پروژه درب ویلایی سیمرغ در چالوس

درب فلزی سیمرغ در گروه طرح های تاج دار برای ساختمان های شمالی، باغ و ویلا مناسب است. این طرح مهندسی شده، یکی از درب های باشکوه و امن می‌باشد.

به اشتراک بگذارید:
نام کارفرما خانم عربستانی
محل اجرای پروژه چالوس
تاریخ اجرای پروژه 1400
وضعیت پروژه اجرا شده

پروژه اجرا شده درب ویلا در چالوس

در این پروژه از درب دو لنگه برای ورودی ویلا و ماشین رو، درب های تک لنگه به عنوان درب نفررو استفاده شده است، از دو درب نفر رو در کنار درب اصلی با ایجاد توازن، به ورودی درب ویلا شکوه خاصی می‌بخشد، در این پروژه برای درب فلزی سیمرغ جهت جلوه و زیبایی بیشتر از گل های فرفورژه استفاده شده است.

در این پروژه درب سیمرغ از رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک، رنگ پتینه طلایی و از ورق پانچ برای کاهش دید بصری به داخل ویلا استفاده شده است. همچنین برای جلوگیری از دیده شدن محیط داخلی باغ، ویلا و حیاط می‌توان از ورق ساده استفاده نمود.

درب اهنی مدل در حیاط ساده در چالوس | پایون نمای بیرونی دیوار حیاط ویلایی در چالوس طرح سیمرغ | درب فلزی پایون درب ویلایی مدرن و شیک در چالوس | درب فلزی پایون

برای مشاوره رایگان انتخاب و خرید درب فلزی باغ، ویلا، حیاط و پارکینگ از صنایع درب فلزی پایون می‌توانید با شماره تماس 02174013 بگیرید و یا با پر کردن فرم درخواست مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید