نمونه درب پارکینگ در تهران

انتخاب درب پارکینگ برای ساختمان های شمالی می تواند یک چالشی باشد که در این پروژه به 5 نمونه اجرا شده توسط شرکت پایون می پردازیم.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه تهران - تبریز
وضعیت پروژه اجرا شده

5 نمونه اجرا شده درب پارکینگ برای ساختمان شمالی در تهران و تبریز

برای ساختمان های شمالی که ورودی پارکینگ از حیاط ساختمان هست، انتخاب درب پارکینگ با توجه نما و هارمونی ساختمان می تواند یک چالش باشد که با وجود درب های فلزی لیزری در طرح ها و مدل های مختلف می تواند انتخابی مناسب و ایده آل باشد و اگر علاقه به درب های فرفورژه دار هم داشته باشید در برخی از طرح های درب برش لیزری امکان تزئین نقش و نگارهای فرفورژه را میسر کرده است.

دیوارهای ویلا و یا ساختمان های که دارای فضای باز هستند، درب های تاج دار نیز زیبایی و ویژگی های خاص خود را برای انتخاب دارند. در این پروژه عکس 5 نمونه از انواع درب پارکینگ شمالی در تهران، تبریز و شیراز را  می توانید ببینید.

نمونه درب پارکینگ لوکس در تبریز برای ساختمان شمالی نمونه درب پارکینگ تاج دار در یکس از ساختمان های لوکس تبریز نمونه درب پارکینگ برش لیزری در تهران نمونه درب پارکینگ تاجدار لاله در ویلای شیک نمونه درب پارکینگ مدرن و لوکس در تبریز

 

بازدید کنندگان محترم از سراسر کشور برای دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب و خرید انواع درب فلزی پارکینگ از درب فلزی پایون می‌توانید با شماره 02174013 تماس بگیرید همچنین با پر کردن فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید