درب ورودی در رنگ های جدید و متنوع برای ورودی خانه

12 درب ورودی در رنگ های جدید و متنوع برای ورودی خانه

دسته بندی : دکوراسیون
1397/12/26

همه ما به دنبال یک درب ورودی در رنگ های متنوع برای استقبال از مهمان ها به منزلمان هستیم. شاید بتوان درب ورودی خانه را با اضافه کردن کمی زرق و برق به تقاضای سلیقه های شخصی افراد بتوان منحصر به فرد نمود و رنگ آمیزی کردن درب منزل یکی از سریع ترین و زیباترین راه برای تغییر ظاهر خانه می باشد. رنگ هایی که برای درب ورودی منزل بکار می رود اکثرا در سه رنگ گرم، سرد و خنثی بوده و تازه ترین رنگ های مورد پسند، رنگ های سرد و گرم می باشد. شما می توانید با استفاده از طرح و رنگ های مختلف برای درب ورودی، خانه خود را متفاوت کنید.

در اینجا تازه ترین درب های ورودی با رنگ هایی که دوست دارید را آورده ایم:

رنگ های سرد برای درب ورودی

رنگ های سرد مورد علاقه شما برای درب ورودی خانه عمدتا شامل رنگ آبی و بنفش و یا ترکیبی از آن دو است. رنگ سبز نیز می تواند از رنگ های سرد در نظر گرفته شود ولی اگر رنگ زرد آن زیادتر باشد، از رنگ های گرم در نظر گرفته می شود. اگر شما در یافتن رنگ مکمل سرد، برای درب ورودی با مشکل مواجه هستید سعی کنید به جای آن از رنگ نمونه آن رنگ گرم را امتحان نمایید.

آبی ( سبز متمایل به آبی)

رنگ درب آبی ( سبز متمایل به آبی)

درب ورودی آبی رنگ یک خانه فقط نمادی برای ساحل دریا نیست، بلکه الهام گرفته از خانه هایی می باشد که در حال تبدیل شدن به خانه های مُدرن در سبک کلاسیک می باشد. درب های آبی و فیروزه ای رنگ متنوع بوده و همانند قرار دادن یک رنگ جدید خنثی در بین سایر رنگ ها می باشد.

بنفش یاسی

رنگ درب ورودی ساختمان بنفش یاسی

این رنگ بنفش کمرنگ هزار ساله بوده و در عصر حاضر در راهروی ورودی منزل و در دکور خانه ها بیشتر دیده می شود. با اینحال به تازگی تاکید بر روی رنگ های اصلی همچون؛ بنفش یاسی و گل تلفونی بوده و این رنگ و در نهایت مورد قبول در مکانها و مجموعه های بزرگ می باشد. بنفش یاسی برای درب ورودی یک انتخاب جسورانه بوده و در دریایی از رنگ سفید نشاندهنده شخصیت خاص شما بوده و بعنوان فردی خلاق مطرح می گردید.

[on]

بیشتر بخوانید : محبوب ترین رنگ ها برای درب ورودی ساختمان

[off]

سبز نعنایی

رنگ درب ورودی منزل سبز نعنایی

چه کسی توان مقاومت در برابر رنگ خوش سبز نعنایی را دارد؟ افراد که دارای خانه های مدرن و کلاسیک قدیمی هستند به تازگی به تاثیر این رنگ بر روحیه فردی و ایجاد نشاط و شادی در خانه هایشان پی برده اند. رنگ سبز نعنایی در حال حاضر یک رنگ محبوب بوده اما شما توانایی مهیا کردن لوازم و اسباب برای چنین طرح عظیمی را ندارید. تغییر رنگ درب ورودی راهی آسان برای در آوردن خانه از حاشیه و دیده شدن آن می باشد.

آبی روشن

رنگ درب ورودی ساختمان آبی روشن

کلبه نُقلی یا خانه ای رو به ساحل دریا که دارای درب ورودی با رنگ آبی روشن می باشد بسیار زیبا بوده و در نگاه اول عاشق آن می شوید. ما با فکر رفتن به خانه ای با رنگ آبی جدید و شگفت انگیز با حاشیه هایی سیاه و طرح های رنگارنگ بوده و رنگ سبز سرخابی و آبی آسمانی نیز بسیار جذاب می باشد.

ارغوانی

رنگ درب ورودی منزل ارغوانی

رنگ ارغوانی برای درب ورودی انتخاب فوق العاده ای بوده امّا ترکیبی از رنگ ارغوانی می تواند ظاهر خانه شما را تغییر دهد. رنگ ارغوانی این روزها بسیار محبوب بوده و انتخاب مناسبی می باشد، اگر واقعا به رنگ های دیگر علاقه ای ندارید. راز انتخاب رنگ ارغوانی برای درب ورودی خانه آن است که نگاهی بسیار دقیق داشته و همچون انتخاب جواهرهای گران قیمت به آن توجه زیادی داشته باشید.

سبز روشن

رنگ درب ورودی منزل سبز روشن

سیب سبز، لیموی سبز و چمن سبز همه دارای رنگ سبز روشنی بوده رنگی جذاب در قرن اخیر که برای درب های ورودی مُدرن و هر سبک خانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ سبز در اواسط قرن با انتخاب رنگی جدید که ترکیبی از رنگ آن، در زمینه زرد می باشد. ذغال سنگ خاکستری، قهوه ای تیره با کناره های سیاه در یک پس زمینه پُر مایه که در لمس با دست رنگ سبز روشن دیده می شود.

[on]

بیشتر بخوانید : رنگ درب ورودی تان را با فنگ شویی انتخاب کنید

[off]

کاربنی

رنگ درب ورودی منزل کاربنی

کاربنی یک رنگ جدید و ترکیبی بدست آمده از رنگ آبی است. این رنگ ترکیبی از رنگ آبی، رنگی شاد بوده و برای درب ورودی بسیار مورد پسند بوده و این رنگ تقریبا برای هر سبک خانه ای مناسب می باشد. یک خانه نُقلی در سبک سنتی به همراه درب کاربنی رنگ جاذبه زیادی دارد و بسیار مهم می باشد. خانه های سنتی در مزارع و یا کنار دریا می توانند دارای درب ورودی آبی کاربنی باشند.

رنگ های گرم برای درب ورودی

رنگ های پاییزی معمولا اولین تصویری است که ما در حین نگاه کردن به رنگ های روشن می بینیم. رنگ زرد، نارنجی، قرمز و همه برای ما مهم و حساس بوده و برای ورودی خانه و شیروانی مورد توجه می باشد. رنگ گرم رنگ هایی هستند که خود بهترین نمونه از پالت رنگ ها بوده و برای درب ورودی بسیار مناسب می باشد.

زرد

رنگ های گرم برای درب ورودی - رنگ زرد

قصد شما از انتخاب زرد روشن یا زرد روغنی برای درب ورودی چیست؟ این رنگ بسیار شادو زنده بوده و بیشتر مورد پسند است و در هر مکانی بخوبی دیده می شود . یک درب زرد خوش رنگ برای زدن در مجاورت آن دلیل خوبی است. یک درب ورودی زرد خوش رنگ در تابستان و در طول سال احساس دلچسبی به شما می بخشد. رنگ زرد برای درب ورودی با طرح های خنثی بسیار عالی است. آبی سورمه ای یا سبز تیره نیز برای ظاهر خانه تان بسیار فوق العاده می باشد.

مرجانی ( نارنجی مایل به قرمز)

رنگ های گرم برای درب ورودی - رنگ مرجانی - نارنجی مایل به قرمز

رنگ های مرجانی در قرن حاضر برای درب های ورودی مُدرن انتخاب بسیار انتخاب مناسبی می باشد. این رنگ انرژی دهنده بوده و یکی از تازه ترین و بهترین رنگ برای سبک خانه شما می باشد. رنگ مرجانی یک رنگ برجسته و تزئینی بوده و مانند برگ های سبز درختان، رنگی زنده بوده و می تواند خانه شما را از خفا و تاریکی رها سازد.

طلایی

رنگ های گرم برای درب ورودی - رنگ طلایی

اگر رنگ زرد را برای درب ورودی خانه تان دوست دارید ولی می خواهید بیشتر در چشم باشد، رنگ طلایی را انتخاب نمایید. در نیمه قرن اخیر خانه ها با سبک طلایی زیاد بوده و امروزه نیز این رنگ انتخاب شایسته ای برای درب ورودی خانه های قدیمی و مدرن می باشد. درب های ورودی در سبک خانه نُقلی یا کلبه مانند می تواند از رنگ طلایی گرم انتخاب گردد و این رنگ بسیار زیبا و شادی بخش برای شما می باشد.

هلویی

رنگ های گرم برای درب ورودی - رنگ هلویی

ما مهیا کردن و بازسازی خانه در طراحی داخلی از رنگ هلویی استفاده می کنیم. برای شروع دوباره از رنگ های مختلف و رنگ هایی شبیه به یاسی و هلویی و در مرحله بعدی برای تزئیین خانه بهره می بریم. رنگ هلویی برای درب ورودی خانه بسیار جذاب بوده و به مانند کلبه ای سفید با سایه هایی سیاه در کنار ساحل دریا، طراحی داخلی با رنگ های مختلف از پالت های نقاشی رنگی بسیار زیبا جلوه می کند.

صورتی

رنگ های گرم برای درب ورودی - رنگ صورتی

پیدا کردن رنگ صورتی برای درب ورودی زمان بر بوده و از ترکیب رنگ های مختلف و تجزیه رنگ نارنجی بدست می آید و زیاد انتخاب می شود. شما ممکن است در انتخاب رنگ ها به دلیل فراوانی آن تردید داشته باشید امّا می توانید رنگ صورتی را انتخاب نمایید. در صورت تمایل می توانید رنگ متمایل به صورتی کم رنگ یا یک درجه پر رنگ تر را برگزینید. می توانید چند نمونه از رنگ های دلخواه خود را انتخاب کرده و بطور همزمان برای درب ورودی مورد استفاده قرار دهید.

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “12 درب ورودی در رنگ های جدید و متنوع برای ورودی خانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید