پروژه درب فلزی طرح ترمه

پایون تولید کننده درب های فلزی بر اساس طرح های آماده و سفارشی در اندازه های مختلف است، توانایی ما در طراحی درب های سفارشی چیزی است که ما را منحصر به فرد می‌کند. در اینجا نمونه های اجرا شده از درب فلزی طرح ترمه (005) پایون آورده شده است.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه ایران
وضعیت پروژه اجرا شده

نمونه های اجرا شده درب فلزی ترمه

درب های فلزی به دلیل داشتن دوام بالا، در اولویت انتخاب افراد برای درب ورودی منزل‌شان هستند، درب های آهنی امروزی تنوع زیادی را در طراحی به لطف تکنولوژی برش لیزری دارند و استفاده از رنگ های کوره‌ای به زیبایی و افزایش عمر این درب ها کمک می‌کند.

درب پایون با استفاده از تکنولوژی های به روز و بهره‌گیری از کادر مجرب درب های فلزی نسل جدیدی را برای انواع درب ورودی ارائه می‌کند که از نظر استحکام، رنگ و طرح با بالاترین و زیباترین مدل ها طراحی و ساخته می‌شوند، درب های پایون امکان سفارشی سازی طرح دلخواه شما در اندازه های مختلف را دارد، در ادامه نمونه پروژه های اجرا شده درب فلزی طرح ترمه (005) پایون را می‌بینید که از زیباترین طرح های مهندسی شده پایون است.

نمونه مدل جدید درب آهنی حیاط، طرح ترمه پایون

نمونه پروژه اجرا شده درب یک و نیم لنگه، طرح ترمه پایون (005)

مدل درب خانه شیک جنوبی، پایون

نمونه پروژه اجرا شده از درب فلزی پایون برای درب ورودی

نمونه درب ساختمان، صنایع فلزی پایون

طرح درب فلزی ترمه (005) برای ورودی ساختمان

نمونه عکسهای درب حیاط فلزی، درب فلزی پایون

درب شیک مدل ترمه (005) ، درب فلزی پایون

بازدید کنندگان محترم از سراسر ایران برای دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب و خرید انواع درب فلزی باغ، ویلا، حیاط و پارکینگ از درب فلزی پایون می‌توانید با شماره 02174013 تماس بگیرید همچنین با پر کردن فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید