پروژه درب ورودی و پارکینگ 005

بدون هیچ مقدمه‌ای باید گفت که این درب، شکوه و زیبایی منحصر بفردی دارد. نقش بخشیدن به درب با استفاده از درخت و شکوفه‌های آن، در صورتی که طرح درب مدرن بنظر برسد، کار بسیار پیچیده و هنرمندانه‌ای است که نمود آن را در درب فلزی فرفورژه دار کد 005 پایون میبینیم.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه تهران - سعادت آباد
تاریخ اجرای پروژه 1398
وضعیت پروژه اجرا شده

این پروژه ، ست درب فلزی یک و نیم لنگه و دو لنگه پارکینگ هست که چهارچوب یک و نیم لنگه چهار بر و درب پارکینگ هلالی کار شده است که برای آپارتمان مسکونی مشتری عزیزمان در سعادت آباد تهران اجراشده و با حفاظ دیوار جلوه نمای ساختمان را دوچندان کرده است.

درب فلزی یک و نیم لنگه و دو لنگه پارکینگ مدل 005 فرفورژه دار پایون برای ورودی حیاط

امروزه انتخاب متریال مناسب، طرح بروز و مجریان حرفه‌ای برای خرید و نصب درب، سرمایه گذاری مطمئن بلند مدت به حساب می‌آید بگونه‌ای که، تا سال‌های سال نسبت به ظاهر ساختمان خود حس خوبی خواهید داشت و نیازی به تعویض آن نخواهید داشت. انتخاب درب فلزی کد 005 پایون، برای ساختمان‌های مسکونی، اداری و حتی تجاری، از این نوع سرمایه گذاری هاست.

طرح فرفورژه دار روی درب با نمای کاملا قرینه در تمام حالت‌های؛ تک لنگه، دولنگه و … علاوه بر شیک بودن، به شما اجازه می‌دهد که بصورت ایمن، محیط بیرون از آپارتمان خود را از دست ندهید.

همچنین در ساخت درب 005پایون، تمام تلاش طراحان مجموعه بر این بوده که این درب را بتوان در کنار انواع مختلفی از متریال‌های نمای ساختمان، همسو کرد و حاصل این تلاش‌ها، دستیابی به دربی برای تمام نماهای ساختمان‌های به روز بوده است که نمونه آن را در تصویر مشاهده میکنید.

درب فلزی پارکینگ اجرا شده در سعتدت آباد تهران اجرا درب فلزی ورودی منزل در آپارتمان درب فلزی فرفورژه در یکی از ساختمان های سعادت آباد حفاظ دیوار در نمای ساختمان

برای مشاوره رایگان و خرید درب فلزی ، فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان مجموعه پایون، در اسرع وقت خدمتتان تماس بگیرند.

مشاوره خرید

  • *********09 لطفا شماره کامل و معتبر وارد نمایید

 

 

 

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید