پروژه درب فلزی ورودی در تبریز

این روزها ترکیب طرح‌های سنتی و مدرن در درب‌ ساختمان، بسیار پر طرفدار هست.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه ولیعصر
تاریخ اجرای پروژه 1397
وضعیت پروژه اجرا شده

نمونه درب فلزی ورودی ساختمان و حفاظ پنجره

درب  فلزی ورودی کد 002 پایون، یکی از بهترین درب‌ فلزی در این سبک طراحی است. نقش و نگار اسلیمی دو گل و فرشته که نماد بهشت ایرانی هست، در برش‌های روی درب بصورت سنتی بکار گرفته شده، اما هنر متخصصین تولید کننده درب فلزی پایون، آن را به مدرن ترین شکل ممکن در طرح اصلی درب گنجانده است.

سطح هموار و صاف درب کد 002 پایون، یکی دیگر از جلوه‌های مدرن این درب است، طوری که غیر از برش‌های اصلی در بدنه اصلی درب و قرنیز، طرح برجسته دیگری روی آن دیده نمی‌شود.

نمونه اجرا شده نرده و حفاظ پنجره در تبریز

نرده و حفاظ پنجره همخوان با کد 002 را میتوانید در نمونه اجرا شده ببینید. این نمونه به سفارش مشتری عزیز در شهر تبریز اجرا شده که بصورت درب ورودی یک و نیم لنگه،  درب فلزی پارکینگ و محافظ پنجره همسو شده با آن نصب شده است.

جذابیت درب‌ ساختمان و محافظ پنجرهِ این کد، به نحوی است که خود به تنهایی، مانند قاب زیبایی در نمای ساختمان جلوه میکند و قابلیت اجرا در انواع ساختمان‌های لوکس مسکونی و اداری را دارد.

این طرح قابلیت اجرا برای درب ورودی ساختمان، درب پارکینگ، درب ویلا، درب حیاط را دارد.

تصویر درب فلزی حیاط برای ورودی نفررو حفاظ پنجره و درب ورودی ساختمانحفاظ پنجره و درب ورودی ساختمان

سفارش و خرید درب فلزی کد 002 پایون:

شما خرید می توانید با مراجعه به صفحه محصول درب فلزی تک لنگه و یا درب فلزی دو لنگه کنید و سفارش خود را ثبت کنید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.