نمونه پروژه اجرا شده درب اهنی در تبریز

درب فلزی مدل 056 (رادین) در حالی که از طرحی ساده و مدرن برخوردار است اما می‌تواند زیبایی ساختمان شما را برای سال ها تامین کند، اشکال به کار گرفته شده در این طرح به گونه‌ای طراحی شده‌اند که جلوه زیبایی به ساختمان شما می‌بخشند.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه تبریز
تاریخ اجرای پروژه 1398
وضعیت پروژه اجرا شده

نمونه درب ورودی و پارکینگ در تبریز

پروژه‌ای که مشاهده می‌کنید در شهر تبریز برای مشتری عزیزمان اجرا شده است که درب یک و نیم لنگه برای درب ورودی آپارتمان و درب دو لنگه برای پارکینگ استفاده شده است. درب اجرا شده مدل 056 (رادین) با دستگاه های تمام اتوماتیک برش لیزری و با ظرافت بالا ساخته شده است.

در این پروژه از درب پایون؛ از شیشه رفلکس سکوریت استفاده شده است که دارای مقاومت بالا در برابر ضربه هست، استفاده از این مدل درب آهنی در ساختمان های مدرن امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است، شیشه رفلکس آینه‌ای استفاده شده در کنار طرح اشکال هندسی درب، ساختار خاصی به آن بخشیده است.

نمونه درب پارکینگ ساده، درب فلزی تبریز | پایون

پروژه درب ورودی و پارکینگ در شهر تبریز، مدل 056 پایون

نمونه درب پارکینگ جنوبی، درب سازی تبریز | پایون

نمونه مدل درب پارکینگ اجرا شده در تبریز

نمونه درب ساختمان، درب لیزری تبریز | پایون

درب فلزی، مدل 056 پایون

بازدید کنندگان محترم از سراسر ایران برای دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب و خرید انواع درب فلزی باغ، ویلا، حیاط و پارکینگ از درب فلزی پایون می‌توانید با شماره 02174013 تماس بگیرید همچنین با پر کردن فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید