پروژه درب فلزی پارکینگ فرفورژه دار

ترکیب رنگی مشکی و طلایی، همیشه روی مد بوده و هست و جذابیتی تکرار ناپذیر دارد که جلوه آن را میتوان در طرح کد 034 پایون به راحتی لمس کرد.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه میرداماد
تاریخ اجرای پروژه 1396
وضعیت پروژه اجرا شده

نمونه اجرا شده، درب فلزی دو لنگه فرفورژه دار، کد 034 پایون که با اندازه سفارش مشتری در چهار لت و دو لت ثابت کناری، تولید شده است. این درب فلزی به صورت پک کامل شیشه ساتینا و یراق آلات است می توانید انواع شیشه برای ساختمان را مطالعه کنید. در طراحی و تولید این درب فلزی پارکینگ از گل های فرفورژه برای مزین کردن طرح استفاده شده است.

درب فلزی دو لنگه فرفورژه دار مدل 034، اجرا شده در میرداماد تهران

این طرح بسیار منحصر بفرد است. طراحی سنتی برگ های سدروس را به زیبا و شیک ترین حالت ممکن، روی درب مزین شده میبینیم. این ترکیب، پاسخگوی هر نوع ذائقه و سلیقه ای در انتخاب طرح درب خواهد بود. که برای ورودی پارکینگ ساختمانِ مشتری عزیزمان در میرداماد تهران اجرا شده است.

طرح‌های اسلیمی این درب فلزی در نمای کلی مانند گل رونده به همراه برگ های سدروس است اما وقتی به جزئیات طرح اجرا شده نگاهی میاندازیم، به هنرنمایی شیک و مدرن آن پی خواهیم برد.

از این کد، میتوانید برای ورودی آپارتمانهای تجاری، اداری و مسکونی خود استفاده کنید و با اطمینان خاطر، به نمای ساختمان خود جلوه بیشتری دهید. چرا که طراحی درب کد 034، در کنار ایمنی و زیبایی، قابلیت همسو شدن و اثر بخشی به انواع متریال بکارگرفته شده در نمای ساختمان را دارد.

 

تصویر درب فلزی پارکینگ در یکی از ساختمان های میرداماد درب فلزی دو لنگه فرفورژه دار برای ورودی پارکینگ درب ورودی پارکینگ در یکی از ساختمان های تهران درب فلزی فرفورژه دار برای ورودی پارکینگ درب پارکینگ 4 لت در یکی از ساختمان های لوکس تهران

 

برای مشاوره رایگان و خرید درب فلزی ، فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان مجموعه پایون، در اسرع وقت خدمتتان تماس بگیرند.

مشاوره خرید

  • *********09 لطفا شماره کامل و معتبر وارد نمایید

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید