه یک، یکپارچه بودن بودن سازه، استقاده از تکنولوژی برش لیزی، جنس مناسب شیشه ( رفلکس نشکن ) استفاده از قفهای مدرن و با کیفیت و …

بیشتر بخوانید : انتخاب درب پارکینگ