پروژه درب حیاط و پارکینگ در تبریز

این طرح یکی از پر طرفدارترین طرح های درب فلزی پایون می باشد که در منطقه شاهگلی - فردوس 5 در تبریز اجرا شده است. در این پروژه درب فلزی پارکینگ و نفررو اجرا شده است. به دلیل شمالی بودن ساختمان درب حیاط گفته می شود.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه شاهگلی - فردوس 5 تبریز
تاریخ اجرای پروژه 97.02.04
وضعیت پروژه اجرا شده

درب فلزی پارکینگ کد 009

این طرح که الهام گرفته از طبیعت و سر سبزی هست، از تقارن کامل تک لنگه تشکیل شده است.

سادگی، انرژی و طبیعت، مهمترین ویژگی در طرح درب تک لنگه 009 است. درخت نماد سرچشمه‌ حیات، مرکز زندگی و جاودانگی دانست. نقوش اسلیمی درختی در این طرح شامل پیچش ها پی در پی و هماهنگ شاخه های برگدار کامل و نیم برگها و گره ها است که پایه های اصلی نقوش اسلیمی به شمار می رود. این شاخه ها با نظم و آراستگی خاصی به صورت بسیار زیبا و چشم نوازی در کنار همدیگر قرار گرفته اند به صورتیکه طرحی ویژه از درخت را ارایه می دهد.

از مهم ترین ویژگی های این پروژه

    • متناسب با هارمونی ساختمان
  • ست کامل درب یک و نیم لنگه، پارکینگ و حفاظ
  • استفاده از شیشه سکوریت رفلکس که تابش آفتاب با نقش درخت در داخل حیاط نقش می بندد.

 

درب فلزی یک و نیم لنگه درب فلزی حیاطدرب فلزی پایون مدل 009 در تبریز

 

در این طرح تمامی نقوش یک جهت به بیرون و یک جهت به درون دارند که جز اصول نقوش اسلیمی بوده و گرایش به بی نهایت داشته و حاکی از جاودانگی و پابرجایی در این نقوش می باشد. محققان هنر و تاریخچه ی ایرانی ، اینطور بیان می کنند که ریشه طرح های اسلیمی برگرفته از “درخت زندگی” می باشد که در هنر ایرانی سابقه ی دیرینه ای دارد.

درب فلزی تک لنگه 009 بعنوان درب ورودی آپارتمان ، درب ورودی پارکینگ، درب فلزی حیاط، درب  فلزی منزل ، درب فلزی ویلا، درب فلزی باغ، درب  اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.