۵ دلیلی که شما را به خرید درب های فلزی برای مسیر تردد خودروها تشویق میکند

  • 25 / 12 / 2019
  • 541 بازدید
۵ دلیلی که شما را به خرید درب های فلزی برای مسیر تردد خودروها تشویق میکند

یکی از مهم ترین عواملی که سرمایه گذاری در خرید درب پارکینگ یا درب های فلزی را توجیه می کند، تأمین امنیت مکان مورد نظر یا ساختمان است. نصب یک درب فلزی در مدل ساده یا درب های فرفورژه ای، به نحو مطلوب می تواند امنیت لازم و کافی را برای ساختمان تأمین نماید. این مسأله نه تنها برای ورودی ساختمان ها و پارکینگ صدق می کند بلکه برای مسیرهای تردد خودروها نیز وجود دارد؛ مسیر ورودی باغ، ویلا، سازمان ها و ….، نمونه ای از این موارد کاربردی هستند.

 

۱- جلوگیری از ورود افراد متفرقه

انتخاب و نصب درب های آهنی برای ورودی مسیر تردد خودروها

یکی از مزایای بسیار مهم که انتخاب و نصب درب های آهنی برای ورودی مسیر تردد خودروها در یک مکان ویژه ارائه می دهند، کنترل ورود خروج تمام افراد است. به این ترتیب می‌توان مطمئن بود افراد متفرقه و ناشناس به همراه خودروهای خود به منطقه مورد نظر وارد یا از آن خارج نمی شوند. درب های ورودی در این مکان ها به گونه ای طراحی شده اند که صرفاً به کسانی که به محدوده امنیتی ساختمان یا محوطه دسترسی دارند می توانند از آن عبور کنند. به طور مثال، اتوماتیک بودن درب هنگام باز و بسته شدن از طریق صفحه کنترل یا دسترسی به کدهای کنترل برای باز کردن درب، نمونه ‌ای از این سیستم امنیتی است.

از طرف دیگر، نصب درب های مناسب برای یک محوطه باز در مسیر تردد خودرو به ویژه مناطقی که در مجاورت فضای سبز یا جنگل ها قرار دارند از ورود حیوانات وحشی به محوطه جلوگیری می کند. به این ترتیب ساکنین از احساس امنیت بیشتری خواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید : آیا درب ورودی ساختمان شما امنیت لازم را دارد؟

 

۲- سهولت باز و بسته شدن درب ها

سهولت باز و بسته شدن درب ها

هنگام تردد خودرو که شرایط آب و هوایی شدید و وزش باد یا بارندگی شدید در حال اتفاق است، اگر درب های مسیر تردد خودروها از طریق ریموت کنترل و به صورت اتوماتیک باز شوند، یک امتیاز بزرگ برای این مسیر محسوب می‌شود. افراد می توانند با فشار دادن یک دکمه، دروازه آهنی را باز کنند، بدون آن که از خودروی خود خارج شوند. این ویژگی برای تمام ساعات روز قابل اجرا است.

۳- افزایش ارزش واقعی ملک

افزایش ارزش واقعی ملک با نصب درب های فلزی مدرن و جذاب

اگر یک درب فلزی مقاوم ساخته شده با فناوری اتوماتیک برای مسیر تردد خودروها در یک ملک بزرگ نصب شود، ارزش فروش ملک بیشتر خواهد شد. یک درب مقاوم که امنیت محوطه مورد نظر را از هر جهت فراهم کرده است موجب می شود هنگام فروش ملک یا زمین یا هر محوطه خاص، قیمت آن بیشتر شود؛ به این ترتیب اگر صاحبان این مدل املاک اندکی هزینه اختصاص دهند به نوعی یک سرمایه گذاری بلند مدت بر روی دارایی خود کرده ‌اند.

۴- زیبایی ظاهری

زیبایی ظاهری درب های آهنی ساده

درب های فلزی یا دروازه های فلزی که در طرح ها و سبک های مختلف در محوطه ها برای مسیر تردد خودروها نصب می شوند به زیبایی ظاهری نمای یک محوطه از فاصله دور کمک می کنند. تفاوتی نمی کند درب های آهنی از چه مدل هایی انتخاب شوند، آنچه اهمیت دارد این است که یک جاده اتومبیل رو، به درب ایمنی فلزی منتهی می شود و زیبایی خاص خود را دارد.

 

بیشتر بخوانید : حس زیبایی شناسی با ۱۰ مدل از درب های فلزی ساده و جذاب

 

سخن پایانی

بانصب درب های فلزی یا گیت های فلزی با دروازه‌ های بزرگ در مسیر تردد خودرو برای یک محوطه شخصی امنیت تمام اعضای خانواده فراهم می شود. در حالی که افراد در حال قدم زدن در مسیرهای منتهی به مسیر اصلی اتومبیل رو هستند، می توانند با آرامش خاطر به گردش بپردازند. گیت های فلزی از ورود افراد متفرقه جلوگیری می کنند و در حقیقت، یک مانع یا سد آهنی محسوب می‌ شوند.

خرید درب های فلزی ساده و مدرن

خرید درب های فلزی ساده و مدرن

درب های بزرگ فلزی به منزله دروازه ورودی هستند، بنابراین مطابق با سلیقه خود می توانید از زیباترین مدل ها در این مکان استفاده کنید. ایمنی، زیبایی و افزایش ارزش ملک، سه عاملی هستند که ارزش سرمایه گذاری برای نصب گیت های فلزی برای مسیر تردد خودرو را دارند.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[instagram-feed carouselrows=6]
مشاوره رایگان جهت خرید
commodo Aliquam Praesent commodo vulputate, ipsum efficitur. nec justo ultricies Donec