30 ایده ساده ولی تاثیرگذار در دکوراسیون منزل (سری اول)

30 ایده ساده ولی تاثیرگذار در دکوراسیون منزل (سری اول)

دسته بندی : دکوراسیون
1398/02/29

برای تغییرات در دکوراسیون داخلی منزل حتما لازم نیست که کلیات فضای داخلی رو تغییر دهیم، تغییر دکوراسیون میتواند به سادگی و راحت صورت پذیرد، تغییرات دکوراسیون نوعی تفریح است که باید از آن لذت برد و به نتیجه ایده آل دست یافت.

ایده های ساده و کوچک تغییرات بزرگی در فضای داخلی منزل ایجاد میکنند. در ادامه مطلب شما را با جدیدترین ایده های ساده و تاثیرگذار آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

توجه به ورودی منزل

توجه به ورودی

مهم نیست که برای ورودی یک فضای بزرگ ندارید از همان فضای کوچک استفاده کنید. یک کنسول ساده در آن قرار دهید و با تابلوهای زیبا و مدرن و یا با پرتره عزیزانتان آن را تزیین کنید.

استفاده از پوست حیوانات در تزیین منزل

از پوست حیوانات استفاده کنید

در بخش هایی از منزل که بسیار ساده است و فاقد هر عنصر تزیینی دیگری است از پوست حیوانات استفاده کنید. برای مقرون به صرفه بودن و تهیه آسان ما پوست گوسفند را پیشنهاد میکنیم. بافت پوست علاوه بر زیبایی راحتی و گرما را به فضا میبخشد و باعث تغییرات چشم گیری میشود.

به جزییات دقت کنید

به جزییات دقت کنید

برای تغییر اتاق خوابتان یا تنوع در مبل ها نیازی نیست که هزینه زیادی بکنید گاهی با تغییر پارچه یک کوسن و یا بالشت ساده میتوانید تغییر چشم گیری ایجاد کنید .این تغییر میتواند در بافت ،شکل و یا رنگ کوسن باشد.

ایده های دکوراسیون - نصب سایه بان برای تخت

نصب یک سایبان برای تخت

برای تغییر اتاق خوابتان یک تور ساده بردارید و به شکل سایبان بالای تخت بکشید. با این کار بدون هزینه اضافه ای تخت ساده خود را به یک تخت سلطنتی تبدیل کرده اید.

 

[on]

بیشتر بخوانید : ایده های جذاب استفاده از فرش در دکوراسیون ورودی منزل و آپارتمان

[off]

 

ایده های دکوراسیون - از تصویر پس زمینه استفاده کنید

از تصویر پس زمینه استفاده کنید

برا تنوع در دکوراسیون بخشی از خانه لازم نیست همه دیوارها را رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری کنید حتی تغییر یک دیوار کوچک هم میتواند به تنوع در کل فضا بیانجامد. تغییری که هزینه آنچنانی نیز در بر ندارد.

ایده های دکوراسیون - نصب روشنایی جدید

نصب روشنایی جدید

برای یک بخش کوچک از منزلتان از یک روشنایی خاص استفاده کنید که باسایر ملزومات روشنایی متفاوت باشد. آویزی که کمی با سبک اتاق متفات باشد مثل این عکس که آویز حالت سنتی تری نسبت به سایر لوازم دارد.

ایده های دکوراسیون - کف ها را رنگ کنید

کف ها را رنگ کنید

آیا با وجود رنگ آبی کف باز هم این فضا همان قدر ساده به نظر میرسد؟ برای چند لحظه کلیت آن را سفید تصور کنید میبینید که یک رنگ ساده چه تغییر شگرفی در محیط ایجاد کرده است.

ایده های دکوراسیون - ایجاد فضای مطالعه

ایجاد فضای مطالعه

یک فضای دنج و ساده برای نوشتن و مطالعه برای خود قرار دهید مانند تصویر که این کار بایک بالشت و یک صندلی ساده انجام شده است.

کمترین بیشترین است

فضا را خلوت کنید

برای تغییر همیشه لازم نیست چیزی به دکوراسیون بیفزایید گاهی برای تنوع در فضا بعضی از وسایل و تزیینات را خارج کنید .خوب است که گاهی سراغ سبک مینیمال و شعار less is more ( کمترین بیشترین است ) برویم.

ایده های دکوراسیون - یک سفره رنگی اضافه کنید

ایده های دکوراسیون – یک سفره رنگی اضافه کنید

یک سفره رنگی اضافه کنید.

حتی اگر آشپزخانه ساده ای دارید با اضافه کردن یک سفره سنتی و طرحدار درفضای آشپزخانه میتوانید تغییر چشمگیری در آن ایجاد نمایید.

ایده های دکوراسیون - بازی با نسبت

بازی با نسبت

دردکوراسیون با نسبت ها بازی کنید، به این اتاق نشیمن نگاهی بیندازید که در کنار یک مبلمان مدرن از یک آینه سنتی با مقیاس بالا استفاده کرده است. تضاد بین آینه و سایر ملزومات زیبایی خیره کننده ای را بوجود آورده است و فضارا خاص و متفاوت نشان داده است.

 

[on]

بیشتر بخوانید : اصول ست کردن پرده با رنگ مبل و فرش در دکوراسیون منزل

[off]

 

ایده های دکوراسیون - سیاه ترسناک نیست

سیاه ترسناک نیست

شاید فکر کنید سیاه برای دکوراسیون رنگ مناسبی نیست. اما کافی است یکبار آن را امتحان کنید. سیاه برای یک اتاق خواب بسیار جذاب است البته زمانی که با ملحفه های روشن همراه باشد. هنگام استفاده از این رنگ مطمین شوید که در اتاق از نور طبیعی کافی برخوردار هستید.

ایده های دکوراسیون - استفاده متفاوت از نور در دکوراسیون

ایده های دکوراسیون – استفاده متفاوت از نور در دکوراسیون

استفاده از نور متفاوت

سعی کنید برای راهرو یا فضاهای میانی از یک نور خاص استفاده کنید این نور میتواند رنگ خاصی داشته باشد یا روی شی خاصی متمرکز باشد.

ایده های دکوراسیون - استفاده از گیاهان

استفاده از گیاهان

گاهی اضافه کردن یک گلدان زیبا باعث تغییراتی بیش از حد انتظار میشود. توجه داشته باشید که حتما لازم نیست که این گلدان در فضای نشیمن با اتاق ها باشد گاهی میتوانید کمی متفاوت تر عمل کنید و یک رنگ سبز به فضای سرد حمام بیفزایید.

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “30 ایده ساده ولی تاثیرگذار در دکوراسیون منزل (سری اول)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید