پروژه درب فلزی پارکینگ و درب ورودی کد 033

طراحی فانتزی برای درب ورودی فلزی، یکی از سخت ترین نوع طرح ها در اجرا و در همین حین، یکی از محبوب ترین مدل های درب، در سبک های طراحی این صنعت است. چرا که همگامی طرح درب های فانتزی برای استفاده از آن بعنوان درب ورودی و درب پارکینگ، به سادگی اتفاق نخواهد افتاد. اما این امر، با استفاده از درب فلزی کد 033 پایون برای شما دور از انتظار نخواهد بود.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه یزد
تاریخ اجرای پروژه 1397
وضعیت پروژه اجرا شده

لطافت و زیبایی طرح فانتزی در این کد، میتواند در کنار انواع متریال نمای ساختمان شما، جلوه شیک و دلپذیری داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های طرح 033 این است که، به راحتی در فرم های مختلف مدنظر شما، قابلیت اجرا به بهترین شکل ممکن را دارند.

برای مثال، نمونه درب ورودی فلزی تک لنگه کد 033 را میبینید که برای مشتری عزیزمان در شهر یزد اجرا شده است. نه تنها هارمونی نمای ساختمان با قالب نیم دایره اجرا شده در طرح 033 درب ورودی حفظ شده، بلکه آراستگی بیشتری به ظاهر کلی ساختمان بخشیده و زیبایی قوس سنگ های بکار رفته در نما را پر رنگ تر کرده است.

استفاده از طرح گل پنج‌پر در این کد، علاوه بر زیبایی و مطبوع کردن ظاهر ساختمان، میتواند در کنار هر نوع متریالی که برای پوشش نمای ساختمان استفاده شده نیز مناسب باشد و برای انواع ساختمان ها از نظر کاربری قابلیت استفاده داشته باشد. شما میتوانید این کد را برای استفاده در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و … استفاده کنید و با خیال راحت ورودی های آن را در کنار زیبایی بخشی، ایمن کنید.

 

درب ورودی و درب پارکینگ ویلایی در یزددرب فلزی ساختمان در یزددرب فلزی پارکینگ در یزد

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید