پروژه درب پارکینگ و درب ورودی در تفرش

اگر بدنبال قابل روئیت بودن محیط بیرون منزل خود هستید به نحوی که علاوه بر ایمنی، به هارمونی و معماری نمای خانه خود زیبایی ببخشید، پیشنهاد ما استفاده از درب های ورودی فلزی پایون کد 039 است. خطوط ساده تشکیل شده از اشکال مضلع و به هم پیوسته منظم و قرینه، در اوج سادگی میتواند به منزل شما زیبایی مدنظرتان را هدیه کند.

به اشتراک بگذارید:
محل اجرای پروژه استان اراک - تفرش
تاریخ اجرای پروژه 98
وضعیت پروژه اجرا شده

طراحی این درب فلزی بگونه ای است که از دیدن آن هیچ وقت خسته نخواهید شد چرا که این خصلت و ویژگی طراحی مینیمال است.

متریال فلزی درب دولنگه با کد 039 علاوه ظرافت و سادگی در اجرا طرح، به نمای خانه وزن و ابهتی مثال زدنی بخشیده که تصویر اجرا شده به سفارش مشتری عزیزمان در شهر اراک، بخوبی آن را نشان می دهد.

  • استفاده از درب فلزی دولنگه مدل 039 برای جانمایی در پارکینگ در کنار درب فلزی تک لنگه، یک نواختی طرح درب های بیرونی منزل و خانه را فراهم میکند.
  • محل اتصال درب‌ دو لنگه کد 039 تکمیل کننده این طرح است و یک دستی آن‌ را برهم نمیزند که حاصل تلاش، دقت و خلاقیت طراحان مجموعه برای حفظ طرح اصلی در این قسمت است.
  • جانمایی دستگیره ها به لطف چند ضلعی بودن طرح متفارن این کد، به بهترین فرم خود صورت گرفته و ترکیب آن با درب های تک لنگه که برای ورودی استفاده می‌شود را، به ساده ترین و شیک ترین شکل ممکن مبدل ساخته است.

– درب حیاط  در این پروژه با توجه به هارمونی ساختمان، کد 039 انتخاب شده است که هم برای درب ورودی و هم برای درب پارکینگ کار شده است.

چنانچه قصد خرید درب حیاط را داشته باشید، و یا درخواست مشاوره داشته باشید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان فروش با شما در تماس باشند.

مشاوره خرید

  • *********09 لطفا شماره کامل و معتبر وارد نمایید

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با توجه به بازسازی کارخانه تا اطلاع بعدی ثبت سفارش انجام نمی گیرد. برای تماس ضروری لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید