۳۵ مدل دستگیره درب ساختمانی جدید با طرح و شکل های بسیار شیک و متنوع

  • 26 / 05 / 2019
  • 3952 بازدید
۳۵ مدل دستگیره درب ساختمانی جدید با طرح و شکل های بسیار شیک و متنوع

یکی از اجزای تشکیل دهنده انواع درب ساختمانی، دستگیره درب می باشد. که در صنعت تولید درب به عنوان یک حوزه تخصصی، کمتر مورد توجه قرار می گیرند. درب های ساختمانی مهمترین قسمت های هر ساختمان محسوب می شوند چرا که احساس امنیت را در ساکنین خانه به وجود می‌آورند.

انواع مدل دستگیره درب ساختمان
درب هایی که در قسمت داخلی ساختمان برای حد فاصل سالن و اتاق ها نصب می شوند و همچنین درب سرویس های بهداشتی، حمام، درب آشپزخانه و غیره، همه به نوعی به عنوان محافظت از حریم شخصی یک مکان، بخصوص داخل آپارتمان ها و ساختمان ها عمل می کنند.

آشنایی با انواع دستگیره درب ساختمان
اگر با دقت بیشتری به درب های ساختمانی نگاه کنید، دستگیره درب، توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. انواع مختلف دستگیرهای ساختمانی برای این محصولات به کار می روند بدون آن که تبلیغات گسترده و ویژه‌ای برای تولید این محصول در جامعه انجام گیرد. دستگیرهای درب برای تولید درب های بسیار لوکس و با طراحی منحصر به فرد و ویژه نیز کاربرد دارد. نقش آنها ایجاد سهولت برای افراد است تا بتوانند درب یک مکان را به راحتی باز و بسته کنند.

انواع دستگیره ثابت برای درب ورودی ساختمان

نقش دستگیره درب ساختمانی چیست؟

به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده درب های آپارتمانی و ساختمانی، دستگیرها علاوه بر ایجاد یک ظاهر زیبا، موجب کاربری آسان برای باز و بسته شدن می باشد. البته این جمله تنها یک طرف قضیه است؛ از لحاظ تأمین امنیت درب ورودی نیز اهمیت دارد. در بیان مفهوم این جمله به توضیح زیر دقت کنید:

مدل دستگیره درب چوبی جدید با طرح و شکل های بسیار شیک و متنوع

دستگیره درب، یک قطعه فیزیکی است که ارتباط نزدیکی با قفل درب ورودی دارد. ساختار قفل درب ورودی به گونه ای طراحی شده است که اجزای اصلی قفل در داخل درب تعبیه می شود؛ سایر قسمت ها نظیر میله ها و اتصالات از طریق بدنه قفل درب به دستگیره درب متصل می شوند؛ بنابراین اگر قرار باشد یک قفل به درستی کار کند، باید طرز کار آن با مدل دستگیره درب ها هماهنگی داشته باشد.

مدل دستگیره در اتاق و ورودی جذاب و زیبا

با توجه به مفاهیم فوق، دور از انتظار نیست که برای طراحی و تولید دستگیرهای ساختمانی، درب های آپارتمانی و همچنین درب های اتاق، به دانش تخصصی مهارت های طراحی صنعتی نیاز باشد.

مدل شیک و جذاب دستگیره درب ساختمانی

بیشتر بخوانید : درب ورودی منزل ، جذابیت و زیبایی در عین سادگی

 

عکس دستگیره مدل جدید

نکات مهم در طراحی دستگیره درب چیست؟

همانطور که طراحی و تولید هر قطعه صنعتی نیاز به تحقیقات بازار و بررسی بازار هدف دارد، طراحی و تولید دستگیرها نیز مستلزم تحقیقات و مطالعات در این زمینه است. به طور کلی به طور مختصر با انواع مدل های دستگیرها در بازار آشنایی دارید؛ یک قطعه فیزیکی به شکل حرف L انگلیسی برای باز و بسته شدن درب ها به کار می رود؛ این دقیقاً همان مفهومی است که تولیدکنندگان، تمرکز خود را بر روی آن گذاشته اند.

مدل خاص و زیبای دستگیره درب ورودی

متخصصان این حوزه بیشتر از ۵۰۰ نوع، دستگیره درب ساختمانی در مدل های مختلف نظیر دسته های اهرمی، چرخشی، دایره ای، مستطیلی، انحنادار، تخم مرغی، بیضی و غیره، طراحی و به بازار عرضه کرده‌اند. استفاده از هر یک از مدل ها، مبتنی بر ساختار قفل درب قفل درب ساختمانی و نحوه باز و بسته شدن آن می باشد.

انواع دستگیره درب ساختمانی

دستگیرها بدون توجه به نوع عملکرد، در دو دسته کلی کلاسیک و مدرن دسته بندی می شود. دستگیره های تخم مرغی شکل و یا دستگیره های انحنادار از مدل های دستگیره درب مدرن هستند.

جدیدترین مدل دستگیره درب آپارتمانی

در ادامه این مطلب با برترین مدل های کلاسیک و مدرن دستگیره درب ساختمانی آشنا خواهید شد. طراحی اصولی برای این محصولات نه تنها موفقیت صنعت را در بر دارد و میزان فروش را افزایش می دهد، بلکه تحول عظیمی در دنیای طراحی و تولید درب ساختمانی ایجاد خواهد کرد.

مدل شیک و فانتزی دستگیره منزل

بیشتر بخوانید : هماهنگی درب ورودی ساختمان با هارمونی نمای ساختمان

مدل خاص و مدرن دستگیره درب ورودی منزل
مدل 2019 دستیگره درب منزل

جدیدترین مدل دستگیره درب منزل

جدیدترین مدل دستگیره درب منزل

مدل خاص از دستگیره درب چوبی منزل

مدل خاص از دستگیره درب چوبی منزل

مدل خاص از دستگیره درب چوبی منزل

دستگیره درب فلزی ورودی ساختمان

عکس دستگیره جدید و شیک و مدرن

عکس دستگیره جدید و شیک و مدرن

عکس دستگیره جدید و شیک و مدرن

دستگیره درب ساختمان مدل جدید و خاص

دستگیره درب ساختمان مدل جدید و خاص

دستگیره درب سرویس بهداشتی مدل جدید و زیبا

دستگیره درب چوبی مدل جدید

دستگیره درب مدل جدید و مدرن

دستگیره زیبا و خاص 2020

مدل دستگیره درب فلزی ساختمان

دستگیره درب سرویس بهداشتی مدل جدید و زیبا

دستگیره درب چوبی مدل جدید و زیبا

دستگیره درب چوبی مدل جدید و زیبا

دستگیره درب چوبی مدل جدید و زیبا

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
dapibus consequat. neque. nunc eget felis elit.