30 ایده ساده ولی تاثیرگذار در دکوراسیون منزل (سری دوم)

30 ایده ساده ولی تاثیرگذار در دکوراسیون منزل (سری دوم)

دسته بندی : دکوراسیون
1398/02/29

برای تغییرات در دکوراسیون داخلی منزل حتما لازم نیست که کلیات فضای داخلی رو تغییر دهیم، تغییر دکوراسیون میتواند به سادگی و راحت صورت پذیرد، تغییرات دکوراسیون نوعی تفریح است که باید از آن لذت برد و به نتیجه ایده آل دست یافت.

ایده های ساده و کوچک تغییرات بزرگی در فضای داخلی منزل ایجاد میکنند. در ادامه مطلب شما را با سری دوم جدیدترین ایده های ساده و تاثیرگذار آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

نشیمن های راحت در تزیین دکوراسیون منزل

نشیمن های راحت

برای نشیمن پذیرایی حتما لازم نیست از مبل های راحتی استفاده کنید میتوانید به جای مبل و یا در کنار آن از نشمین هایی راحت با طرح های سنتی استفاده کنید.

ایجاد صبحانه خوری در دکوراسیون داخلی منزل

یک صبحانه خوری ایجاد کنید

شما به یک گوشه واقعی نیاز دارید،فضای دنجی که نور طبیعی داشته باشد و در کنار یک پنجره باشد .به این فضا یک میز کوچک و صندلی اضافه کنید و با یک فرش کوچک و آویز متفاوت آن را تزیین کنید.

استفاده از رنگ سفید در فضای داخلی منزل

تزیین دکوراسیون منزل – استفاده از رنگ سفید در فضای داخلی منزل

استفاده از رنگ سفید

برای دریافت نور و روشنایی و احساس عبور هوا نیاز دارید تا رنگ سفید به دکوراسیون اضافه کنید. پرده های نازک سفید رنگ روشنایی و لطافت خاصی را به محیط میبخشد.

استفاده از یک عنصر خاص و شاخص در چیدمان منزل

 

[on]

بیشتر بخوانید: رنگ درب ورودی تان را با فنگ شویی انتخاب کنید

[off]

 

از یک عنصر خاص و شاخص استفاده کنید

این عنصر میتواند یک لوستر بزرگ فلزی یا یک گلدان و یا یک مجسمه بزرگ باشد. سعی کنید از یک عنصر شاخص استفاده کنید و محیط را شلوغ نشان ندهید.

ملحفه ها را به طور فصلی به روز رسانی کنید

ملحفه هارا به طور فصلی به روز رسانی کنید

جاناتان اسکات کارشناس طراحی دکوراسیون و سفیر برند Stearns & Foster توصیه می کنند که برای خواب دو مجموعه داشته باشید، یکی برای فصل بهار و دیگری شامل پتوهای کلفت و خز های مصنوعی برای زمستان.

تصاویر پس زمینه در دکوراسیون خانه

تصاویر پس زمینه ایجاد کنید

برای مکان های کوچکی از خانه از پس زمینه استفاده کنید و با آن سعی کنید آن قسمت را از سایر بخش ها متمایز کنید.اتاق های کوچک، بخش ورودی ،گنجه ها میتواند انتخاب مناسبی باشد. در این تصویر بخش کوچکی در قسمت ورودی که مربوط به آویز لباس است با کاغذدیواری متمایز شده است.

تزیین دکوراسیون منزل - دکورکردن مجدد کتابخانه در چیدمان خانه

تزیین دکوراسیون منزل – دکورکردن مجدد کتابخانه در چیدمان خانه

دکورکردن مجدد کتابخانه

مجددا کتابخانه را چیدمان کنید سعی کنید این بار از روش جدیدی برای چینش استفاده کنید. برای مثال میتوانید کتاب هارا به ترتیب رنگ بچینید. یا علاوه بر کتاب از لوازم دیگر مثل گلدان و مجسمه ها استفاده کنید

دیوار شاخص در دکوراسیون منزل

دیوار شاخص

یک دیوار شاخص ایجاد کنید برای مثال این دیوار میتواند، دیوار ناهارخوریتان باشد.شما میتوانید مجموعه ای از ظروف.کلکسیون تابلو و یا تمبر را روی آن قرار دهید. با این روش بخشی از دیوار را به یک اثر هنری تبدیل کرده اید.

قرار دادن یک قالیچه در چیدمان منزل

قرار دادن یک قالیچه

از یک قالیچه خاص برای اتاق استفاده کنید هرچه قالیچه سنتی تر باشد و رنگ های بیشتری داشته باشد روح تازه تری به دکوراسیونتان میبخشد.

صندلی های مخلوط در دکوراسیون منزل

 

[on]

بیشتر بخوانید : فنگ شویی درب ورودی منزل شما را متحول می کند

[off]

 

صندلی های مخلوط

برای بخش غذاخوری حتما نیازی نیست از یک مدل صندلی استفاده کنید .شما میتوانید از چند مدل صندلی عتیقه در لابلای سرویس ناهارخوریتان استفاده کنید.بااینکار علاوه بر خاص شدن ناهار خوریتان فضای نشیمن بیشتری نیز ایجاد کرده اید.

تزیین دکوراسیون منزل - پرده به جای درب در تزیین دکوراسیون منزل

تزیین دکوراسیون منزل – پرده به جای درب در تزیین دکوراسیون منزل

پرده به جای درب

برای ارتباط بین دو بخش از منزلتان گاهی به جای درب از پرده استفاده کنید.پرده های بلند با رنگ هایی خاص فضایتان را بیش از آنچه که تصور میکنید تغییر خواهد داد.

استفاده از قفسه های باز

استفاده از قفسه های باز

بخشی از فضای آشپزخانه را به قفسه های باز اختصاص دهید .فضایی با پس زمینه خنثی که با ظرف هایی رنگی و متناسب با سایز ملزومات آشپزخانه میتواند هارمونی خوبی ایجاد کند.

 

 

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “30 ایده ساده ولی تاثیرگذار در دکوراسیون منزل (سری دوم)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید